Βυζάκηδες vs κωλάκηδες

το χουφτωμα ενος κωλου δεν συγκρινεται με το γλυψιμο της ρωγας

ANTE ΓΕΙΑ!!!

Ειδικα αυτηνης πρεπει να ναι…
εντωμεταξυ αυτη εχει ΚΑΙ κωλο ή μου φαινεται;
ignorant αν θες ποσταρε φωτο κοβωντας το κεφαλι γιατι νιωθω καλοσυνη και λεω να μοιραστουμε τις σκεψεις μας με τους υπολοιπους:wink:

εχει ΚΩΛΑΡΑ! την ειδα κεντρο τις προαλες…πηρα αμεσως ιγκνοραντ τηλ ενθουσιασμενος.

τι ειναι αυτο ρε?

για πειτε λεπτομεριες ρε!
μη με αφηνετε αποξω:(

Αμα ειχε και λιγο καλυτερη μαπα μλκ θα ηταν η υπεργκομενα…
Εξυπηρετησε τον ασυφταο με view image γιατι εγω βαριεμαι απειρα

ΕΝΤΙΤ: Το διεγραψε την παναγια της

Νομίζω το έκλεισε.

Εκτός άμα διαβάζει το φλόρουμ κ μας πήρε χαμπάρι:-s:-s

μοιραστητε τη γνωση ρε

και ο σωκρατης το ελεγε αυτο

οποιος εχει πληροφοριες να μου δωσει οτι μπορει σε πιεμ
(αμα εχει το fb της ή και αμα εχει καμια εικονουλα της στο πισι του)

και να διαβαζει το φλορουμ πως θα καταλαβε οτι μιλαμε για αυτη ρε?:stuck_out_tongue:

Ε, κι εγω θελω πμ αν υπαρχει τιποτα, ιγκνοραντ. Κι εσυ παπαρδελα, αντε μοιραστειτε τη γνωση οπως ειπε και ο asyftaos (μετα τον Σωκρατη).

Α, ξεχασα να σας πω πως ειμαι βυζακιας. Αντε να μαζευομαστε και να το γυρισουμε!

HAIL στις βυζαρες

Ρε δεν την βρίσκει κανείς μας, θα το έκλεισε. Γαμώ, τώρα που ήρθε κ το καλοκαίρι, θα βλέπαμε κ κατιτίς παραπάνω :frowning:

Tα Βυζιά:
Τα βλέπεις, τα ακουμπάς, τα ζουλάς, τα τσιμπάς, τα γλείφεις, τα χαζεύεις σε όλες τις στάσεις του σεξ, τα πιάνεις σε όλες τις στάσεις του σεξ, υπάρχουν σε άπειρα μεγέθη (πολύ μικρά, μικρά, μεσαία, μεγάλα, τεράστια, με μικρή ρώγα, με μεγάλη ρώγα, με μαλακή ρώγα, με σκληρή ρώγα, πεσμένα, στητά, κτλ) και όλα έχουν τη μαγεία τους. Και πάνω απ’ όλα κάνοντας τα όλα αυτά, καυλώνουμε και αυτό δεν αλλάζει ποτέ.

Ο κώλος:
Είναι για χάζεμα μόνο με κολλητά τζιν και σορτσάκια. Απομυθοποιείται εύκολα. Δεν μπορείς να έρθεις σε πολύ κοντινή επαφή λόγω δυσάρεστων οσμών (ενίοτε). Υπάρχουν περιορισμένα μεγέθη (μικρός-μεγάλος). Εκτός από ελάχιστες στάσεις στο σεξ, δεν του δίνουμε καν σημασία. Είναι μόνο για χαστουκάκια και τίποτ’ άλλο.

Άρα βυζιά και τέλος!

επιστημονική τοποθέτηση ! :lol:

Επιστημονας σε λεω!! Το εθεσε ορθα!

Well put. :thumbup:

End of story…

Tα Βυζιά:
Τα βλέπεις, τα ακουμπάς, τα ζουλάς, τα τσιμπάς, τα γλείφεις, τα χαζεύεις σε όλες τις στάσεις του σεξ, τα πιάνεις σε όλες τις στάσεις του σεξ, υπάρχουν σε άπειρα μεγέθη (πολύ μικρά, μικρά, μεσαία, μεγάλα, τεράστια, με μικρή ρώγα, με μεγάλη ρώγα, με μαλακή ρώγα, με σκληρή ρώγα, πεσμένα, στητά, κτλ) και όλα έχουν τη μαγεία τους. Και πάνω απ’ όλα κάνοντας τα όλα αυτά, καυλώνουμε και αυτό δεν αλλάζει ποτέ.

Ο κώλος:
Είναι για χάζεμα μόνο με κολλητά τζιν και σορτσάκια. Απομυθοποιείται εύκολα. Δεν μπορείς να έρθεις σε πολύ κοντινή επαφή λόγω δυσάρεστων οσμών (ενίοτε). Υπάρχουν περιορισμένα μεγέθη (μικρός-μεγάλος). Εκτός από ελάχιστες στάσεις στο σεξ, δεν του δίνουμε καν σημασία. Είναι μόνο για χαστουκάκια και τίποτ’ άλλο.

Άρα βυζιά και τέλος!

βλεπω εχεις κανει διατριβη πανω στο θεμα.διαλεξη ποτε θα εχει για να παρευρεθω?

Tα Βυζιά:
Τα βλέπεις, τα ακουμπάς, τα ζουλάς, τα τσιμπάς, τα γλείφεις, τα χαζεύεις σε όλες τις στάσεις του σεξ, τα πιάνεις σε όλες τις στάσεις του σεξ, υπάρχουν σε άπειρα μεγέθη (πολύ μικρά, μικρά, μεσαία, μεγάλα, τεράστια, με μικρή ρώγα, με μεγάλη ρώγα, με μαλακή ρώγα, με σκληρή ρώγα, πεσμένα, στητά, κτλ) και όλα έχουν τη μαγεία τους. Και πάνω απ’ όλα κάνοντας τα όλα αυτά, καυλώνουμε και αυτό δεν αλλάζει ποτέ.

Ο κώλος:
Είναι για χάζεμα μόνο με κολλητά τζιν και σορτσάκια. Απομυθοποιείται εύκολα. Δεν μπορείς να έρθεις σε πολύ κοντινή επαφή λόγω δυσάρεστων οσμών (ενίοτε). Υπάρχουν περιορισμένα μεγέθη (μικρός-μεγάλος). Εκτός από ελάχιστες στάσεις στο σεξ, δεν του δίνουμε καν σημασία. Είναι μόνο για χαστουκάκια και τίποτ’ άλλο.

Άρα βυζιά και τέλος!

Πφφφφφ, nobody cares… Μπορεί να έχει περιορισμένη χρηστικότητα, αλλά οι μερακλήδες ξέρουν.

ΚΩΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΑΣΗ ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΥ.

Σοφα μιλησε ο Keyser. Βυζια λοιπον επειδη ειναι πρακτικα, πορωτικα και καλυπτουν ολα τα γουστα 8)