Φοιτητικές Παρατάξεις

Απο μερικες πληροφοριες που εχω εχουνε δεχτει επιθεσεις ουκ ολιγες φορες απο τους γνωστους δημοκρατες της κουλουρας και της διανοησης και απο αυτο βλεπει κανεις την τραγικοτητα και την σαπιλα ακομα και των νεων ανθρωπων.Αυτοι που κατηγορουνε τους αλλους για φασιστες,ρατσιστες κτλ να ειναι οι πρωτοι που πανε να φιμωσουν οτιδηποτε αντιθετο.Ας το σκεφτουν αυτο οι υγιεις σκεπτομενοι users ας το τσεκαρουν και ας βγαλουν τα συμπερασματα τους.

Δίκιο έχεις.

Ειναι εκπληκτικο παντως να διαβαζεις ποστ νταμνεησιον,πχ

Απο φετος καταιβενει και η ΝΕ.Ο.Σ. (νεολαια ορθοδοξου συναγερμου).Ελπιζω να μην διαβρωθει και να δειξει την ιδια σοβαροτητα και υπευθυνοτητα με αυτη του Λ.Α.Ο.Σ. Εγω παντως εχω παρει το πτυχιο αλλα οταν ημουνα φοιτητης ειχα κατεβει με ΠΚΣ. (κουλο ε? και ομως)

και απο κατω

Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ.ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΩΣΤΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ.

Και γαμω ε,αρμονια.

therion πριν μισό λεπτό σκεφτόμουν ακριβώς το ίδιο:lol: και φαντάζομαι ότι δεν είμαστε οι μόνοι…

Δηλαδη οποιος ψηφιζει Λ.Α.Ο.Σ. ειναι κλειστομυαλος εκτος απο ρατσιστης,φασιστας,πατριδοκαπηλος,χουντικος και ολα τα αλλα?Τι λετε ωρε?Και αυτος που ψηφιζει πασοκ-νδ η δαπ πασπ για να ειμαι και ον τοπικ τι ειναι?Το ποσο ανοιχτο μυαλο εχει καποιος μπορει να το δει κανεις απο την συζητηση και την ανταλαγη αποψεων οχι απλα απο μια κομματικη ταμπελα.

συνωνυμια ε? καταραμενο ιντερνετ, μας εχει ολους φακελωμενους

Συζητηση και ανταλλαγη αποψεων με χρυσαυγιτες?
Τρελη αρμονια εγκεν.

Επεσες απο τα συννεφα ε;:stuck_out_tongue:

ρε για δες κάτι πράματα… :roll:

ρε νταξει ρισπεκτ στο βανγκελις, ειχε καιρο που το ποσταρε

‘‘μπραβο αν και το σημειο με το μασαζ και τις παντοφλες τα θεωρω υπερβολλικα, μπραβο και παλι τυχαιρος ο αντρας που θα σε παρει.’’
απαντηση ολα τα λεφτα…και ορθογραφημενη…

Ναι οντως και σε μας χαρτακια του ΦΩΣ εχουν πεταξει…Με το τρελο ΜΟΝΑΔΙΚΟ-ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟ- ΣΛΟΓΚΑΝ-ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ‘‘ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ’’…Το πιο αστειο ειναι οτι το πανετιο φετος δεν εκανε καμια καταληψη:D…

Εκτος αυτων σε μας εμφανιστηκαν μια μερ ακαι κατι αλλοι με ακτι αφισες με αρχαιοελληνικα που ουτε καν εβγαλα τι ελεγαν:? και ειχαν στησει διπλα στη ΔΑΠ…Ειχαν κατι γκομε…εννοω χριστιανες ορθοδοξες για μοστρα…Δεν ξερω τι εγιναν…Παντως μην τους κοροιδευετε…Οπου κατεβουν θα παρουν ψηφους…20χρονοι damnation υπαρχουν πολλοι

Οι 20χρονοι damnation ειναι στα ψηφοδελτια της ΠΚΣ:!:

