Μεγάλε μου νταβά, μοναδικέ Τζονβλά

HOLY SHIT!!! Και’γω που νόμιζα ότι μόνο εγώ το κάνω 8O Έχει τύχει μέρα να πάω 5 φορές κυλικείο, 1 για μένα και 4 για συμμαθητές μου! :lol: :stuck_out_tongue: Το μόνο καλό που θα αρχίσει η νέα χρονιά σε κάμποσο καιρό είναι πως θα πηγαίνουμε κυλικείο 8)

@alani: Μην το πεις πουθενά όμως και μαθευτεί γιατί θα καταλαβαίνουν όλες ότι το επιδιώκουμε και δε γίνεται κατά λάθος όπως το κάνουμε να φαίνεται :frowning:

Πάντως είχε μαθευτεί στην τάξη πως πάω να τους παίρνω και σε κάθε διάλλειμα μου έδινε και ένας λεφτά και έλεγε “πάρε μου τάδε”… :stuck_out_tongue: Βέβαια πολλές φορές δεν ακουμπούσε τίποτα γιατί ή είχε λίγο κόσμο δηλαδή no στρίμωγμα ή δεν είχε καμία ωραία γκόμενα :frowning:

ΥΓ2: Είναι τέλεια όταν διάφορα μαλακισμένα σπρώχνουν τους τελευταίους με δύναμη και σπρώχνονται όλοι και σπρώχνομαι εγώ και κολλάω δυνατά μπροστά, πολύ πόρωση! Ααχ μου λείπουν αυτές οι ωραίες στιγμές… :frowning: Είναι καμιά από Χανιά να τις κάνουμε αυτές τις στιγμές και ακόμα παραπάνω; Αν ναι ας στείλει PM, αν θέλει φωτογραφία να πάει στο τόπικ με τις φωτογραφίες 8) :wink:

ΥΓ2: Είναι σπαστικό να είναι μπροστά σου ένα μπάζο ή ένα αρσενικό και να δίνεις μάχη για να αποφύγεις το κόλλημα :frowning: Ευτυχώς δε συμβαίνει συχνά… :smiley:

ΥΓ3: Ότι λέω στο ΥΓ1 το λέω σοβαρά. Περιμένω ΠΜς! Και μέτρια να’σαι δεν έχω πρόβλημα, αρκεί να μην είσαι άντρας ή πολύ άσχημη 8)

HOLY SHIT!!! Και’γω που νόμιζα ότι μόνο εγώ το κάνω 8O Έχει τύχει μέρα να πάω 5 φορές κυλικείο, 1 για μένα και 4 για συμμαθητές μου! :lol: :stuck_out_tongue: Το μόνο καλό που θα αρχίσει η νέα χρονιά σε κάμποσο καιρό είναι πως θα πηγαίνουμε κυλικείο 8)

@alani: Μην το πεις πουθενά όμως και μαθευτεί γιατί θα καταλαβαίνουν όλες ότι το επιδιώκουμε και δε γίνεται κατά λάθος όπως το κάνουμε να φαίνεται :frowning:

Πάντως είχε μαθευτεί στην τάξη πως πάω να τους παίρνω και σε κάθε διάλλειμα μου έδινε και ένας λεφτά και έλεγε “πάρε μου τάδε”… :stuck_out_tongue: Βέβαια πολλές φορές δεν ακουμπούσε τίποτα γιατί ή είχε λίγο κόσμο δηλαδή no στρίμωγμα ή δεν είχε καμία ωραία γκόμενα :frowning:

ΥΓ2: Είναι τέλεια όταν διάφορα μαλακισμένα σπρώχνουν τους τελευταίους με δύναμη και σπρώχνονται όλοι και σπρώχνομαι εγώ και κολλάω δυνατά μπροστά, πολύ πόρωση! Ααχ μου λείπουν αυτές οι ωραίες στιγμές… :frowning: Είναι καμιά από Χανιά να τις κάνουμε αυτές τις στιγμές και ακόμα παραπάνω; Αν ναι ας στείλει PM, αν θέλει φωτογραφία να πάει στο τόπικ με τις φωτογραφίες 8) :wink:

ΥΓ2: Είναι σπαστικό να είναι μπροστά σου ένα μπάζο ή ένα αρσενικό και να δίνεις μάχη για να αποφύγεις το κόλλημα :frowning: Ευτυχώς δε συμβαίνει συχνά… :smiley:

ΥΓ3: Ότι λέω στο ΥΓ1 το λέω σοβαρά. Περιμένω ΠΜς! Και μέτρια να’σαι δεν έχω πρόβλημα, αρκεί να μην είσαι άντρας ή πολύ άσχημη 8)[/quote]

Please,πειτε μου οτι κανει πλακα…Πειτε μου οτι δε μιλαει σοβαρα…

Πρέπει να κάνει πλάκα. Δεν υπάρχει υστερόγραφο 1 8O

HOLY SHIT!!! Και’γω που νόμιζα ότι μόνο εγώ το κάνω 8O Έχει τύχει μέρα να πάω 5 φορές κυλικείο, 1 για μένα και 4 για συμμαθητές μου! :lol: :stuck_out_tongue: Το μόνο καλό που θα αρχίσει η νέα χρονιά σε κάμποσο καιρό είναι πως θα πηγαίνουμε κυλικείο 8)

@alani: Μην το πεις πουθενά όμως και μαθευτεί γιατί θα καταλαβαίνουν όλες ότι το επιδιώκουμε και δε γίνεται κατά λάθος όπως το κάνουμε να φαίνεται :frowning:

Πάντως είχε μαθευτεί στην τάξη πως πάω να τους παίρνω και σε κάθε διάλλειμα μου έδινε και ένας λεφτά και έλεγε “πάρε μου τάδε”… :stuck_out_tongue: Βέβαια πολλές φορές δεν ακουμπούσε τίποτα γιατί ή είχε λίγο κόσμο δηλαδή no στρίμωγμα ή δεν είχε καμία ωραία γκόμενα :frowning:

ΥΓ2: Είναι τέλεια όταν διάφορα μαλακισμένα σπρώχνουν τους τελευταίους με δύναμη και σπρώχνονται όλοι και σπρώχνομαι εγώ και κολλάω δυνατά μπροστά, πολύ πόρωση! Ααχ μου λείπουν αυτές οι ωραίες στιγμές… :frowning: Είναι καμιά από Χανιά να τις κάνουμε αυτές τις στιγμές και ακόμα παραπάνω; Αν ναι ας στείλει PM, αν θέλει φωτογραφία να πάει στο τόπικ με τις φωτογραφίες 8) :wink:

ΥΓ2: Είναι σπαστικό να είναι μπροστά σου ένα μπάζο ή ένα αρσενικό και να δίνεις μάχη για να αποφύγεις το κόλλημα :frowning: Ευτυχώς δε συμβαίνει συχνά… :smiley:

ΥΓ3: Ότι λέω στο ΥΓ1 το λέω σοβαρά. Περιμένω ΠΜς! Και μέτρια να’σαι δεν έχω πρόβλημα, αρκεί να μην είσαι άντρας ή πολύ άσχημη 8)[/quote]

Please,πειτε μου οτι κανει πλακα…Πειτε μου οτι δε μιλαει σοβαρα…[/quote]

Οντως ελπιζω να κανει πλακα κι εγω…Ειμαστε και στον πρωτο οροφο και να φουνταρω το πολυ να σπασω κανα ποδι γμτ. :roll:

Είστε σοβαρές? Γιατί να αστειεύεται το παλικάρι?

john_vla άμα έχεις κάποιον να σε σπρώξει πέφτεις καλά και σίγουρα :wink:

Έχω μια φίλη στα Χανιά, 5 φορές τα κιλά σου και 2 φορές την ηλικία σου…Έχεις δίπλωμα για βαρέα οχήματα ή όχι? :stuck_out_tongue:

Πάντως αν οι ορμόνες σου έχουν χτυπήσει τέτοια επίπεδα ώστε να κάνεις το κορόιδο της παρέας σε κάθε ευκαιρία μάζευε λεφτά και ξέχνα τους deep purple, πήγαινε στις deep red να σε βοηθήσουν περισσότερο, ή πάρε καμιά κούκλα από καουτσούκ ή μια μηλόπιτα εν ανάγκη :twisted:

Πάντως πρέπει να είσαι πολύ δειλός ρε john, στα Χανιά έρχεται όλη η Σκανδιναβία, εγώ 3 βραδιές είχα βγει εκεί και ήταν υπέροχα, εσύ ολόκληρο καλοκαίρι και ψάχνεις ελληνίδα? Μάθε αγγλικά, χρειάζονται :lol: :lol: :lol:

LOL μπερδεύτηκα… Εννοώ το 1ο ΥΓ2 :stuck_out_tongue:

@MAZESTIX: Δε μου αρέσει. Είναι πολύ βαριά. :stuck_out_tongue: Καμιά άλλη δεν έχεις; Επίσης και κούκλα από καουτσούκ να πάρω ή μηλόπιτα δεν είναι το ίδιο… Όσο για τις deep red το’χω σκεφτεί αλλά είμαι μικρός ακόμα και θα προτιμούσα να κάνω ότι γουστάρω για ώρες με κάποια και όχι για λίγο επί πληρωμή με κάποια που έχει όλες τις τρύπες ξεχειλωμένες :stuck_out_tongue: Επίσης, σήμερα βγήκα βόλτα και περισσότερο ξένες έβλεπα παρά Ελληνίδες :stuck_out_tongue: Δεν ψάχνω όμως ούτε Ελληνίδα ούτε ξένη… Απλά έβαλα μια αγγελιούλα εδώ μπας και βρεθεί καμία… :stuck_out_tongue: Όσο για Αγγλικά ξέρω…

ΥΓ: Δεν ενδιαφέρομαι για γκόμενα, φάση θέλω να κάνω με γκόμενα… :stuck_out_tongue: Δε με ενδιαφέρει η ηλικία απλά να μην είναι πολύ μικρή (10) ή πολύ μεγάλη (40)… :stuck_out_tongue: Η καλύτερη ηλικία είναι 12-15 8)

Τελικά θα πρέπει να απαγορευτεί η μέταλ στο γυμνάσιο :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εχω μια ξαδερφουλα 13 σου κανει;Αλλα ειναι λιγο ξεβγαλμενη…

<<Τελικά θα πρέπει να απαγορευτεί η μέταλ στο γυμνάσιο >>

Σοφη κουβεντα :wink:

[quote=“sofi-k”]

Εχω μια ξαδερφουλα 13 σου κανει;Αλλα ειναι λιγο ξεβγαλμενη…

<<Τελικά θα πρέπει να απαγορευτεί η μέταλ στο γυμνάσιο >>

Σοφη κουβεντα :wink:[/quote]

Ναι μου κάνει! Ας είναι ξεβγαλμένη…

Επίσης τι σχέση έχει η Μεταλ με τις γκόμενες; :roll:

Ξεβγαλμένη από το πλύσιμο η πάλι μαλακία είπα;

Και γεμάτος έκπληξη διαπιστώνεις οτι όλα ήταν ένα ακόμη όνειρο!

[quote=“Powerslave”]

Και γεμάτος έκπληξη διαπιστώνεις οτι όλα ήταν ένα ακόμη όνειρο![/quote]

Όχι δε διαπίστωσα τίποτα τέτοιο, ότι είπα είναι αλήθεια, δεν τα ονειρεύτηκα :stuck_out_tongue:

Άλλο όνειρο είδα σήμερα… Επηρεασμένος από τα λόγια του MAZESTIX ονειρεύτηκα πως συνάντησα μια deep red στο ασανσέρ και τη ρωτούσα διάφορα πχ. και πόσα λεφτά παίρνουν κτλ. και μετά τη συζήτηση πορώθηκα και αποφάσισα να πάω. Όμως δεν έβρισκα που είναι τα σπίτια των deep red :frowning: :lol:

john_vla είσαι απόλαυση!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μη χάνεις ευκαιρίες ούτε στο όνειρο, πάτα το stop και τραγούδα "στ’ανσασέρ που συναντιώμαστε και γαμ(λογοκρισία) κτλ κτλ " :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Άλλο όνειρο είδα σήμερα… Επηρεασμένος από τα λόγια του MAZESTIX ονειρεύτηκα πως συνάντησα μια deep red στο ασανσέρ και τη ρωτούσα διάφορα πχ. και πόσα λεφτά παίρνουν κτλ. και μετά τη συζήτηση πορώθηκα και αποφάσισα να πάω. Όμως δεν έβρισκα που είναι τα σπίτια των deep red

Δεν ξερω αν ξερεις το ασμα του Τριανταφυλλου αν θυμαμαι καλα που λεει:“Βλεπω κατι ονειρα και τοτε η κολαση ανοιγει…” :twisted:
Παντως να 'σαι καλα, κι ειχα δυσκολη μερα σημερα, μου εφτιαξες το κεφι! :smiley:

Ξεβγαλμένη από το πλύσιμο η πάλι μαλακία είπα;

:lol: Η προσπαθεια μετραει

Δε ξέρω το άσμα του Τριαντάφυλλου… Χαίρομαι που σου έφτιαξα τη μέρα, βασικά για όλα είναι υπεύθυνος ο εγκέφαλος που έχει τόση έμπνευση… :twisted:

Marshall JMP-1 - The Crushing Valve Tone says:
se exoume vrei mikro kai se peirazoume

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
nai to xo katalabei

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
alla siga 14 eimai, oxi 4

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
basika kai go otan ftaso thn hlikia sou enas sta 14 tha mou fainetai mikros

Marshall JMP-1 - The Crushing Valve Tone says:
nai pisteuw

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
poso eisai? giro sta 20

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
?

Marshall JMP-1 - The Crushing Valve Tone says:
e ekei gyro kotopoulo

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
kotopoulo?

Marshall JMP-1 - The Crushing Valve Tone says:
kala, xoirino

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
ti xoirino? poios einai xoirino?

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
ego?

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
h kaneis?

Marshall JMP-1 - The Crushing Valve Tone says:
tpt iremise

Marshall JMP-1 - The Crushing Valve Tone says:
exeis fygei gia off topic pali

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
ti ennoeis?

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
den eimai sto off topic tora

Marshall JMP-1 - The Crushing Valve Tone = Εγώ!
So I wander… και τα ρέστα (A και γράφεται wonder) = john_vla

Όταν ρωτάω ποιός είναι χοιρινό ρωτάω “εγώ ή εσύ;”, όχι μόνο “εγώ;”… Τέσπα, μη μου τη σπας πρωινιάτικα Powerslave, ήρθα να πω και το όνειρο που είδα σήμερα…

Καταρχάς να πω πως δεν έχω φιλήσει ποτέ γκόμενα. Στα όνειρα μου έχω προσπαθήσει πολλές φορές αλλά ΠΟΤΕ δεν τα έχω καταφέρει. :lol: Πριν λίγο είδα πως είχε γενέθλια η ξαδέρφη μου και είχα πάει και ήταν και φίλες της εκεί… Κάποια στιγμή πάμε όλοι σε ένα δωμάτιο. Μετά φεύγουμε όλοι αλλά μένω στο δωμάτιο μόνο εγώ και μια φίλη της ξάδερφης μου. (σημ: Αυτά ως εδώ έγιναν στην πραγματικότητα πριν κάτι μέρες αλλά τα υπόλοιπα τα έφτιαξε ο εγκέφαλος :stuck_out_tongue: )… Η γκόμενα μου λέει να φύγω από το δωμάτιο γιατί θα έρθει η σχέση της σε λίγο στο δωμάτιο και δε πρέπει να μας δει μαζί γιατί θα μας παρεξηγήσει. Εμένα δε με ενδιαφέρει και αρχίζω να την κηνυγάω, την πετάω στο κρεβάτι, ανεβαίνω πάνω της και προσπαθώ να τη φιλήσω αλλά όπως σε όλα τα όνειρα δεν τα καταφέρνω :lol: :stuck_out_tongue: Ξαφνικά μπαίνει μέσα μία άλλη γκόμενα η οποία τυγχάνει να είναι και η σχέση της. 8O :roll: Νομίζει πως τα’χουμε και εκνευρίζεται, το ίδιο και η άλλη που έκανα να φανεί κάτι τέτοιο. Τότε εγώ εξηγώ στην 2η που μπήκε ότι εγώ έφταιγα και απλά ξεγελάστηκε και πως δεν τα’χουμε και μετά όλα ΟΚ ξανά… Ρωτάω αυτή που είχα ανέβει πάνω της… “είσαι λεσβία;” (ε τι να υποθέσω κι εγώ αφού έχει σχέση με κάποια του ίδιου φύλου!) και αυτή λέει “όχι ακριβώς!”… Εγώ την ρωτάω “σε ελκύουν ποτέ άντρες;” και αυτή λέει “όχι”…

Πωω ρε έμπνευση που έχει ο εγκέφαλος… :lol:

