03/12 - Lacuna Coil @ Gagarin 205

εχμ, όχι δα…καλά τοποθετήθηκε ο αποπάνω…

[SPOILER]
[/SPOILER]
Παιδιά, τί συγκρίνετε; Η Cristina Scabbia είναι 39 χρονών και είναι όμορφη, η Rihanna, ναι μεν, είναι όμορφη - εμένα, προσωπικά, δε μ’αρέσει το style, που έχει υιοθετήσει τώρα, ούτε πιστεύω ότι αναδεικνύει τη θηλυκότητά της…ήταν πιο χαριτωμένη παλιά - αλλά είναι και 23 χρονών, μην ξεχνιόμαστε… Στην ηλικία της η Scabbia… :slight_smile:

Τέλος, το οφ τόπικ από μένα και σ’ αυτό το θρεντ…:smiley:

Μακαρι, αλλα δεν… Ημουν τυχερος, αλλα βυσμα δεν εχω δυστυχως, με κοβω σε καμμια Θασο…

Οι Lacuna Coil ακόμα δεν την έχουν ανακοινώσει στο site τους. Ελπίζω να μην είναι μούφα. Ξέρουμε ποιος τους φέρνει μήπως?

Νομίζω οτι ειναι το ιδιο γραφείο που εφερε Accept, Cradle of Filth, Children of Bodom, Blind Guardian, και φέρνει Symphony X , Amorphis…ποσο μουφα να ειναι ?

OK δεν το ήξερα. απλά μου έκανε εντύπωση που δεν την έχουν ανακοινώσει καθώς απομένει κάτι παραπάνω από ένας μήνας.

Ναι, χτες που τους συναντησα στο Newcastle μου ειπαν οτι δεν την εχουν ανακοινωσει ακομα επισημα λογω κατι μικρων λεπτομερειων η κατι τετοιο, αν και εγω τους ειπα οτι το ξερουμε ηδη xD

ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ !!!
Η Cristina εχει πολυ ωραια βυ…εχμ εννοω φωνη…! Ναι, αυτο εννοω, φωνη! 8O
Και ειναι πολυ φιλικοι :stuck_out_tongue:

πηρα σημερα εισιτηριο απο public.Νο 0040.καλο ειναι εμφανισιακα.παντα ηθελα να δω lacuna coil,αλλα και elysion.και εκατσε καλα η περιπτωση τωρα.

sold out τα online tickets.στο site του ticket services,η μπαρα διπλα στην αγορα εισιτηριων ειναι κοκκινη!!!

Εγώ πήρα χθες από τα public κ είχε Νο 83. Μήπως ήταν πολύ λίγα αυτά που είχε το ticket services;

Να σας πω παιδιά…Ξέρουμε καθόλου αν παίζει καμιά signing session ή τίποτα meet&greet?

Πήρα και εγώ το δικό μου το Σάββατο, αλλά γενικά δεν βλέπω πολύ κίνηση στο thread. Ελπίζω να μην είμαστε τρεις και οι Lacuna Coil το Σάββατο.

Υπάρχουν καθόλου πληροφορίες για το τι ώρα ξεκινάει κ πότε βγαίνει το κάθε συγκρότημα;

Απο οτι ξερω παντα βγαινουν και ειναι super φιλικοι :smiley:

Τέτοια λέγε :smiley:

Για τον κόσμο η αλήθεια είναι ότι κι εγώ μια ανησυχία την έχω, αλλά ελπίζω, γιατί πάει καιρός που πέρασαν από Ελλάδα. Για ώρα πάντως, στο εισιτήριο λέει 9, οπότε υποθέτω/ φαντάζομαι ότι κει γύρω βγαίνουν οι Elysion και καμια ώρα αργότερα το πολύ οι Coil…

θα βγει λογικα επισημη ανακοινωση με το προγραμμα,ωρες εμφανισης κ.τ.λ.τωρα στο σετ μακαρι να παιξουν και κανα 2-3 τραγουδια ακομα οι lacuna coil.ενταξη 16 hit εχει το σετ λιστ.αλλα ειπαν οτι μπορει να παιξουν και κατι παραπανω.μιας και το live αυτο ειναι εκτος tour.ειδωμεν

Κάπου πήρε το μάτι μου το παρακάτω :

Doors 20 :00

Support band 21 : 00

Main band 22 : 10

με επιφύλαξη…

Ισχύει το παραπάνω πρόγραμμα. μόλις μου το έστειλαν από την διοργάνωση

αντε να ετοιμαζομαστε.μακαρι να παιξουν ‘’ i like it’’

Οι Lacuna Coil πολύ καλοί, η διάρκεια του live απαράδεκτη. 80 λεπτά σκάρτα.

Για τη δειάρκεια θα συμφωνήσω κ εγώ! Η πέρασε πολυ γρήγορα η ώρα ή κράτησε λίγο.
Κατά τα άλλα πολύ ωραία συναυλία. Αρκετά καλοί οι Lacuna Coil και πολύ ευχάριστη έκπληξη (για μένα που δεν τους ήξερα) οι Elysion. Αυτοί ίσως κ να αδικούνται από τα ελληνικά δεδομένα.

YΓ H Scabbia από κοντά είναι πιο ωραία απ’ ότι στις φωτογραφίες