Με θλίβει ότι

Ας τελειώνει αυτή η συζήτηση για την φασολάδα!

:lol::lol:

Φακές==>Ξύδι
Φασολάδα==>Ότι καυτερό υπάρχει, για τους πιο φλώρους λεμόνι
Ρεβύθια==>Λεμόνι

End of conversation, folks.

Αυτό!

Ρε άμπαλλοι,έχετε φάει φακές με ντομάτα/κρεμμύδι,και συνοδευτικά ένα τοστάκι και λάχανο με λάδι,μπόλικο ξύδι και ρίγανη?

Πατάει κάτω όχι μόνο όλα τα υπόλοιπα όσπρια,αλλά και τα περισσότερα φαγητά που θεωρούνται κλασσικά ‘νόστιμα’

εγώ πρήζω τη μάνα μου να φκιάχνει φακές με κρεμμύδια ,ντομάτες και λάχανο το πάσχα αλλά αυτή φκιάχνει κάτι ξενέρωτα κατσίκια, κοκορέτσια κτλ. #-o

Στο οφφτόπικ είμαστε μεγάλε,μην τρελαίνεσαι.

Ούτως ή άλλως η υπερβολή είναι μέσα σ’όλα.

That being said,αν μου δώσεις ένα πιάτο φακές και μια πιατέλα με κατσίκι,τις φακές θα φάω :stuck_out_tongue:

παίρνω εγώ το κατσίκι οπότε βολευόμαστε :smiley:
γενικά δε μπορώ τροφές χωρίς χοληστερίνη, μου προκαλούν αλλεργία :stuck_out_tongue:

Επιτέλους! Να ένας λογικός άνθρωπος εδώ μέσα!
Μπράβο ρε comealot…κ γω τις τσακίζω άνετα εννοείται.

Και τι μένει μετά από αυτή την δήλωση στήριξης?

Πατέρας:Πάω λαϊκή,φακές θα φάμε σήμερα…

Αυτά είναι 8)

αφήστε όσους δεν έχουν πάει ακόμα στρατό να ζήσουν ελεύθερα τη ζωή τους.

μπραβο ρε γκαντεμηδες, μπραβο… μπαινω σπιτι σημερα και βρισκω…φασολαδα ! να γαμ*σω… :? #-o

:lol::lol::lol::lol: Σε καταλαβαινω απολυτα φιλε!!!

δε θα χαρακτήριζα και πολύ θλιβερές τις τελευταίες σελίδες…! Παρεπιπτόντως η φασολάδα με ΜΠΟΥΚΟΒΟ ασελγεί εύκολα στα βρώμικα στομαχάκια σας…

Οντοπικ: με θλιβει που τον τελευταίο καιρό δεν φέρθηκα σωστά/καλά σ’ ένα πρόσωπο συγκεκριμένο:(

Πόσο δίκιο σε όλα…

παντα μπορεις να επανορθωσεις. αρχικα ζητωντας μια ειλικρινη συγνωμη, και επειτα με πραξεις…

Ορισμένες φορές, η καλύτερη και ευκολότερη λύση είναι να αφιερώσεις ένα [I]τραγούδι[/I] ως ένδειξη μεταμέλειας

Με θλιβει το οτι αν παρω τηλεφωνο στο MEGA με σκοπο να αρχισω τα καντηλια για τις μαλακιες που λεει ο Πρετεντερης, η Τρεμη και ο αρχιμαλακας ο Λοβερδος που εχουν για καλεσμενο, δε θα με συνδεσουν ποτε. Ουτε τους υπολοιπους που παρακολουθουν αυτη τη στιγμη.
Παρακαλω, αρχιστε το γιαουρτωμα και σε αυτους.

Δηλαδη εμετος.

με θλίβει ότι σήμερα ήταν η τελευταία μου μέρα ως φοιτητής. τρομακτικό πως πέρασαν 4 χρόνια.
κάποιοι ίσως να το έβαζαν στο ‘μου αρέσει’, αλλά άσχετα από το τι μπορεί να πει ο gracchus babeuf, πέρασα 4 όμορφα χρόνια που ναι, θα τα επαναλάμβανα.

Πλάκα πλάκα το δοκίμασα αυτό με το τραγούδι του μάνου χθές και ψιλοέπιασε:D

Όσο και να μη μ’ αρέσει η γαμωσχολή μου, αυτή η μέρα ειλικρινά δε θέλω να φτάσει ποτέ των ποτών.

…ότι αρκετοί έχουν τον τρόπο να θεωρούν άλλους ανθρώπους υπαίτιους των προβλημάτων που ουσιαστικά έχουν να λύσουν με τον εαυτό τους. Η δική μου απόκριση σ’ αυτές τις καταστάσεις είναι, ψυχανάλυση για τους πρώτους, υπομονή κι αναισθησία για τους δεύτερους.

και κάτι άλλο…ότι τα ‘‘πρέπει’’ στα λόγια μας, υποδηλώνουν εσωτερικευμένες μίνι νόρμες. Και για μετρήστε πόσα ‘‘πρέπει’’ λέμε κάθε μέρα…

(ναι οκ, βραδιάζει κι είπα να καώ :p)