Triptykon/Anaal Nathrakh/Αlcest - 3/10/2010 - Αthens @ Kyttaro

παιδιά ξέρει κανείς τι λένε live οι ανααλ…παράγουν άραγε αυτό τον ΠΑΝΙΚΟ που γίνεται στα αλμπουμ τους ???

Το εγραψε και ο Bleedin και οι λιγοι τυχεροι που τους εχουν δει λενε οτι λαηβ
ειναι απιστευτοι.32 ευρω για 3 μπαντες πιστευω οτι ειναι μια σχετικα καλη τιμη.
Τελεια δεν ειναι σιγουρα,αλλα τρωγεται.

καλά πέρα απ’το ότι μου έφτιαξε τη χρονιά αυτό το thread ;p ξέρει κανείς αν έχουν βγει τα εισιτήρια; δεν αναφέρει κάτι στο άρθρο για το πότε αρχίζει η προπώληση κτλ

γουοοοοοο τι alcest, αυτό ξαφνικά έγινε εξαιρετικά ενδιαφέρον. θα πάμε!

Άντε γειά! Τι νέα ήταν αυτά; χοχοχοχο
Θα πάμε να τα σπάσουμε στους Anaal και στο τέλος θα πιούμε τις μπύρες μας ήσυχα ήσυχα στους triptykon,ναι ήταν μέτριο το άλμπουμ και είμαι και άμπαλος. :stuck_out_tongue:

Για Anaal Nathrakh τα’χουμε πει εδώ:

Για Triptykon εδώ:

Και αγάπες που θα δούμε και Alcest.

εμείς του πουστ που αγαπάμε alcest και κάνουν καρδούλες τα ματάκια μας στο Sur L’Ocean Couleur De Fer δεν αδικούμεθα λίγο…?

Αυτα ειναι! Και γαμω τα live!! Εννοειται οτι θα το τιμησουμε (εκτος απροοπτου)! :slight_smile:

τελικα δεν μου ελεγαν μουφες - 1 χαρα το πακετακι…:slight_smile:
η τιμη παλευεται…
περιμενουμε anaal ρε…
οσο για sold out που λετε μακαρι αλλα μου φαινεται δυσκολο - ειδικα με τοσα live…:wink:

K κλασικά η μπουζουκομάνα Θεσ/νίκη στην απέξω…ωραία.θα βαράμε το πουλάκι μας εμείς οι αποπάνω[-X

μου φαίνονται λίγο άκυροι οι alcest σε όλο αυτό το πακέτο, αλλά με αυτές τις προσθήκες αποκτά τη διάσταση του ιστορικού πλέον.
πόσους χωράει το κύτταρο?το κόβω να μετακομίζει σε κανά gagarin.

Τι Alcest ρε. :(:cry:

Εμείς εδώ πάνω κλασσικά το πουλί…

Κι εγώ που νόμιζα πως είμαι μόνος… :roll:

:papas: :papas: :papas:

ALCESΤ ΡΕ ΦΙΛΕ…!!! :smiley: :smiley:

Αγαπητοί διοργανωτές…δε μας φέρνετε κάπου μόνους,τους Alcest???
Καταλαβαίνω οτι είναι ρίσκο…πολύ μεγάλο ρίσκο…ξέρω οτι θα είμαι εγώ,ο tylerdurden κι άλλοι 32,αλλά τουλάχιστον θα μας κάνετε ευτυχισμένους… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

υγ…Λοιπόν μιας κι έχουν μαζευτεί πολλές συναυλίες…πάω και βλέπω Alcest…δίνω το τικετ σε κάποιον που θέλει να δει Anaal…και μου το ξαναδίνει γα Triptykon…deal?anyone? :lol: :lol:

Αν βρεις και άλλον ένα που να την κάνει μετά τους Anaal Nathrakh μέσα εγώ. Αμπαλοι

Edit : Κανένα κόλλημα με Alcest, απλά αυτό που κάνουν δεν είναι του γούστου μου και ως εκ τούτου δεν έχω ασχοληθεί και ιδιαίτερα.

Όσοι δε μπορούν να κάτσουν να δουν τη μπάντα που θέλουν χωρίς να υποβιβάζουν τις υπόλοιπες, έξω από το τόπικ, αλλά κυρίως έξω από το λάιβ. Όχι μόνο είστε άμπαλοι, αλλά σας αξίζει να βλέπετε μόνο iced earth.

Ον τόπι, ελπίζω οι Ναθρακ να είναι όσο συγκλονιστικοί στο λάιβ περιγράφει ο μπλίντιν. Πολύ καλό το πακέτο, γουστάρουμε κάργα.

Τrue απαντηση… :thumbup:

fixed:):smiley:

Εστω:p

On topic:Πολυ καλο Live αναμενεται…Αλλα επεσαν ολες μαζι ρε σεις…!:-s

Anaal Nathrakh… τι λέτε τώραααααααααα…
αυτά είναι… τρελός Οκτωβρης… και Belphegor την επομενη βδομάδα!!!