Ειδήσεις από όλο τον κόσμο

Οχι ρε μπαν, για να συζητάει πάει να πεί οτι ίσως έχει 1% ακόμα φαιά ουσία, θα είναι επιτυχία να αμφισβητήσει λίγο τα σκατά που έχουν γεμίσει το κεφάλι του. Επίσης ρε βλάχο μη μπλέκεις πολιτικές παρατάξεις, αριστερά και ΚΚΕ με την ΑΠΛΗ λογική που όπως φαίνεται σου λείπει. Βλέπεις εβραίους παντού και ερπετοειδής, σε λίγο θα μας πείς και για τα νεφελίμ και τους ΕΛ που θα σώσουν τον κόσμο. Είσαι τραγικός πελάτης του λιακόπουλου και της πρόσφατης παπαρολογίας περί εβραιοκουλτούρας της ΧΑ, ξύπνα ζώον και κοίτα γύρω σου. Μπορεί να θές να πιστέψεις κάπου ή να ακολουθήσεις κάποια ιδεολογία γιατί αλλιώς νιώθεις κενός, αλλά ρε μπετόβλακα αν δεν βρίσκεις κάτι να σε καλύπτει ΜΗΝ πέφτεις στη κουλτούρα του βλαμμένου μισαλλόδοξου έλληνα εθνικιστή χωρίς ΚΑΘΟΛΟΥ παιδεία…τι σκατά σε μάθανε οι γονείς σου ρε καραγκιόζη?

Είσαι ΑΚΡΙΒΩΣ όπως είναι οι φονταμενταλιστές μουσουλμάνοι, μυαλό κουκούτσι, πιστεύουν 2 μαλάκες και ένα βιβλίο και είναι ΦΑΝΑΤΙΣΜΕΝΟΙ για αυτά που πιστεύουν χωρίς να έχουν την στοιχειώδη αντίληψη να καταλάβουν τις βασικές αρχές αυτής της γαμημένης της ζωής.

Εγώ πιστεύω ότι απλά όπως και οι περισσότεροι είστε 1ον απαίδευτοι, 2ον εγωιστές του κερατά 3ον με αρκετά ψυχολογικά προβλήματα. Το 1 και το 3 λύνονται, το 2ο όμως δεν λύνεται, πλήγωσε τον εγωισμό σου και σκότωσε τον ΜΑΛΑΚΑ που έχεις δημιουργήσει μέσα στο μυαλό σου και ανέβα λίγο επίπεδο. Η άλλη λύση είναι να ψοφήσεις όσο πιο γρήγορα γίνεται γιατί όσο έχεις το καρκίνο στο μυαλό είσαι ακόμα ένα καρκινικό κύταρρο μέσα στην κοινωνία. Επειδή ακόμα είμαστε καλόψυχοι δεν σας πνίγουμε στο γόνατο με το καλημέρα, υπάρχει καιρός ακόμα να συνέλθεις…ξύπνα…είμαι εχθρικός όσο δεν πάει στα πιστεύω σου αλλά φιλικά στο λέω γιατί είσαι άνθρωπος…ξύπνα

Το 'φαγε, τώρα περιμένουμε να υψωθεί λάβαρο απέναντι από το σταθμό Λαρίσης με αναγραφή ΑΘΑΝΑΤΟΣ.

Τέτοιες απόψεις τις έχουμε δει ξανά παλιότερα με τους χρήστες που έγραφαν παρόμοια ανιστόρητα ψεύδη όταν βόλευε το κόμμα που τους πλήρωνε και μετά έκαναν κωλοτούμπα όταν άλλαζαν κόμμα πους τους είχε στο μισθολόγιο ή το κόμμα έπρεπε να διαφοροποιηθεί από άλλα. Είναι τα κλασικά παπαγαλάκια των κομμάτων. Χ.Α.? Φαήλος? Καμμένοι Έλληνες? Δεν έχει καμία διαφορά. Έτσι κι αλλιώς συκοφάντες επί πληρωμή ήταν.

Καθότι πέθαναν σε αυτά τα στρατόπεδα 50,000 Θεσσαλονίκεις και κάμποσοι Γιαννώτες (όπου συγγενείς τους είναι φίλοι μου) πες μου ειλικρινά: πόσα παίρνεις και από ποιο κόμμα για να θίγεις νεκρούς στο ίντερνετ ανώνυμα; Η μάνα σου και ο πατέρας σου το ξέρουν πως έχεις πέσει τόσο χαμηλά; Δεν λέω, κρίση έχουμε και η δουλειά δεν είναι ντροπή αλλά τι θα λες στο παιδί σου μια μέρα; “Ο μπαμπάς έμπαινε στο ίντερνετ και προσέβαλλε την μνήμη νεκρών ανώνυμα και επι πληρωμή μπας και τον διαβάσει κάποιος ανίδεος-αφελής-τεμπέλης και ψηφίσει το κόμμα αντί να αφιερώσει 1 ώρα για να διαβάσει κανένα βιβλίο”; Το κάνεις προσωρινά τώρα που έχουμε κρίση και ψάχνεις παράλληλα κάποια αξιοπρεπή δουλειά ή σκοπεύεις να κάνεις καριέρα και να μας γράφεις στο μέλλον και για τον Χίτλερ που κρύβεται στον 2ο ήλιο του ηλιακού μας συστήματος; Όχι τίποτα άλλο, αλλά τόσο χρόνο έχεις είναι αμαρτία να τον σπαταλήσεις σε κάτι που σε κάνει χειρότερο άνθρωπο. Προτείνω να διαβάσεις τώρα τα βιβλία που ποτέ δεν διάβασες. Θα σου ανοίξουν περισσότερες πόρτες έτσι. :slight_smile:

Δεν πέθαναν Εβραίοι και οι Έλληνες είναι ανώτεροι. Στην πόλη μου την Θεσ/νικη βέβαια, όπου οι Έλληνες συμπατριώτες μου ήταν το 1/3 μεσοπολεμικά, κάποιοι πλούτισαν δίνοντας Εβραίους στους Ναζί και παίρνοντας τους τις περιουσίες.
Στη ίδια πόλη που όταν έφτασαν οι Έλληνες πρόγονοι μου από τη Σμύρνη, τους αποκαλούσαν τουρκόσπορους και τους έκλειναν τις πόρτες.

