Uli Jon Roth - 40th Scorpions Anniversary Greek Tour 2013

Για κάνα μήνα?

:lol::lol::lol:

τραγουδιαρης ποιος θα ναι ξερουμε;

Το 12 είναι όσο πιο φτηνό γίνεται μπας και φτιάξει ποτέ λάιβ σκηνή η 3η πόλη της Ελλάδας (θυμίζω δεν έχει ούτε ποδόσφαιρο), αλλά όχι τόσο φτηνό ώστε να συμφέρει τους Αθηναίους να πάνε εκεί με αμάξι και να χαθούν έτσι τα έσοδα από Κύταρο.

Τραγουδιάρης να υποθέσουμε ο Henning Basse (Metallium etc);

το προβλημα ειναι το 23 της αθηνας, οχι το 12 της πατρας. το θεμα ειναι οτι για να αυξησουν τα κερδη “αναγκαζουν” οσους θελουν να πανε να δωσουν διπλασια λεφτα. καλα κανουν στην πατρα και το εχουν 12 κ 15. οποιος και να ναι ο λογος που το εβαλαν τοσο.

ναι… αυτο εχει μεγαλη σχεση με τον Uli Jon Roth και τις τιμες εισιτηριων της musicbox…

και η καρδιτσα δεν εχει ομαδα baseball, γιατι δεν ανακοινωσαν κι εκει κανα λαιβ? :stuck_out_tongue:

ασχετο,δες λιγο το link:
http://www.panachaikifc.gr/site/

ακομα και να σου πληρωναν 12 για να πας πατρα δε θα συνεφερε, δεν καταλαβαινω τη σκεψη σου.

αν λέμε για Θεσσαλονίκη πάντως, ο Τζο δεν ήξερε ούτε πότε θα έρθουν, ούτε πόσο θα έχουν, ούτε αν τα πρώτα θα έχουν διαφορετική τιμή.

οτιδήποτε λιγότερο από τον Τζο θα με απογοήτευε βέβαια :’)

πολύ κομπλέ τιμές πανελλαδικά ε! δε βλέπεις κάθε μέρα τέτοια ονόματα με 9!!!

στα Γιάννενα νομίζω ισχύει το 18άρι. ίσως πιστεύω θα μπορούσε να γίνει και μια ιντερνετική προπώληση με χαμηλότερη τιμή

ε δεν πειράζει μωρε. απο την τιμή της λαρισας είναι καλύτερα…

Πάντως στο eventbrite Θεσσαλονίκης δεν βλέπω τίποτα

ποιο είναι το lineup της μπάντας που θα έχει ξέρουμε?

δηλαδή αθήνα θα ξεμείνουμε και χωρίς guests και με 23άρι κατευθείαν;; ξενερα…

Πολυ καλη η τιμη για Θεσσαλονικη αλλα αυτο το Block 33 εδω μου καθεται. Στο μυλο πριν 2 ή 3 χρονια ειχε εξαιρετικο ηχο (οπως και αλλες συναυλιες που εχω δει στο Μυλο) σε αντιθεση με της Αθηνας που γραφαν τα παιδια εδω οτι ειχε αθλιο ηχο και εκραζε τον ηχοληπτη ακομα και ο ροθ
Αντιθετα απο το μπλοκ εχω μονο κακες αναμνησεις απο αποψη ηχου σε συναυλιες…
Λες να χαλασουν αλλο ενα λαιβ με τη λογικη ‘‘ολα τερμα και οτι ακουγεται’’ ?

Νο 0021

2 συναυλίες και στη Κύπρο: TETAΡΤΗ 5 ΙΟΥΝΙΟΥ : ΛΕΜΕΣΟΣ , RAVEN CLUB
ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ : ΛΑΡΝΑΚΑ , SAVINO CLUB

No 64 για Σαλονικα…

Κι εγώ ζεσταίνω τις μηχανές…

Μια απο τις καλυτερες φωνες της εγχωριας rock/metal σκηνης θα εμφανιστει ως special guest στη συναυλια του Uli Jon Roth την ερχομενη Κυριακη στο Κυτταρο. Προκειται για τον Γιάννη Παπανικολάου, πρωην τραγουδιστη των Inner Wish και νυν των Rock N’ Roll Children, ο οποιος θα ερμηνευσει 2 κομματια διπλα στον μεγαλο κιθαριστα!

τσιμπήσαμε και εμείς τα τικετάκια μας για Γιάννενα! αύριο λοιπόν!

Εγώ σήμερα θα το τσιμπήσω για Γιάννενα