Παράπονα και άλλα από "Καλύτερες κυκλοφορίες τ&#95

επαναστατικό άσμα ακολουθεί

“η ζωή τραβάει την ανηφόρα, με σημαίες και με τα βούρλα”

ον τόπικ : απογοήτευση το gogol bordello και το dark tranquillity. επίσης περίμενα κάτι παραπάνω από theater, down και pos

θα ήθελα εδώ να υπενθυμίσω, ότι εγώ τον έχω μεγαλύτερο…

Επίσης πληκτρολογώ με τυφλό σύστημα, άρα διαδικτυακώς δε μπορείτε να μου την πείτε γιατί είμαι γνώστης και εσείς όχι…

Καλή χρονιά και αρχίστε λίγο να μιλάτε και για μουσική. Αν πιστεύετε ότι ξέρετε, δείξτε το επιτέλους…

ταμπούρλα, ίσως…

αλλά το γκόγκολ, απογητευσή… μιλάμε για μεγάλη δισκάρα !!! πρόσφατα εκλείσα και δισκογραφία !!!

ΤΑΡΑΝΤΑ ΡΑΝΤΑ !!! ΟΧΙ αλλο ΚΑΡΒΟΥ-ΝΟ !

Φωτο ASAP!

θα βγάλω ζεχ-τειπ στο σαιτ μου. να την αγοράσεις … οχι απο τορρεντ !
σιγά μην κάθομαι να ποστάρω, εδώ 3α άτομα…
απλά ας πούμε, οτι λόγω εργασίας, δεν θα μπορούσε να είναι άσχημη.
γενικά μόνο με μια λιγότερο απο ώραία κοπέλα έχω κάνει σχέση και αυτό
διοτι εκείνη μου την είχε πέσει… ήμουν φρι όποτε είπα, γιατί όχι…
λιγο σαβουρογά - απο πλεύρας μου άλλα ήταν one in a dozen …

Καταρχην να διευκρινισω οτι τπτ δεν με συνδεει με τους παραπανω users . Απλα βλεπω την ειρωνια σου και θελω να πω οτι το δεν ειναι η πρωτη φορα που το παιζεις το μεγαλο μυαλο εδω μεσα και παρουσιαζεις τους αλλους ως ηλιθιους χρησιμοποιωντας διαφορα επιθετα . Επειδη οι περισσοτεροι στο φορουμ ειναι πανω απο 18 διαθετουν μια προσωπικοτητα δεν ειναι σωστο να συμπεριφερεσε με αυτον τον τροπο δημοσια . θα μπορουσες να το κανεις μεσο πμ . Αυτα . Περισσοτερος σεβασμος προς το φορουμ δεν βλαπει .

με τον karja έχουμε ειδική γλώσσα συνεννόησης και εδώ μέσα είναι πολύ παλιός. δεν παρουσίασά τους “αλλους” ως ηλίθιους, τους πείραξα για τα κολλήματά τους, όπως οι 2 συγκεκριμένοι πειράζουν κ εμένα κ άλλους για τα δικά μας. αν είχαμε αφήσει τα ποστ του denander έβλεπες πως υπήρξα πολύ ευγενικός κ συγκρατημένος. καταλαβαίνω ότι δεν παρακολούθησες όλο το σκηνικό, αλλά μην βγάζεις εύκολα συμπεράσματα.

ας αφήσουμε το θέμα εδώ. ότι άλλο θες πμ.

こんにちは私はkarja kurunenであり、monteは愚か者であるxaxa…just joking…αλλά

με τον karja έχουμε ειδική γλώσσα συνεννόησης

χαχα. consensus. καλά τα είπα.

άντε καλή συνέχεια. :σφίγγουμε χέρι:

Ποσα $$$$$ αραγε σας σκανε οι δισκογραφικες για να παρουσιαζετε ως δισκαρες και μπανταρες τον καθε μετριοτατο συγχρονο τυπου Mastodon, Slipknot και λοιπους…??? :-k

[-X [-X

Αφου εισαι false και τους γουσταρεις , ακου τους , αλλα μην τους παρουσιαζεις ως ‘‘το συγχρονο μεταλ ετσι πρεπει να παιζεται’’…#-o #-o

Mετριοτατο για εσενα και για εμενα.Για αλλους ειναι πολυ καλο ε :wink:

τόσο πολλά που κάνω moderation αντί να είμαι στις Άλπεις μέρες που είναι

Αμα πεσουν τα $$$ γινεται ‘‘εξαιρετικο’’…

Αντε γεια ρε…Manowar που τους χρειαζονται…

Δηλαδη Μοντε θελεις να μας πεις οτι τα περιοδικα και σαιτ , λειτουργουν ανεπηραστα και αμεροληπτα ?? Μην υποτιμας τη νοημοσυνη του κοσμου τοσο…

Δηλαδη το βρισκεις απιθανο καποιοι να θεωρουν τις μπαντες που ανεφερες αρκετα καλες και αλλοι να θεωρουν τους Manowar και τους Scorpions παιδικους?

Τολκι, θελω να πω οτι το βρισκω αδιανοητο ενας σημερινοσ 35αρης που εζησε μεσα στα 80’ς ακουγοντας ολα αυτα τα μεγαθηρια να βρισκει ενδιαφερον στα μεταλκορ ‘‘συγχρονα’’ γκρουπακια της σειρας που ελαχιστη σχεση εχουν μουσικα με το μεταλ που αγαπησαν και γουσταραν…

χμ, εγώ ξέρω αρκετούς!

αυτό είναι σωστό

απλά επειδή δεν αρέσουν στους 35άρηδες, δεν πάει να πει ότι είναι ατάλαντα σχήματα

Eζησε τα 80’ς αλλα ειμαστε στο 2008 πλεον.Η μουσικη προχωραει και εξελλισεται.Ειτε μας αρεσει ειτε οχι.Μη κολλας σε ταμπελες μεταλκορ και ντεθκορ και εγω δε ξερω τι.Και τα 80’s ειναι καλα και αρκετα εως πολλα νεα συγκροτηματα ειναι αξιολογα.Αν δεν σου αρεσουν τα καινουρια απλα μην τα ακους.Ακου συνεχεια τα ιδια και τα ιδια για να γουσταρεις εσυ και ασε τους αλλους στον πονο τους να γουσταρουν και με 80’ς και με καινουρια :wink:

Σε καμια ταμπελα δεν κολλαω. Ακουω και αν κατι το βρισκω αθλιο θα το πω. Οταν πρωτη φορα ακουσα μεταλκορ τραγουδια , δεν ηξερα οτι ειναι κατω απο αυτον τον ορο, αρα δεν ημουν προκατηλημενος για να πω οτι ειανι ανεμπνευστα…

Ενταξει, πειτε οτι θελετε.

Εγω αυτο που ξερω ειναι οτι η ενημερωση και η κριτικη ειναι κατευθυνομενη απο τις εταιριες σε τεραστιο βαθμο…Ειναι δυνατον τα περιοδικα να μην δεχονται $$ για ενα 8αρακι στο γκρουπακι της εταιριας…??
Οχι. Οποτε, ο,τι και να λετε…

Α, και Μοντε εξηγησε μου μουσικα που βρισκεται το ταλεντο στους Μαστοντον και τους Porcupine Tree και γιατι στις περισσοτερες κριτικες του Μ.Χαμερ για τα συχρονα γκρουπς που τα εκθειαζουν , γραφουν ολο αοριστολογιες και παρομοιωσεις ασχετες με τη μουσικη για να πεισουν οτι ο ταδε δισκος ειναι φοβερος…

Προσωπικα ξερω οτι το Hammer το κανει σε αρκετα ελληνικα σχηματα και μη.
Τωρα αν υποννοεις οτι αυτο γινεται σε ανεξαρτητα ηλεκτρονικα μεσα τυπου ροκιν και ρεκβιεμ ε ακουγεται λιγο αστειο