1ο Μουσικο Φεστιβαλ ΤΕΙ Αθηνας 05-03-2010

Με φοιτητική πρωτοβουλία θα πραγματοποιηθεί την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5-3-2010 το 1ο Μουσικό Φοιτητικό Φεστιβάλ του ΤΕΙ Αθήνας.

Οι μουσικοί του ΤΕΙ Αθήνας Under Constraction, Stand By, Bleeze, Shadow’s Blade, Middlefinger High, F.I.N.E., Servant’s Kill, Rareform, Deckstand, Dog Tired και ο DJ Γιώργος Βαρβούνης θα εμφανιστούν LIVE παίζοντας : Rock, Metal, Punk, Alternative, Indie, Grunge, Pop, Stoner.

Το Φεστιβάλ θα διεξαχθεί στο PARKING της Δυτικής Πύλης του ΤΕΙ Αθήνας.

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ : 17.00
ΕΙΣΟΔΟΣ : ΕΛΕΥΘΕΡΗ

ΧΑΧΑΧΑΧΑ…Ενας φιλος μου το διοργανωσε αυτο…Μαλλον θα ειμαι και εγω εκει…

Deathakias13 ξερεις τον Στεφανο (το παιδι που το διοργανωσε)…??

χαχαχαχαχαχ…ναι ναι εδω και 2 3 χρονια μιλαμε…
κοινος φιλος…χαχαχαχα

Ωραιος…:stuck_out_tongue:

Οπως ειπα αν παρω ρεπο τελικα θα σκασω…

Με φοιτητική πρωτοβουλία θα πραγματοποιηθεί την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5-3-2010 το 1ο Μουσικό Φοιτητικό Φεστιβάλ του ΤΕΙ Αθήνας.

Δέκα συγκροτήματα από το ΤΕΙ Αθήνας θα εμφανιστούν LIVE παίζοντας : Rock, Metal, Punk, Alternative, Indie, Grunge, Pop, Stoner.

Το Φεστιβάλ θα διεξαχθεί στο PARKING της Δυτικής Πύλης του ΤΕΙ Αθήνας.

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ : 17.00
ΕΙΣΟΔΟΣ : ΕΛΕΥΘΕΡΗ

Στο τει μπορειτε να ερθετε ειτε απο σταθμο μετρο αιγαλεω, και να παρετε το 829(τερμα), ειτε απο σταθμο λαρισσης ή μεταξουργειο και απο εκει το Α15 ή Β15(σταση τει αθηνων).

επισης μπορειτε απο μετρο αιγαλεω να παρετε το 812 και να σταματησετε μπροστα απο μια εκκλησια. αλλα επειδη και τα λεωφορεια απο το μετρο γαμιουνται (και ειδικα το 829), αμα δεν δειτε κοσμο συμφερει να το παρετε με τα ποδια.
εχουμε καμια πληροφορια για τις μπαντες που θα παιξουν?

τις γραφω στο πρωτο post…:wink:

υποθετω οτι ακυρωνεται ή αναβαλλεται το αυριανο φεστιβαλ… ε???

φιλε δεν ξερω κατι…θα φροντισω να μαθω και θα γραψω οσο το δυνατον νωριτερα…

Το φεστιβαλ αναβληθηκε/ακυρωθηκε…Εννοω δεν θα γινει αυριο…

Τωρα δεν ξερω αν αλλαξει μερα ή γινει καποια αλλη στιγμη…

Ωραία αφίσα.