Και τώρα κάτι αντίστοιχα ναζιστάκια σου λένε ότι δεν αφανίστηκαν οι Εβραίοι, οι Έλληνες είναι ανώτερη φυλή και μιλάει για χαμένες πατρίδες αναφερόμενος σε όσους η ιδεολογία του απέρριπτε σαν τουρκόσπορους πρόσφυγες.

Κρίμα, έφαγες ban και δεν πρόλαβες να μας πεις και για τους Ρότσιλντ!

ωραιος ο τυπος
γκαζωνει τη νταλικα μες το μπουγιο κ οποιον παρει ο χαρος
σημαδεψε και το καρουζελ με τα παιδακια
απο την αλλη, οριστε η ευκαιρια που εψαχνε η λεπεν και ο καθε καραγκιοζης για να μας τα πρηζουν με κηρυγματα μισους

τα λέγε ο Λιακό :!:

Μεγαλη μαλακια! Βεβαια ο Ερντογαν τα τελευταια χρονια ειχε απλωσει τα ποδια του πολυ εξω απο το παπλωμα και απο τη στιγμη που εμπαινε στη μυτη ΗΠΑ/Ρωσιας ισως να ηταν και αναμενομενο οτι θα του τραβουσαν ενα ξεγυρισμενο πραξικοπημα (ισως και σε συνεργασια με τον Πουτιν) οι Αμερικανοι (ειναι μανουλες σε κατι τετοια) για να τον βγαλουν απο την εξισωση. Πολυ επικινδυνο για εμας, ειτε παρει ο στρατος την εξουσια οι Τουρκοι εχουν την ταση να εκτονωνουν τα εσωτερικα τους προβληματα με επιθετικοτητα, ειτε δεν την παρει με αποτελεσμα ο Ερντογαν να γινει ο απολυτος μοναρχης οπως επιθυμει διακαως. Παντως δεν θα επεφτα απο τα συννεφα αν καποτε μαθαιναμε οτι το ολο σκηνικο στηθηκε απο τον ιδιο τον Ερντογαν ετσι ωστε να παρακαμψει το Συνταγμα και να γινει αυτοκρατορας οπως ονειρευεται.
’‘Ωραια’’, ολη η Μεση Ανατολη αποσταθεροποιημενη, Συρια, Κουβειτ, Αιγυπτος και τωρα πιθανοτατα η Τουρκια. Φωτια ολογυρα μας κι εμεις χωρις φραγκα/δυναμη/εθνικη κυριαρχια σχεδον στη μεση.

Γεια σου Βλαδίμηρε !!! Κάμερα σε μένα …

Κι εγώ πιστεύω, ακόμα κι αν φαίνεται ακραίο, ότι στο σημερινό έχουν βοηθήσει και οι Ρώσοι

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χώνουμε το Blood And Sand από Grey Wolves κι απολαμβάνουμε.

https://www.youtube.com/watch?v=Inoga4fL68I

Χάνει έδαφος απ’ ότι φαίνεται. Δεν ξέρω αν πρέπει να πω κρίμα ή όχι, καθώς ο Ερντογάν βγαίνει κερδισμένος (που κανονικά ο λαός θα έπρεπε να στρέφεται εναντίον του), αλλά από την άλλη όταν ο στρατός αναλαμβάνει την εξουσία, τα πράγματα ΔΕΝ καταλήγουν καλά. Νταβατζιλίκια μεν και δε δηλαδίς και οι κερδισμένοι της βραδιάς θα είναι πάλι χαμένοι από αύριο.

It’s all over folks.

Ντάξει. Πιο ΓΙΑΤΟΜΠΟΥΤΣΟ πραξικόπημα στην ιστορία των πραξικοπημάτων. Ούτε 3 ώρες δεν αντέξανε :!:

Πάντως ούτε Αμερικανοί ούτε τίποτα δεν βλέπω να κρύβεται από πίσω. Αν όλα όσα διαβάζουμε και βλέπουμε είναι ενδεικτικά μάλλον για μια μικρή ομάδα στρατού πρόκειται. Εδώ λέει F-16 κατέρριψε ελικόπτερο με πραξικοπηματίες.

Δλδ ή Σουλταν Φασιστογαν ή Φασιστοστρατηγούς ;;;

Δύσμοιρε τουρκικέ λαέ

Πάντως αυτό το πραξικόπημα είχε κάτι από ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου.

Γιατί τι έχει το πρωτάθλημα? Μια χαρά φασιστικά κόκκινο είναι…

τι δυσμοιρε τουρκικε λαε, αφου αυτοι τον ψηφισαν, αυτοι τον κρατησαν. το ισλαμ δε χανει τελικα, πολυ δυνατο

Τι σχέση έχει αυτό… Για μένα ειναι δυσμοιρος ο λαος… Ειδικά αφού όπως λες μπορεί να νιώθουν ευτυχισμένοι και τυχεροί που έχουν τον τύραννο τους.

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εδω στην Ευρωπη ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα!