Τα....προφυλακτικά της πιο true μπάντας είναι εδώ!

Ναι!Ειναι γεγονος…μετα την απιστευτη φραπεδια του Mustaine ερχεται κατι ισοπεδωτικο…Κανεις που κανεις τη δουλεια σου βρε παιδι μου καντην να ειναι και true!η “ασπιδα του πολεμιστη” εφτασε…και τι ασπιδα!!οι θεοι MANOWAR λοιπον ανακοινωσαν τα εξης:
MANOWAR’s official web site has been updated with the following message:

"MANOWAR fans have requested a special piece of merchandise from their favourite metal band. MANOWAR has heard these requests and delivered. The new Manowar condoms are the perfect romantic accessory for all true metal couples. Whether you are looking to spice things up in the bedroom or meet somebody new after the show, MANOWAR condoms will do the trick. Now, you are ready for any chance meetings that turn into unexpected friendships.

"This special ‘Warrior’s Shield’ is made of 100% natural rubber latex and transparent in colour. All condoms are FDA-approved against pregnancy, AIDS and other STDs. Expiration date, lot numbers and health advisories printed on the back of each condom.

"The ‘Warrior’s Shield’ is individually packaged with the white MANOWAR logo emblazoned on the package. The ‘Warrior’s Shield’ is sold five (5) condoms per bag.

"MANOWAR condoms now available at the Kingdom Of Steel online store, just in time for the holidays!

“Now you can not only say ‘Fuck the world,’ you can do it as well.”

Μιλαμε για TRUE LOVE!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Σιγα. Ερχονται δευτεροι και καταιδρωμενοι. :stuck_out_tongue:


ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΧΕΒΥ ΜΕΤΑΛ:!: :lol:

Καλύτερα με προφυλακτικό. Ας μη διαιωνιστεί και άλλο το είδος. Βαριέμαι να μπανάρω όλη την ώρα…

:respect: και στους Πατέρες και στα Παιδιά τους, που δώσαν το σωστό παράδειγμα! 8)

[SIZE=“4”]Hail and Fuck! [/SIZE] :lol: :lol: :lol:

[SIZE=“1”]Το έχουν κάνει και άλλες μπάντες νομίζω… :-k [/SIZE]

Τωρα τα εχω ακουσει ολα.#-o

#^#%^&#^&#&(#&(

πάνω που ετοιμαζόμουν να κάνω topic
#%&#%&($^&@#-o #-o #-o

:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: 8) :slight_smile: :slight_smile:

Aν Θες να κανεις ενα τρου πηδημα!!Νομιζω δεν υπαρχει καλυτερη επιλογη…η εστω αν θες να νιωσεις λιγο Ντε Μαιο!!

Mιλαμε για TRUE FUCK…:lol:

Αυτο θα πει…

[SPOILER][CENTER]
[/CENTER]

Κυριολεκτικα ε:!: [/SPOILER]

Απλα προσκυνω δυο αγαπημενες μου μπαντες (Hammerfall- Manowar) που δειχνουν τον σωστο δρομο !!

:lol: :smiley: :wink:

:lol: :lol: :lol:
Θελω να δω το βλεμμα γκομενας, μολις της βγαζεις τις Μανοβαρ καποτες!

Είναι αυτό που λέγαν οι Σπαρτιάτες “Come back with your shield or on it” …“Ή ταν ή επι τας” αλλιώς…Αυτά είναι προφυλακτικά…:lol:

θελω και εγω - θελω και εγω. θελω να κανω τρου ερωτα και οχι σαν αυτα που κανω τωρα . ειμαι τρου ειμαι τρου . δηλαδη αμα τα παρω το πουλι μου θα ειναι απο μεταλο μετα . ειμαι τρου ειμαι τρου…

ε ρε τη αλλο θα δουμε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χα! Αυτό μου θυμίζει μια τσόντα που είχα δει σε ένα βίντεο κλαμπ με αγγλικό τίτλο “heavy metal” και ελληνικό “ψωλές από ατσάλι”!!! - είχε μάλιστα και νούμερο δύο… Εντάξει, δεν είναι να εκπλαγούμε και τόσο. Εδώ έχουν μοντέλο νταλίκα, μπρελόκ, στριγκάκι και χίλια δυο άλλα πράματα…Το θέμα είναι να γ… on stage οι Manowar και το εμπόριο είναι για όποιον θέλει.

Warrior’s shield…xaxaxaxa…Τι να πω δεν ξέρω…Πάντως ατάκα σαν το Let the hammer stand δεν υπάρχει…

θεε μου…ποσο πιο χαμηλα…:?

Oι KISS νομίζω πρώτοι ε?:-s

Σε ολα…:stuck_out_tongue:

αστα να πανε :?

Δεν είναι τρού.Έπρεπε να 'ναι γούνινα…
Άντε και μυζήθρα .