Γιορτή Μπύρας 1-12/9 Σ.Ε.Φ

Η μερα εφτασε!Εγω μαλλον Σαββατο θα παω… 8)

Εγώ μαλλον θα πάω περισσότερες από μία φορές.

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΤΟ Κ…ΟΠΡΟΓΡΑΜΜΑ;;;; ΠΟΙΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ, ΠΟΤΕ;;;

Μπα οχι φιλος,οσο και να εχω ψαξει δεν βρισκω κατι καινουριο…Αυτη την μαλακια με το προγραμμα την εχει καθε χρονο τελευταια και μονο στο χωρο διεξαγωγης το εχουν αναλυτικα #-o

ΤΕ 1: Πλατώ - Στέλιος Μακ & Friends

ΠΕ 2: Κόκκινα Χαλιά - Ηλίας Ζουμπούλης

ΠΑ 3: Latin Show - Γιάννης Ζουγανέλης Show

ΣΑ 4: Ένα Βήμα Μπροστά - Λαυρέντης Μαχαιρίτσας

ΚΥ 5: Tea Sleep for Us - Στέλιος Ρόκκος

ΔΕ 6: Sigma - Τζώννυ Βαβούρας

ΤΡ 7: Βανέσσα Αδαμοπούλου

ΤΕ 8: Γιάννης Ζουγανέλης - Λάκης Παπαδόπουλος

ΠΕ 9: STFU - Μιχάλης Εμιρλής

ΠΑ 10: Εναλλάξ - Ραλλία - Γιάννης Ζουγανέλης

ΣΑ 11: Latin Show - Ελεωνόρα Ζουγανέλη

ΚΥ 12: Rock Show - Τζώννυ Βαβούρας

Γμτ μου,στον μαγειριτσα θα πεσω μαλλον…Ας ελπισουμε να τον πιασει και λιγο στο δουλεμα ο ζουγας

Ευχαριστούμε για τις πλεροφορίαι…

Μάλλον αύριο για διερευνητκή και από βδομάδα για την επίσημη εμφάνισις…:stuck_out_tongue:

:frowning: ηθελα να παω στους ‘‘ενα βημα μπροστα’’ πολυ καλη μπαντα! και στον Μαχαιριτσα αλλα δε με βολευει η μερα.Ααααργκ!

Αυριο θα πάω κι εγώ!

Από φαγητό τι παίζει? έχει ολή την ώρα? Τιμες?

8 η είσοδος και τπτ σαν παροχή. Μετά κάνεις το κουμάντο σου. Από φαϊ, εγώ γουστάρω ρωσικά σουβλάκια με κρομύδια κλπ και μπύρες Baltica. Τουλάστιχο είχε τις δύο τελευταίες χρονιές. Μπατζετάκι από 20 ευρά +, λέω γω…εξαρτάται πόσο πινειτρώς…

οκ θα παω προετοιμασμενος. Επίσης λέω μετα να παω να δω το inception στο village φαλήρου. Είναι κοντα?

Με το αυτοκίνητο-μηχανή 2-3 λεπτά. Με τραμ 4 στάσεις. Μετά τις μπύρες, κινηματόγραφος;;; Χικ…:stuck_out_tongue:

Οπως τα λεει ο τοξικος, στη χειροτερη 5 λεπτα με οχημα. Αλλα inception μετα απο μπυροφαγα ρε; Ωραιος, θα το βλεπεις 3D τζαμπα.:thumbup:
:stuck_out_tongue:
4 θα παω εγω γιατι η κολλητη φαγωθηκε να δει Λαυρεντη. Και το ΣΕΦ ειναι και δω κοντα, οποτες.8)

και εγω μαλλον αυριο θα το τιμησω…:slight_smile:
worst, σι γιου δεερ!

Ελα ρε αλάνι! Καλή φάση

Ελά ρε καλή φάση είναι! Δεν έχω κάνει ποτέ κάτι παρόμοιο αλλά θα το δοκιμάσω.8) Ελπίζω να μη με πιάσει καμιά ντάγλα:p

Χα,χα πριν 2 χρόνια, έχει πάει 3 η ώρα και κάποιοι από την παρέα μας (πενηντάρηδες +) έχουν ξεσκίσει τα ζεϊμπέκικα, ενώ ρημάζουν ότι τραπέζι υπήρχε γύρω… Προσπαθώ να γλυτώσω ένα ζευγάρι που καθόταν κοντά. Αυτοί δεν ξέρουν αν πρέπει να γελάσουν ή να θυμώσουν. Αυτό να προσπαθήσεις να το αποφύγεις, για να δεις την ταινία…

χαχαχαχ οκ!!!

Οποιος παει να πει εντυπωσεις

Όποιος πάει προτείνω να δοκιμάσει αυτή:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=954732&postcount=653

και θα με θυμηθεί… :wink:

εχω ηδη δοκιμασει. δε τρελαθηκα.
προτιμω μια (μετρια) απομιμιση της αγαπημενης μου μπυρας που εχει βγαλει η σεπτεμ, αυτη με το μελι :stuck_out_tongue:

Χμμμ, o.k. γούστα είναι αυτά, πάω πάσο! 8)

^ Σε ποια μπύρα αναφέρεσαι?