XAXAXAXAXA XAXXAXAXAX ναι το χα παραλειψει αυτο…και αν το δουμε στη πραγματικοτητα οντως πολλοι το παθαινουν αυτο…Ξερω και αλλους που ψηφιζαν ΠΚΣ απλα επειδη ‘‘φωναζε’’ στη σχολη αλλα στη πραγματικοτητα ειναι ‘‘αλλου’’…Μην πουμε και για τους τωρινους βουλευτες ισως υπουργους που καποτε ηταν στην εξωκοινοβουλευτικη αριστερα:D

τωρα δηλαδη θες να σου πω περιστατικα ενα ενα???
ειναι 1-2 σκηνικα που μου εκαναν πολυ κακη εντυπωση εμενα προσωπικα οσον αφορα τις αντιδρασεις της ΠΚΣ

Δεν ειναι μονο αυτα. Ειναι και χριστιανος απο πανω… (Σε αυτους που ψηφιζουν λαος αναφερομαι)

Edit: Φανατισμενος χριστιανος, οχι απλος “πιστος”

Mία άλλου είδους γραμμή δεν είναι και αυτή όμως; Μπορεί να μην είναι κρατικοδίαιτη και ξεπουλημένη αλλά γραμμή παραμένει. Έστω και αν δεν εξυπηρετεί συμφέροντα αλλά εμμονές. Έχω τσακωθεί άπειρες φορές με την κοπέλα μου (η οποία είναι ΕΑΑΚίτισα) για αυτό θέμα και δεν έχουμε συμφωνήσει οπότε δεν περιμένω να βγει άκρη τώρα απλά μουθ ήρθε Deja vu και ήθελα να το πω…:stuck_out_tongue:

Ρε μάγκες έλεος, μην είστε τόσο αφελείς. Επειδή δηλαδή ο τύπος πέταξε την παπαριά του δε σημαίνει ότι πρέπει να τσιμπήσετε όλοι. Δεν καταλαβαίνετε ότι αυτό είναι η κλασσική γραμμή όλων των κρυφο-νεοναζί (τύπου ΛΑΟΣ μ’ άλλα λόγια) που προσπαθούν να πείσουν ότι “για κάτσε ρε φίλε, εμείς δεν είμαστε φασίστες, ίσα ίσα που έχουμε και “αριστερές” απόψεις/παρελθόν/διαπιστευτήρια/whatever, είμαστε απλώς πατριώτες”;

Εδώ ο Ψωμιάδης μια φορά δήλωνε σε μια συνέντευξη “κοινωνικά κομμουνιστής, αλλά κατά τ’ άλλα πατριώτης”. Και ο Καρατζαφέρης ισχυριζόταν ότι στο ψηφοδέλτιό του είχε μέλη και στελέχη του ΚΚΕ, ότι τον είχε δεχτεί προσωπικά ο Φιντέλ Κάστρο (ΛΟΛ) και άλλα τέτοια φαιδρά. Τους πιστεύετε κι αυτούς;

Αφού κάνει μπαμ η μπανανόφλουδα μωρέ, δεν μπορείτε να κάνετε ένα “έτσι” πιο κει να μην την πατήσετε; Μυαλό έχετε, του πούστη :!:

Χριστιανοφασίστας που λέμε…

Μανο εγω δεν το βρισκω τοσο απιθανο…Και φαινεται καθημερινα…Τωρα δεν ξερω για τυπους σαν τον damnation αλλα γενικως ανθρωποι που μπορει στη μετεπειτα ζωη τους ή γενικα στη ζωη τους να ειναι δεξιοι ας πουμε να ψηφιζουν ΠΚΣ…Δεν ειναι δα και δυσκολο…

Ρε συ Γιάννη εγώ αυτό που λέω είναι ότι άνθρωποι σαν τον ντεμνέησιον (που το να τους πείς απλώς “δεξιούς” είναι φιλοφρόνηση) το να ψηφίζουν ΠΚΣ δεν είναι απλά δύσκολο αλλά ΑΔΥΝΑΤΟΝ.