Σε είδα

Καλα, δεν κλεβουνε κιολας οι ανθρωποι, εσυ αμα δεν εχεις λεφτα μην πεσεις χαμηλα, κατσε ψηλα.:slight_smile:

Κρίμα για την κατάσταση είπα. Κ για τους ανθρώπους. Δεν τους κατηγόρησα. Ρώτα άλλη φορά πριν κρίνεις. :slight_smile:

μπορεί να τα μαζεύουν για να ψωνίσουν ΤΗΝ ΚΟΚΑ ΤΟΥΣ

Παραείναι ακριβό σπορ γι’ αυτούς :!:

κλαίω κλαίω κλαίω με σαμανοποστ
:lol3::lol3::lol3:

[B]σε ειδα χτες οταν αγορασες απο μενα μια μπλουζα Whiplash. με εστησες σχεδον 40 λεπτα, 1 τηλεφωνο δεν αξιωθηκες να παρεις, οταν σε επαιρνα μου ελεγες πιπες (ερχομαι σε 5 κ σε 15 παλι δεν ησουν εκει), και τελικα εσκασες ανετος με σακουλα και με ατακα “ενταξει, πηγα να παρω…”…

…χεστηκα ρε μεγαλε τι πηγες να παρεις, εγω γιατι να σε περιμενω 35+ λεπτα κ να ακουω κ τις πιπες σου ερχομαι και ερχομαι… ??? λες κ εχω ολη τη μερα να σε περιμενω… κοροιδια και BIG TIME απαραδεκτος. δεν ξερω απο δω μεσα ποιος εισαι, και δεν με νοιαζει κιολας. και ειμαι σιγουρος οτι δεν θα εχεις και τα αρχιδια να στειλεις απαντηση, γιατι προφανως δεν εχεις καποια διακιολογια… αν δεν σεβεσαι τον αλλον (και τον χρονο του) μην περιμενεις σεβασμο…

μεγαλη παπαρια η πρωτη συναντηση με φορουμιτη. κριμα.[/B] [-X

Σε είδα ΒΒΒ στη Μαβίλη να έχεις πέσει πάνω από ένα hot dog… Mάλιστα λερώθηκες με μουσταρδοκετσαποσως και μια αγγούρω καθάρισε το θεσπέσιο στόμα σου με μια χαρτοπετσέτα με την οποία είχε σκουπίσει τη μύτη της πριν.

Ωπα , ωπα … ήσουν κοκκινομάλα με πολύ πολύ πολύ πλούσια ,εχεμ , προσόντα και τσιμπολογούσες απο έναν φλούφλη ? είδα να κοιτάς και κάτι μου θύμισες …

Ναι εγώ ήμουν και σε ευχαριστώ για τα καλά λόγια :stuck_out_tongue:
Και εσύ με μπλουζί Αntaeus και ένα γαμώ τατού στο πόδι. Τυχαίο;

@Εδιτ
Επίσης, το μαλλί αν και κάτω από το κωλί λίγο ότι να ναι. Και πόσες τρίχες έχεις? 56?

χεχεχε ναι εγω … δεν μίλησες όμως …

το μαλί παίζει ειδική περιποίηση στον κυρ θανάση, φιξάρισμα με ασβέστη για όσο το δυνατόν πιο φυσική τριχόπτωση … κάνει θαύματα. Έλα ντάξει κρατάει καλά για δεκαπόσα χρόνια .

Καλή φάση…
Βασικά δεν μίλησα γιατί είδα την αλόγα από δίπλα και ψιλοκώλωσα αν και γούσταρα να έρθω να μιλήσω. Αλλά και εσύ δεν μίλησες!

ε ντάξει … ήταν και η αλόγα :stuck_out_tongue:
φοραγες μπλουζάκι anal blasphemy ε ? πολύ καλή μπάντα … έχω το ντέμο αμα το ψάχνεις να στο γράψω .

με τον άλλο τον λούλη τι έκανες …αν επιτρέπετε

Ναι ναι λατρεύω anal. Aς μου το γράψεις γιατί όταν έψαχνα να το βρω…δεν…
Ο λούλης το έπαιζε πολύ κουκλεντές και με καμία παναγία δεν θα μας ξαναδείς μαζί! Έπρεπε μάλλον να πιάσουμε μαζί την κουβέντα μπας και τον ξεφορτωνόμουν. Θα τον στείλω να κάνει παρέα με τη δικιά σου! Αυτή τη λέει; Βασικά είναι χρήσιμη για να τη βάζεις στη σαλάτα ε;

καλά στέφανα

shaman είσαι ριχός … ακόμα δεν ξέρω τίποτα για την κοπέλα … [-X

ντάξει χρήσιμη είναι η δικιά μου , για να σκουπίζεσαι κ έτσι . που βγαίνεις ?

Νευρικο γελιο

:lol::lol::lol::lol:

Shaman ντροπή και αίσχος…
Ναι μάλλον μόνο γι αυτό είναι μόνο χρήσιμη. Βγαίνω περισσότερο Περιστέρι και Μπουρνάζι γιατί είναι κοντά και βολεύει. Εσύ; Βλακεία που έχουμε συναντηθεί τυχαία 2-3 φορές και δεν έχουμε μιλήσει καθόλου :frowning:

Πατατρακ ή αρτς?

πατατρακ θρησκεία …αν και δεν παω στα μέταλ πια … ντεντ πες καφετερια και σκάω αύριο κάτω από το σπίτι σου με μηχανή και φύγαμε.