Με θλίβει ότι

Τι είναι αυτό που μας θλίβει? Που μας στενοχωρεί? Που μας κάνει να τρέφουμε συμπάθεια προς τα emo? Που μας κάνει να θέλουμε να γίνουμε emo? Που μας κάνει να τριγυρνάμε στους παγωμένους δρόμους το χειμώνα, ακούγωντας Anathema και My Dying Bride, και που μας ωθεί στο να κατηγορούμε τους πάντες, οτι μας κατέστρεψαν τη ζωή?

Μιλήστε ελεύθερα. Βγάλτε τα εσώψυχα σας. Μιλήστε σε μας.

με θλιβει το θρεντ σου.

Ο φρηδομ θα βλεπει τις απαντησεις μας και θα γελαει εξω δυνατα με τα καμωματα μας. Και δεν θελει κανεις να μοιασει με ημο. [-X

Με θλίβει η βία στα γήπεδα και το ότι τον τελευταίο χρόνο έχω κάνει μπυροκοιλιά.

Ουυυυυυυ ρε καμμένε!!!

Τι θρεντς ειναι αυτά???

Ήμαρτον#-o #-o #-o

Τα ΠΑΝΤΑ με κάνουν να θέλω να γίνω emo. Απο το κελάηδημα των πουλιών τη χαραυγή ως το ολόγιομο φεγγάρι που αστραποβολά στον ουρανό μες στη νυχτιά… Όλα με πληγώνουν.

…Δε μπορώ να γράψω άλλο. Κλαίω. Συγχωρέστε με…

Μου θυμίζει παλιότερο τόπικ του thats why αυτό! Μόλις είδα τον τίτλο σκέφτηκα “σοβαρό τόπικ πρέπει να είναι αυτό” αλλά μόλις διάβασα αυτό για τους emo αναθεώρησα… :lol:

τα παντα… πλακα κανω, βλεπω τα παντα απο την θετικη τους πλευρα

Θα ποστάρω στο “Μσνικές κουβέντες”. Δε σε συμφέρει ε:roll:

Το θρεντ αυτο και το ότι δεν έχει ήδη κλειδωθεί… :stuck_out_tongue:

ΟΧΙ πλακα εχει

Με θλιβει που απο Σεπτεμβρη θα μένω στα ερημοβουνια του Dundee :-s

αυτο με θλιβει και μενα …

Θα μας λείψεις…μην σε χάσουμε εσένα…:stuck_out_tongue:

Που δεν έχει έρθει ακόμα το GTA IV:!: Είμαι στα πατώματα και θρηνώ :stuck_out_tongue:

Ποιο από τα 2?

η βια στα γηπεδα ! μπυροκοιλια δεν εχω !

2 words my friend: Καταρρακτες, Ινδοι:D

Αυτό εμένα με χαροποιεί… 8)

Nα σου καεί το PC :!: Και να σταματήσει η παραγωγή RPG:!:

Λοιπόν. Το πισί μου ήδη θέλει φορμάτ αλλά και να καεί δε με χαλάει. Θα το ψήσω να πάρω καινούριο. Και 2ον: τα αρπιτζή ποτέ δεν πεθαίνουν ρε. ¶ιντε.

Άλλο ένα γεγονός που με θλίβει:( :stuck_out_tongue:

Το ότι ο πολυμίσητος Πανθρακικός ανέβηκε Α Εθνική (και μάλιστα έφαγε τη θέση του ΠΑΣ με τους θεϊκούς οπαδούς) και η πολυμίσητη Καβάλα ανέβηκε Β.

Αλλά δεν πειράζει, του χρόνου θα ξεφτυλλίσουμε τους κομοτηναίους δύο φορές και θα τους ξαναστείλουμε από εκεί που ήρθαν.:stuck_out_tongue: