Φημες για συναυλίες

παντως οσο αφορα την Τσεχια αυτο δεν ειναι το τελικο line up

οπα τι γίνετε εδω τωρα το ειδα αυτο…
24 switzerland
25-26 italy

εμείς ιουλιο?(ΜΑΚΑΡΙ)
ή πιο μπροστά?

εδώ έρχεται ολόκληρη amy winehouse…

Πού το είδες αυτό;

Δεν είναι κακό ααααν έρθει, αλλά πάλι τρεις κι ο κούκος θα είναι εκεί στο ejekt…

ΕΔΙΤ: http://stopthatsound.blogspot.com/2011/02/amy-winehouse-live-in-greece-ejekt.html

Ισχυει η Winehouse. Θα ανακοινωθει συντομα, λεπτομερειες μενουν. Μονο οσοι πανε να τη δουν, μην παρουν μαζι τπτ αλκοολ και αλλα…

Θα φέρει αυτή?

χαχα και γουσταρω να κουνανε τιποτα σακουλακια με αλευρι απο κατω να ορμιξει σα τον πανθηρα

τελικα μαλλον οι Hirax θα ερθουν Σεπτεμβρη και οχι τον Μαρτιο που ηταν να ερθουν τωρα ποιος ο λογος δεν ξερω…

Χαίρεται, με λένε Σοφία.
Επιτέλους βρήκα ενα forum της προκοπής.
Για Rockwave έχω ακούσει και για 30 seconds to Mars.
Αλλά τώρα τέλος πάντων, gagawave το κάναμε…

  • επίσης πολύ πιο σωστή επιλογή, το να πάνε οι Μuse Rockwave, είναι αξιόλογο συγκρότημα και τους είδα live στην Αυστρία τον Αύγουστο, αλλά εντάξει για Sonisphere δε μου κάνουν…:slight_smile:

Καλώς ήρθες Σοφία και καλά να περάσεις εδώ μέσα.

Για 30STM το κόβω λίγο απίθανο μιας και δεν είναι από τις δυνατές φήμες φέτος αλλά ποτέ δε ξέρεις.

Στο μυαλό μου το θέμα έχει καταλήξει ως εξής: 2ήμερο Sonisphere με Maiden και Muse. Για Rockwave παίζουν πολλά ακόμα αλλά που θα πάει θα μάθουμε.

Για 30STM εγώ έχω ακούσει μόνο στη σελίδα του rockwave στο facebook που τους ζητούν διάφοροι (όπως και τους muse πιο πριν)…

Κατα τ άλλα, ο Κανελλόπουλος στο otherside του avopolis.gr γράφει για Amy και για Elton John αλλά για τα υπόλοιπα τίποτα. Παράξενο μου φαίνεται, συνήθως είναι από τους πρώτους που γράφει τα (σχεδόν) κλεισμένα ονόματα…

Ευχαριστώ!
Σωστά μου ακούγονται αυτά που λέτε.
Το ψαξα λίγο το θέμα, ο Leto τώρα δήλωσε ότι θέλει να πάνε σε ευρωπαικές χώρες που δεν έχουν ξαναπάει και ήδη έχουν κλείσει κάτι κουλά…και σε συνδυασμό με κάπου αλλού που το είχα διαβάσει το πέταξα…:roll:

Το facebook του Rockwave δεν εχω πολυκαταλάβει τι ρόλο παίζει, αν και έχεις δίκιο και εγώ εχω δει κατι αιτήματα για συγγροτήματα.
Δυστυχώς πιστεύω οτι δεν έχουν κάποια απήχηση, ή επηρεάζουν την Didi

αν ερθουν amy-muse εγω παω μπουσουλωντας.και μην ξεχναμε και ροτζερ γουοτερς.αντε να βγουν οι ανακοινωσεις λεμε!

O chris ειναι στο twitter τωρα και τον ρωτησα αν εχουν κανονισει τπτ για το καλοκαιρι
αλλα δε μου απαντησε :frowning: Επεσαν ολοι πανω του αμεσως μολις μπηκε.

amy ειναι για ejekt.

Μόλις την ανακοίνωσαν και στη σελίδα του ejekt στο facebook. 22 Ιουνίου.

Τι δουλειά έχουν οι Muse με το Sonisphere…?
Αυτό δεν παίζει για κανένα λόγο…:wink:

Στο Rockwave κολλάνε ωραιότατα (εδώ κόλλησαν τους Black Eyed Peas που δεν κολλάνε με το ροκ…).

Αν και καλύτερα θα ήταν…να παίξουν μόνοι τους.
Αλλά και αυτό χλωμό το ‘‘κόβω’’

τι παει να πει δεν ειναι οι μιουζ για σονισφηρ μωρε,του βαλατε και ταμπελες.
εδω ιταλια παιζουν οι λινκινπαρκ

o gnostos Leto ?