Υπογεγραμενες Αφισες,βινυλια,cd,fotos etc προς πωληση

GANGSTA SHIT

τωρα ας πουμε ποιος ο λογος να το κανεις αυτο???εχεις προβλημα μαζι μου γαμω την οικογενεια σου?αντε μπασταρδε γαμω τον θεο σου…

ήρθε η ώρα…

εγώ τι έκανα

την εκτύπωσα και την πουλάω παιδιά, 30x25 είναι το αφισόνι

ΠΕΘΑΙΝΩ ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙ ΚΛΑΙΩ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ :lol::lol:

ΧΩΡΙΣ ΤΖΙΦΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ

Hρθε η ωρα του Γιαννη Βαλαωρα!!!

και εγω απο αυριο θα πουλαω στρινγκ της πουτανας της μανας σου…

Thread της χρονιας by far!!!

:’)

φωτογραφία στο φέησμπουκ θέλω για να σε πιστέψω

Ξεφτιλιστηκατε όλοι!!!

γαμηθηκε και ψοφησε το θρεντ[-X

Ειλικρινά τώρα, τουλαχιστον τα τελευταία ποστ τα βρίσκω αστεία, το αρχικό που άνοιξε το θρεντ το βρίσκω ανύπαρκτο και τραγελαφικό. Ενιγουέη πολύ το κουράσαμε, με καλεί το καθήκον σαν καλό μαθητούδι που είμαι.

α ρε Πολ μην τους ακούς…

[SPOILER][/SPOILER]

εγω προσωπικα γελασα πολυ με το πρωτο ποστ και το περιεχομενο του.και ως ενα σημειο ηταν αστειο.αλλα να βριζουμε μαναδες καπου ξεφευγει.:slight_smile:

Μα έλα τώρα χαχαχαχα. Αυτό που μαρέσει παντως ρε Πολ είναι ότι ΟΛΟΙ οι καλλιτέχνες σε ενοχλουν για κάτι στο τέλος.

Ε τσέκαρε λίγο ποιος προέβη σε αυτή την ενέργεια και όλα γίνονται ξεκάθαρα, εν τέλει αυτές οι ψευδοπροσβολές δεν φαίνεται να ενόχλησαν και κανέναν.

Ειτε συμφωνούμε, είτε διαφωνούμε κουβεντα κάνουμε. Δεν δικαιολογούνται βρισίδια για την συγκεκριμένη θεματολογία. Φανταστείτε να συζητούσαμε για κανένα πιο σοβαρό θέμα.

ο πολ εβρισε και ας φαει μπαν.απλα οντως μεχρις ενα σημειο γινοταν χαβαλες μετα οχι.
αποψη μου.αυταα!μην το διαγραψετε παντως.καιρος ειχε να γινει τετοιο τζερτζελο και ειχα αρχισει να ανησυχω:lol:

Ναι ισχύει, και προχθες είχα ποστάρει ότι μετά απο απουσια εξ αιτιας του διαβάσματος εβλεπα το φορουμ πολύ πεθαμένο. Μάλλον περιμενε την επιστροφή μου :lol:
(όχι δε μιλάω σοβαρα μη με αποπάρει κανείς :p)

Πάντως όπως είπα και στον πολ που δεν φανηκε να καταλαβε και πολλά, ήταν μια καλή ευκαιρία να καταδικάσουμε τέτοια φαινόμενα στη μουσική μας.

Καθαρά από περιέργεια, ποιο είναι το πιο ακραίο πράγμα που έχεις κάνει για να πάρεις μια υπογραφή?