Πως μπορώ να διαγράψω εντελώς το λογαριασμό μου?

όλα τα στοιχεία πλην nickname μπορεί να τα τροποποιήσει όμως κάποιος, έτσι κι αλλιώς. Κατά τα άλλα, όποιος γράφει και γίνεται μέλος, ας είναι από μόνος του προσεκτικός στο τι γράφει και τι κάνει κι ας είναι κύριος των αποφάσεων του. Δε γίνεται μετά όλοι οι υπόλοιποι mod να τρέχουμε να τον σβήσουμε (και στα ποστς τους να φαίνεται “n/a” και να μην ξεχωρίζουν από άλλους διεγραμμένους λογαριασμούς) μόνο και μόνο γιατί άλλαξαν άποψη. Κι αν αλλάξουν και μετά άποψη και θέλουν να επιστραφούν τα ποστς τους ,τι θα κάνουμε;

Και αν επιτραπεί σε δύο τρεις, τότε 100% θα εμφανιστούν άλλοι 150/χρόνο που επειδή κάποιος συμφορουμίτης τους έφαγε το μπιφτέκι ή γιατί οι mod είναι κακοί ή γιατί το φορουμ δεν είναι όπως παλιά που θα θέλουν να τους διαγράψουμε τα ποστς γιατί έτσι θα είναι πιο εντυπωσιακή η “έξοδος” τους. Σόρυ guys, αλλά όσο αφορά εμένα (δεν ξέρω τι λένε οι υπόλοιποι mod) είμαι κατά στο να επιτραπεί η διαγραφή λογαριασμών. Οι κανόνες το λένε ξεκάθαρα κι αν κάποιος δε τους διαβάζει με την εγγραφή του (δε γράψαμε και κείμενο κατεβατό λες και είμαστε οι Microsoft, 10-15 μικρά σημεία είναι) ας πρόσεχε.

Πάντως το ότι έχετε βάλει κάτι στους “κανόνες του φόρουμ” δεν το κάνει και αντικειμενικά σωστό.

Οι μόνοι λόγοι που μπορώ να σκεφτώ για να μην υπάρχει η συγκεκριμένη δυνατότητα είναι αν απαιτείται χρονοβόρα εργασία και κυρίως τα double accounts.

Διαφωνώ με το “αντικειμενικά σωστό”, αλλά ακόμη κι αν ισχύει αυτό που λες, στη συγκεκριμένη περίπτωση ισχύει και το

Υποκειμενικά βολικό >> Αντικειμενικά σωστό

Μες το μυαλο μας εισαι ατιμουτσικο. :smiley:

Πάλι καλά που πόσταρες! Ήσασταν 1-2 που δεν είχατε “επιστρέψει” στα τελευταία παράπονα προς moderating team και είχα ανησυχήσει. Ευτυχώς αυτή τη φορά ενημερώθηκες έγκαιρα από το ΜΣΝ και έκανες το log in ξανά για να με quotάρεις <3