Σε είδα

Οκ λοιπον!

Κατα τη 1. Αυτος θα ηταν, ποσα κοστις κυκλοφορουν πχια.

Την Κυριακη το απογευμα στο σταθμο Δουκ Πλακεντιας ισως ειδα την Αλοη:-s

Πριν καμία βδομάδα περίπου είδα έναν που έμοιαζε με τον angmar και έβγαινε στην Εθνική άμυνα…μάλλον αυτός ήταν γιατί φορούσε μπλούζα converge:p

Εγώ βλέπω συχνά μέλη του φορουμ αλλά πάντα δεν μπορώ να τους μιλήσω :stuck_out_tongue:

Helloweenakia στο μετρο αλλά έπρεπε να κατεβώ και στο Schoolwave αλλά ήμουν με παρέα κλπ

Αλόη είχα δει Paradise Lost αλλά χτυπιόμουν.

Therion rock 'em all αλλά επίσης χτυπιόμουν

κι άλλους που δεν θυμάμαι

Σε είδα στην Octoberfest που δουλεύεις. Είσαι το πχιο τέλειο πλάσμα που έχω δει ποτε. Σε παντρεύομαι, ναι. Καλά όχι αλλά είσαι τελειότητα.
Το τηλέφωνό μου το έχω αφήσει στο κοντρόλ.

Αντιγράφω γιατί εδώ θα το δει πιο εύκολα.

Σε είδα σήμερα στην πλατεία και φορούσες κίτρινα…και το παίζεις και τρού…τστς vedder:!:[-X

Πάντα μαύρα φοράω και ένας φίλος μου είδε την ντουλάπα μου και είπε βάλε αυτό ρε μαλάκα. Σκάσε.

:stuck_out_tongue:

Φίλος για ήρεμησε δεν ξέρω και απο χτές:p:lol:

εγώ είδα κάμποσους σήμερα, στου Καραπιάλη :oops:

Και αυτοι θα σε ειδαν και θα σε ματιασαν.
Χτυπησες?

άστα… ποναααααααααάω :lol:

Άλλους τους είδες, άλλους δεν πρόλαβες… 8)

το γκολάκι από τη σέντρα όμως, το φάγατε όπως σας υποσχέθηκα! :stuck_out_tongue:

Νομίζω είδα τον shaman χθες από Κυψέλη μεριά :-k

Nα πάρει, δεν είχα βάλει τα καλά μου!

ποια ημερα? και ημουν με εναν λιγο πιο ψηλο?:-k
αν ημουν εγω λογικα 8α φοραγα μπλουζα metallica kill em all και νομιζω ειχα και μια τσαντα motorhead

Εγω ειχα δει Angmar και Maiden1979 στους Def Leppard αλλα ντραπηκα να παω να μιλησω.:stuck_out_tongue:

  1. Μια φορά νόμιζα ότι είδα τον Χοκαμ με το αυτοκίνητο στην Τσιμισκή, αλλά είχα κάνει λάθος.
  2. Μια άλλη φορά, νόμιζα ότι είδα τον Χόκαμ με το αυτοκίνητο στην Εθνικής Αμύνης, αλλά είχα κάνει λάθος.
  3. Μια (το μαντέψατε!) άλλη φορά, νόμιζα ότι είδα τον Μπάτσιλο στο Πλαίσιο. Όντως αυτός ήταν!

Όπως καταλάβατε, ο Χόκαμ έχει εξαιρετικά συνηθισμένο αυτοκίνητο [-X

:stuck_out_tongue:

Μονος του ηταν αυτος που ειδα παντως. Δευτερα. Αλλο κοστις013 θα ηταν.:frowning: