Πφ. Γυναίκες!

Δικηγορος δεν ειναι. Και λογους να μου την μπεις εχεις. Αστασαπια νο2. Γιαυτο και δε μιλησα στο εμεσεν. Το θεμα εληξε και μη κανεις το χαζο. Φιλακια :hippy:

εδιτ: 1. δε μιλαω γι αυτο το θεμα 2. συνεχιζεις να κανεις πως δε καταλαβαινεις και 3. προσβαλλες το ζαφειρη ενω ειπε γνωμη.

Φαουλ! :hippy:

Μονος λογος για να στην πω σοβαρα ειναι αν μου εχεις φαει την γκομενα.
Τωρα τι λεμε πανω στον χαβαλε κι εσυ αρπαζεσαι…

[QUOTE=Guardian_of_the_blind;253891

δεν εμπιστεύομαι κάτι που αιμορραγεί 5 μέρες και δεν ψοφά … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :p[/QUOTE]

κλεμμένη ατάκα απο South park…θα έπρεπε να σου κάνουνε μύνηση αλλά τουλάχιστον έκλεψες απο του καλύτεορυς:p :stuck_out_tongue:

και αυτό το αίμα σημαίνει ζωή:wink:

Οκ. Μείνε με την απορία τοτε. :hippy: Ξερεις τι εννοω. :hippy:

Μουχαχχα South Park ε??

(σορρυ που χώνω τη μυτούλα μου,αλλά παραδεχτείτε αγόρια…μας αγαπάτε…αλλά κι εμείς σας αγαπάμε…)

Μόνο αυτοί μας αγαπανε, εμεις δεν τους αγαπάμε!

Λάθος. Εμείς αγαπάμε τα σκυλιά. :expressionless:

ε? :lol:

κι εμεις τις γάτες:p

Εγώ πάντως δεν έχω τίποτα με τι γυναίκες, είναι ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου.

Παντως εχετε πολλα κοινα με τις γατες ενω οι αντρες μοιαζουν πιο πολυ με τους σκυλους(και οχι με τα γουρουνια και τους γαιδαρους ,οπως καποιες κομπλεξικες και ανοργασμικες ισχυριζονται!!!:twisted: )…αν η γατα δεν γινει αυτο που θελει αυτη τσαντιζεται και μπορει ακομα και να φυγει!!ο κακομοιρης ο σκυλος τα υπομενει ολα και λεει και ευχαριστω…παντα με βαση τα στερεοτυπα ετσι…καθε περιπτωση πρεπει να εξεταζεται ξεχωριστα…
Νικος Summoning

:o:blink::cold:

ελα ελα καλό ητανε ε

Παντως ειναι γεγονος οτι ορισμενες φορες καποιες <<γατουλες>> για αν ηρεμησουν θελουν τον συνδυασμο τιλεταμινης-ζολαζεπαμης(αυτο για την υπογραφη της witch παει με τις βενζοδιαζεπινες!!:slight_smile: :slight_smile: ) για να καλμαρουν και μας αφησουν λιγο σε ησυχια …μεχρι να ξυπνησουν παλι!!ΧΧΧΧΧΧΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!

Νικος Summoning

Για το καλό όλων μας, ελπίζω να μην αγαπάτε τα “σκυλιά”…

Ασε κατω τις γατες. [-X Δε κοιτατε να κανετε κανα φαι τις προκοπης καλυτερα. Πφ…

χαχαχαχαχα
και οι αντρες Aloperdin akineton + est!:lol:

rofl δεν το έχω δει το επεισόδιο αλλά όπως είχε πει ο Χατζιδάκις:" οι έξυπνοι κλέβουν οι χαζοί αντιγράφουν …"

βρε σας αγαπάμε :oops: :oops: αλλά γιατί μας κάνετε την ζωή δύσκολη???
όταν γουστάρετε αλλά δεν το λέτε και πρήζετε τον άλλο μέχρι να ξενερώσει (π.χ. δεν γίνεται την μια μέρα να σου λέει την ποιο άκυρη δικαιολογία - παπούτσια στο χέρι και την επόμενη να σου λέει πότε θα έρθεις στο σπίτι γιατί χάλασε το pc:naughty: :naughty: :naughty:ακόμα δεν πήγα :P:P )

Κάναμε…και τι καταλάβαμε???Ο ένας σκέφτεται διαστροφικές σκέψεις με ποδιές, ο άλλος τρώει ντελίβερι…:slight_smile:

Aσχετο…Καλο μηνα σε ολους και ολες!!!
αχ φιλε Angmar αυτο με το φαι ειναι μια τραγικη ιστορια…μα να μου λεει η αλλη οτι σιγα μην μαγειρεψω αφου τρωω εξω και παραγελνω απο πιτσαριες…ελεος…ειπα και εγω θα φαω ενα φαγητο της προκοπης…σπιτικο…παλι με σουβλακια και γυρονια την εβγαζα!!μα που ειναι οι παλιες καλες νοικοκυρες…!!! ορισμενες φορες σε εμας τους αντρες νεαρους και μη μας λειπει η μανα μας στο θεμα του φαγητου!! και δεν εχω και αδικο!!!αμα εχεις την αλλη να σου κανει πειραματα με τον ουρανισκο και το στομαχι σου αυτα ευχεσαι!! αλλα καλυτερα πειραματα παρα φαγητα του στυλ…<<σπεσιαλιτε μου βραστο νερο!!!>>:p :stuck_out_tongue:

Νικος Summoning

Το ενδιάφερον είναι πως υπάρχουν γυναίκες που υποδύονται τέλεια τις γατούλες, σα να το προστάζει η φύση τους (και ίσως σε κάποια παράξενα βάθη, να συνδέονται οι Γάτες με τις Γυναίκες…). Υπάρχουν και άλλες όμως των οποίων η συμπεριφορά και το στυλ (άμα το θέλουν μερικές φορές, και άλλες αυθόρμητα) μόνο γατούλες δε θυμίζουν…

Είναι παρεξηγημένα ζώα οι γάτες (για τις γάτες μιλάω, ε).

Μπαρδόν? Αν εννοείς αυτά τα “σκυλιά”, δε φημίζομαι για την αγάπη μου προς τα πιάτα, τα λουλούδια και τις πίστες… Αλλά, οκ, δε θα κρίνουμε τον άλλο μόνο απο τη μουσική και τα γούστα…