Χειροτερος - γραφικοτερος οπαδος!

οντως…θα φηφισω manowρας…αρκει το live της θεσσαλονικης να με πεισει…τυπαδες αγριοι μεταλαδες ξες με μουσια και πολεμιστες να κοροιδευουν τα support και μολις βγαινει η αγαπημενη τους μπαντα οι manowar να τρεχουν μπροστα κρατωντας το σπαθι στο χερι και να ουρλιαζουν με πιστη fight και steel,δηλαδη σε καθε τραγουδι.

σταμάτα, τα θυμάμαι και συγκινούμαι :cry:

Πραγματικά εγώ πιστεύω ότι αυτό συμβαίνει λόγω της αντίληψης που επικρατεί,ότι και καλά οι Pink Floyd είναι prog rock,καθώς από τέτοια άτομα εκφράζονται τέτοιες απόψεις.
Ίσα ίσα που οι πιο μεγάλοι σε ηλικία φαν του συγκροτήματος είναι απλοί “ροκάδες”,όπως και το συγκρότημα δηλαδή

Τί είναι δηλαδή.

Επειδή δεν παίζουν σαν Yes/Genesis;

Τι να σου πω,prog δεν είναι,υπάρχουν άλλα συγκροτήματα που είναι prog,ούτως ή άλλως και οι ίδιοι δεν ήταν καθόλου φαν αυτής της μουσικής,το αντίθετο μάλιστα.

prog??? rock???sorry, αλλά είστε και οι δύο άσχετοι [-X

η αλήθεια είναι μια.οι floyd παίζουν epic.

Ε, και επειδή δεν άκουγαν prog;

Προοδευτική μουσική έπαιζαν, σιγά.

Καλά ναι και ο Ian Anderson χλευάζει το ότι οι Jethro Tull θεωρούνταν prog rock μπάντα που έφτιαχνε concept albums και ολόκληρο το Thick as a brick μπορεί να αποτέλεσε ένα mock concept album,αλλά ταυτόχρονα είτε ακούσια είτε εκούσια έφτιαξε έναν απ τους καλύτερους prog δίσκους ever.Ίδια περίπτωση και οι Floyd.Μπορεί οι ίδιοι να δηλώνουν ό,τι θέλουν,αλλά οι δίσκοι τους καλώς ή κακώς(και ειδικά οι πιο “πειραματικοί”) είναι μνημεία του συγκεκριμένου είδους,άσχετα και πάλι αν τα αποποιήθηκαν σχεδόν πλέον και μιλάνε με τα χειρότερα γι αυτά(βλ δηλώσεις για atom heart mother και ummagumma πχ).

Γιατί δεν είμαι στο poll?

:lol::lol:

Αυτό ακριβώς σκέφτηκα μόλις είδα στο index “χειρότερος/πιο γραφικός οπαδός” κι από κάτω “crabsody”!

για παοκ ή για rush?? :stuck_out_tongue:

*για rush καλά κάνεις.!

:-s Για τίποτα απ’ τα δύο ρε Κρίμσον!

Φακ…πάλι δεν το έπιασα…:oops:

Aνοιξτε το [B]crabsody vs Elric83[/B] ΤΩΡΑ!!! :smiley:

edit: Για AC/DC ρε κριμσον…

α ναι…το ξέχασα αυτό…επηρεάστηκα που είδα ενα ποστ σήμερα για τους rush
[SIZE=“1”]οχι δεν είμαι χαζός.οχι δεν είμαι χαζός.οχι δεν είμαι χαζός.οχι δεν ειμαι χαζός.[/SIZE]

Ε είσαι λίγο χαζός εδώ που τα λέμε. :smiley:

Ο crabsody μια εποχή είχε γίνει κι ανέκδοτο στο φόρουμ, δείτε [U]εδώ.[/U]

ευχαριστώ για την ψήφο εμπιστοσύνης.:stuck_out_tongue:

[I]AC/DC: Οχι, ενταξει, αυτους τους εβαλα για να δω τον Crabsody να μην ψηφιζει AC/DC σ’ενα δημοψηφισμα.[/I]

χαχαχαχαχαχαχαχα

απ τι στιγμη που δεν εχει αποθεωσει black ice ειναι ενταξει

χειρότερος οπαδός…πάνκης…

έχω συνδυάσει τα πανκιά με τους κάγκουρες γιατί και τα δύο έχουν στυλ μοϊκάνας…

Μάλιστα.