Δίσκο ή δίσκους που λιώνουμε αυτό το καιρό

Ναι! Μια παραγγελιά μπύρας στο μαγαζάτορα :stuck_out_tongue:

Δεν το 'πιασα, αλλα τη μπυριτσα θα την πιω. :stuck_out_tongue:

για μένα, τζάμπα…

Άκουσε ο κρίμσον για πιώματα και μπύρες και εμφανίστηκε. Πονηρέ Λαρισαίε…:stuck_out_tongue:

Grand Magus- Triumph and Power

Λιωσιμο ολημερις-οληνυχτις…

Γιατί το τελευταίο, δεν τελικά.

Η χρονιά ανήκει σε Βάσκους εφέτο

The Soulbreaker Company-Graceless [2014]

Μεγάλο κόλλημα. So Blind φοβερή κομματάρα.

https://alonerecordsspain.bandcamp.com/album/graceless

ακούω τον δίσκο, φτάνω στο So Blind, λέω, ναι είχε δίκιο. καλό. μέχρι να μπω να γράψω είχα φτάσει στο No One Is Complaining. λεω, ρε μανο. και αυτό καλό είναι.
γράφω , ακούω το Sparrows, σβήνω και δυσκολεύομαι να γράψω γιατί έχω ανέβει στο έπιπλο!!! ΡΕ ΜΑΝΕ?! το Sparrows ρε!!!

μπραβο μανε! :smiley:

το Sparrows λέμε
https://alonerecordsspain.bandcamp.com/track/sparrows

Όλο το δισκίον σπέρνει.
Στον Pot τα μπράβο.

το δισκακι από την μέση και μετά πάει για μεγάλη λατρεία ε!!

Όλο βασικά. :smiley:


Μου άρεσε γενικά ο δίσκος αλλά δεν περίμενα και να τον αγαπήσω. Staley ψυχωτικός σε κάτι κομματάρες σαν τα Would?, Angry Chair, Sickman, Down In a Hole και δεν συμμαζεύεται. Έχει σημεία που βαριέμαι, να πω την αλήθεια, αλλά στην ολότητά του κλασικός κι εξαιρετικός.


Sykes φρέσκος από το 1987 των Snakes και στα καλύτερά του, επιστρατεύει και την φωνάρα του και φτιάχνει ένα διαμάντι hard rock for the ages. Out of Love στις καλύτερες μπαλάντες χωρισμού που έχουν κυκλοφορήσει ποτέ.

Και για τα δύο αλλά ειδικά για Blue Murder να ξέρεις ότι σ’ αγαπώ με έναν μη γκέη τρόπο. <3

Κάθε Κυριακή !!!Manowar - hail to England . Παίζει να τον έχω ακούσει και πέντε φορές απο το πρωί

Metalheart


<3

Το Gazpacho τόσο καλό είναι ;
Ον-τόπικ


και προβλεπεται για πολυ καιρο ακομα

Πριν πατησω στο θρεντ ημουν βεβαιος πως ειχες ποσταρει Teitanblood. =p Δεν το χω ακουσει ακομα βεβαια αλλα θα γενει συντομα

…πολύ Leif Edling αυτό το πσκ…και ολίγην από Dani Filth:p :slight_smile: :!:

χαχα
επιβαλλεται παντως