Van Halen 2012 tour

Σοβαρά;;:lol::lol::lol:

Δεν μου κάνει καμία εντύπωση για το τόπο καταγωγής του!
Γενικότερα αργός και βασανιστικός θάνατος σε όλους αυτούς.

ναι ετσι λεγεται…δεν τα μιλαει απταιστα τα ελληνικα αλλα συννενοουμαστε…

Paul κοίτα να χωθείς Van Halen, κάνε παιχνίδι με τον Ελλνάρα scalper, δεν είναι να χάνονται αυτά τα πράγματα! :smiley:

i ll figure something out…κατι θα κανουμε!!!το καλο ειναι πως ηδη εμαθα που θα μεινουνε και ο κυριος ντεηβ ειναι φιλικος…οποτε καλη μου τυχη με τον εντιε…

O Eddie πρέπει να είναι αρκετά απρόβλεπτος στη συμπεριφορά του. Το υποψιαζόμασταν όλοι από τις συνεχείς ανακοινώσεις/διαψεύσεις των περασμένων 10 ετών μέχρι να φτάσουμε σε αυτή την κυκλοφορία και το επιβεβαιώνουν και όσα γράφει ο Sammy Hagar στην αυτοβιογραφία του “Red” (που τέλειωσα την περασμένη εβδομάδα και την συνιστώ σε όλους, διαβάζεται πολύ ευχάριστα και γρήγορα και έχει πολύ ενδιαφέρον για όσους γουστάρουν Van Halen/Hagar)

εδώ έχει report και κανα δυο photos
[U][I]http://lincolnwood.suntimes.com/entertainment/10898802-421/things-to-know-about-van-halen-before-the-allstate-show.html[/I][/U]

σωστά, το 95 ήταν, με Hagar στο RockAmring στην πίστα του Nürburgring μαζί με:

Axxis
Bad Religion
Blue Manner Haze
Bon Jovi
Clawfinger
D.A.D
Danzig
Dave Matthews Band
Del Amitri
Die Doofen
Electric Hippies
Faith No More
H-Blockx
Hootie & The Blowfish
Little Steven
Martin Page
Megadeth
Nina Hagen
Otto
Pete Droge
Pretenders
Quicksand
Selig
Seven Day Diary
Slash´s Snakepit
Sponge
Ugly Kid Joe
Van Halen

[SPOILER]
[/SPOILER]
αλλοι 3 μου μεινανε και εχω 4 μερες μπροστα μου…τον πατερα για κλασμα δευτερολεπτου τον εχασα…αυριο πρωι πρωι παλι…

Mπράβο Paul 8)
Μακάρι να πετύχεις και τους “παλιούς”

[SPOILER]Τι θερμοκρασία κάνει στο Toronto Μάρτιο μήνα και είσα με κοντομάνικο ρε μαν; 8O:lol:[/SPOILER]

γεια σας ξανα,λοιπον μολις γυρισα απο την συναυλια…αναλυτικο ρεπορτο αυριο λογικα…το καλο ειναι βρηκα εισητηριο με καλη θεση με 25 $ να ουμε,και απολαυσαμε λαηβαρα…αυριο εχουμε σχεδον καβατζωσει τον diamond dave για φοτο :slight_smile:

έγραψες μεγάλε μπράβο -αναμενουμε ραπορτο…

λοιπον να ξεκινησουμε το ρεπορτο…καταρχας πολυ τυχερος με βοηθεια ελληνα μαυραγοριτη πολυ καλη θεση αξιας 150 $ να το παρω 25 $…τελεια θεα την σκηνη!μπαινουμε μεσα,η μπαντα που ανοιξε την συναυλια λεγοτανε Kool And The Gang…ε ηξερα 2 κομματια τους απο ακουσματα που ολοι μας εχουμε…ειδικα το get down on it…και βγαινουνε οι τυπαδες.Τρομερος ηχος,λες και ακουγα βινυλιο…ηχος τυπου ροτζερ γουοτερς!ενα πραγμα απο ολη την συναυλια ειναι πως ο εντιε καταριπτει τα στατιστικα που λενε οτι οι μεγαλοι κιθαριστες κανουνε μεσο ορο 8 λαθη στο λαηβ…δεν εκανε ουτε μισο…απιστευτο τι επαιζε ο τυπας…ισως ο καλυτερος κιθαριστας λαηβ που εχω δει ποτε!ο αλεξ νταξει κλασσικα τελειος!ο diamond dave να δινει ρεστα και φωνητικα και σκηνικα…απιστευτος!σετ λιστ 2 ωρων και 10 λεπτων…το σετ λιστ ειναι το ιδιο με αυτο που προαναφερθηκε.Ευτυχως παιξανε μονο τα tattoo , china town απο το νεο δισκο.o πιτσιρικας καλος και τυπικος οπως επρεπε!γενικοτερα ενα απολαυστικοτατο λαηβ που δυστυχως δεν ξερω αν θα δει ποτε η Ελλαδα και κριμα…παρακατω θα βαλω καποιες φοτο και εν βιντεο σε σποιλερ…οσο για την φοτογραφια που εβγαλα με τον θεο να ουμε η πιο δυσκολη ποτε!18 ωρες χρειαστηκε να ξοδεψουμε αλλα αυτα μια στην ζωη ισως να ειναι.καταφεραμε πηραμε και ενα αυτογραφο απο τον alex

[SPOILER]

[SPOILER]http://www.youtube.com/watch?v=aFw46X3qygY[/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[/SPOILER]

Πραγματικά υπάρχει πιο χαμογελαστός frontman από τον diamond dave?? :slight_smile: :slight_smile:

edit: paul είσαι πούστης, πρεζάκιας και γαμιέσαι

Paul, εγραψες!!! Παντα τέτοια!

einai miso pseytiko to xamogelo omws na kses…ευχαριστω φιλε αποστολε και εσενα nder!

:lol::lol::lol:

[SPOILER]άμα σε δω σε φωτό με κανένα άλλον χειρότερα θα ακούσεις να ξέρεις :p[/SPOILER]

αχαχαχαχαχαχ ε καλά αν με δεις με τον αρχηγό θα το δικαιούμαι :slight_smile:

μαλλον εμενα λεει απο τα συμφραζομενα :stuck_out_tongue: …αλλα εδω ΑΝ ερθει που δυσκολο τον εχω στανταρακι να ξες…αλλα εδω δεν εχουνε κοινο να ξερεις…αμα ομως ερθει…μην ανοιξεις υπολογιστη την αλλη μερα θα δει επισημανση σε μια φοτογραφια :lol::lol::lol::lol:

τον paul έλεγα αλλά αφορά και για τους δυο σας αυτό 8) ουέ και αλίμονο:!:

χαχαχαχ,ρε θελω να ανακοινωθει μανουογορ για τοροντο κανα 5μηνο πριν ξερω γω και να μεινεισ στην αγωνια μεχρι την μερα του λαηβ…εκτος και αν σηκωθεις και ερθεις μεχρι εδω…:p:p:p