PS: Powerslave, your teasing is getting on my nerves a bit :stuck_out_tongue: Stop it… Μπορεί να κάνω πλάκα καμιά φορά αλλά είμαι πολύ σοβαρός τύπος…

Και μετά αναρωτιόμαστε που πήγαν οι users :lol: :lol: :lol: :lol:

einai oragwmeno to eglhma maria 8)
idika ama to kaneis me tropo!enas filos mou ekane pws skontapse se mia karkla kai epiase na zizia mias,kai ayth nomize oti xtyphse kiolas!mhn psarwneis ama pa8eis tpt tetio :wink:

HOLY SHIT!!! Και’γω που νόμιζα ότι μόνο εγώ το κάνω 8O Έχει τύχει μέρα να πάω 5 φορές κυλικείο, 1 για μένα και 4 για συμμαθητές μου! :lol: :stuck_out_tongue: Το μόνο καλό που θα αρχίσει η νέα χρονιά σε κάμποσο καιρό είναι πως θα πηγαίνουμε κυλικείο 8)

@alani: Μην το πεις πουθενά όμως και μαθευτεί γιατί θα καταλαβαίνουν όλες ότι το επιδιώκουμε και δε γίνεται κατά λάθος όπως το κάνουμε να φαίνεται :frowning:

Πάντως είχε μαθευτεί στην τάξη πως πάω να τους παίρνω και σε κάθε διάλλειμα μου έδινε και ένας λεφτά και έλεγε “πάρε μου τάδε”… :stuck_out_tongue: Βέβαια πολλές φορές δεν ακουμπούσε τίποτα γιατί ή είχε λίγο κόσμο δηλαδή no στρίμωγμα ή δεν είχε καμία ωραία γκόμενα :frowning:

ΥΓ2: Είναι τέλεια όταν διάφορα μαλακισμένα σπρώχνουν τους τελευταίους με δύναμη και σπρώχνονται όλοι και σπρώχνομαι εγώ και κολλάω δυνατά μπροστά, πολύ πόρωση! Ααχ μου λείπουν αυτές οι ωραίες στιγμές… :frowning: Είναι καμιά από Χανιά να τις κάνουμε αυτές τις στιγμές και ακόμα παραπάνω; Αν ναι ας στείλει PM, αν θέλει φωτογραφία να πάει στο τόπικ με τις φωτογραφίες 8) :wink:

ΥΓ2: Είναι σπαστικό να είναι μπροστά σου ένα μπάζο ή ένα αρσενικό και να δίνεις μάχη για να αποφύγεις το κόλλημα :frowning: Ευτυχώς δε συμβαίνει συχνά… :smiley:

ΥΓ3: Ότι λέω στο ΥΓ1 το λέω σοβαρά. Περιμένω ΠΜς! Και μέτρια να’σαι δεν έχω πρόβλημα, αρκεί να μην είσαι άντρας ή πολύ άσχημη 8)[/quote]
egw pou les thn olh fash thn ekana 2a gymnasiou.3ekinisa gia xouftwma alla meta eida oti mporeis na vgaleis leyta! :? ekana bisness kratousa ta resta h ena simantiko pososto etsi mesa se 10 lepta evgaza 5 eyra pou gia mena sth 2a gymn. eitan 8hsayros!etsi kaname doulia 2 se 1 (san to bold).
empisteytiko:kai gia na eisai pio pistikos vrizw kiolas styl:“se gamhmene giorgo mh sprwxneis!” :smiley:

Και γεμάτος έκπληξη διαπιστώνεις οτι όλα ήταν ένα ακόμη όνειρο![/quote]

Όχι δε διαπίστωσα τίποτα τέτοιο, ότι είπα είναι αλήθεια, δεν τα ονειρεύτηκα :stuck_out_tongue:

Άλλο όνειρο είδα σήμερα… Επηρεασμένος από τα λόγια του MAZESTIX ονειρεύτηκα πως συνάντησα μια deep red στο ασανσέρ και τη ρωτούσα διάφορα πχ. και πόσα λεφτά παίρνουν κτλ. και μετά τη συζήτηση πορώθηκα και αποφάσισα να πάω. Όμως δεν έβρισκα που είναι τα σπίτια των deep red :frowning: :lol:[/quote]

kai mhpws otan 3ypnhses eides oti to sentoni sou eixe psilovraxei? :stuck_out_tongue: