Η ώρα του λαού #1&2

τόσο κουτσομπολιό με το δίκανο δεν κυνηγάει ούτε η εσπρέσο ρε μάγκα…

μιας κ έχεις ξεμείνει Αθήνα όμως, do your thing :wink:

Μόντε είσαι αληθινά βλάκας ρε φίλε.

Α, κάτσε θες και επιχειρήματα. Περίμενε.

Α, τι έλεγα. Το θέμα μωρέ είναι ότι ένα τόπικ γράψαμε και εμείς οι μη-έχοντες ζωή, ωχού και μας ήλθατε με το αδιαμφησβήτητο πνεύμα σας να μας κακοχαρακτηρίσετε και δεν είναι έτσι τα πράγματα μα μας έχετε παρεξηγήσει καλέ μου κύριε, κυρίως γιατί δε με νοιάζουν οι προσωπικές ζωές των γιούζερς, απλά να, επειδή σας είπαμε κακό γιούζερ και θεωρείστε τόσο γαμάτος και κουλ γενικά που όλο διακοπάρετε ενώ εμείς δεν έχουμε λεφτά για διακοπές και ζωή για καλοπέραση και γοητεία και πνεύμα και αίγλη τι να κάνουμε; Ε ας ποστάρουμε απλά το θέμα μας είναι πως μετά πάλι θα έρχεστε πμ να λέτε ότι “φίλοι” και ότι τίποτα προσωπικό και το βαριέμαι αφού ποτέ και πουθενά δεν ασχολήθηκα μαζί σας καλέ μου κύριε αστυνόμε δεν έχω πιει κάντε όσα αλκοτέστ θέλετε; Στην τελική καλύτερα κουτσομπόλης παρά μαλάκας, δεξί χέρι και υπεργαμιάς που λέω “χέστηκα” σε γκομενάκια ωραία και τρανά που έρχονται σε λάιβ να μου πουν ότι ζηλεύω που πήγατε Αμερική; Λέω εγώ τώρα, γιατί έχετε και ζωή, κύριοι κάτοχοι και μεγάλα κεφάλια ιντερνετικού τόπου. Και ακόμα γελάω ρε αδερφέ μαζί σου γιατί ξέρω γω θλιβερά πράματα, από τότε που σου έβαλε χέρι ο Μ.Α. να με τσεκάρεις λες και δεν είναι γνωστά αυτά ωχού! Α, καλές διακοπές!

Τι λογοτεχνικό επίτευγμα! Τι θριαμβευτικός μονόλογος του καταπιεσμένου πλην τίμιου low-lifer! Συνεχίστε!

Α.

  1. Δεν είμαι Αθήνα.
  2. Ετοιμάζομαι να βγω. (Αφού σε ενδιαφέρει τόσο και δε θα μπορούσες να κοιμηθείς ήσυχος)

Πω πω μπέρδεμα!!!

Σε γενικές γραμμές: Έχει καταντήσει τρελή μαλακία το να σχολιάζετε τα της ζωής μου λες και με ξέρετε ρε πανίβλακες μετά από κάθε ποστ, και ξέρω γω ή κόφτε το ή βρείτε γκόμενα. Για σας τους δύο μιλάω!

Ξαναέντιτ γιατί όλο ξεχνάω. Μόντε, τα μισά σου ποστ γίνονται για να ειρωνευτείς/επιτεθείς σε γιούζερς, με το “εγώ γαμάω, εσείς όχι” υφάκι. Οκ, λογικά σε έχει πειράξει το εξωτερικό και είσαι ο “εμείς εκεί στο Abroad τα things τα βλέπουμε αλλιώς και είμαστε και activists”. Οκ, σεβαστό αν και δεν υπάρχει πιο ηλίθια κατηγορία ανθρώπου. Αλλά σεβαστό. Επίσης, τα μισά σου ποστ αν τα έκανε άλλος θα τα έσβηνες. Αφού δε σου αρέσει να κάνεις τον “καλό μοντ”, ή παραιτήσου ή όταν δεν αναφερόμαστε σε σένα τράβα να κάνεις μπανάκι αντί να μας απαντάς. Δε φταίμε σε τίποτα να μας θυμίζεις πως δεν είσαι παρά ένα κωλόπαιδο που έμαθε γραφή και ανάγνωση και ανέβασε level, ψάχνοντας ευκαιρία να μιλάει ιντερνετικώς για τις “ζωές των άλλων” όποτε του δοθεί η ευκαιρία. Δε σε χρειαζόμαστε, δε σε ζήτησε κανένας, απλα διορίστηκες και έκτοτε πρήζεις και σε εκνευρίζει το να σου απαντάνε πως δεν τους αρέσει το πρήξιμο. Έχε αυτά κατά νου, άλλαξε ύφος και ο ουρανός θα ξαναγίνει γαλανός! :slight_smile:

Έντιτ: Μην αγχώνεσαι, απάντα με το πάσο σου σε ότι σε βολεύει για να πάρεις το πάνω χέρι. Δε γίνεται να μη βρεις ψεγάδια στα ποστ μου ρε παιδί μου, είτε τις κακές λέξεις, είτε τον αστείο τόνο του πρώτου ποστ, είτε το ότι “τα βγάζουμε στη φόρα α-παπα δεν έχουμε τσίπα”. Χάσε το νόημα και απάντα σε ότι θες, δω θαμαστε. Απλά θα προτιμούσα να το αφήσουμε έτσι σε γενικές γραμμές. Βαριέμαι περισσότερο από σένα να επιτίθεμαι. Ω! Ω! Παιδιά, βρήκαμε αντίφαση (Μπα, ισχύει.)

  1. Καλύτερος user -------> πολλοι
  2. Χειρότερος user ------> sofi - k , maiden79
  3. Ποιοτικότερος user ------> thats why
  4. Πιο όμορφος user -----> rock
  5. User που δεν έχετε γνωρίσει και θα θέλατε. ----> telisvas , angel in black και ολη την παρεα
  6. Πιο καθυστερημένος/σιχαμένος user ----> damnation
  7. Πιο spammer----> σχεδον ολοι
  8. Μεγαλύτερος ιντερνετοπέφτουλας. —> vedder :lol:

Το εννοείς αυτό;

:lol: :lol: :lol:

βασει οσων εχω δει ειτε απο κοντα ειτε απο φωτο, ναι

Θέλει να πει εσένα αλλα ντρέπεται.

Ντάξει, απλά ρώτησα. Καλύφθηκα.

λοιπον εγω ειμαι κουτσομπολης και δεν εχω ζωη ας ποσταρω.

πιο ψαγμενος γιουζερ-mule
πιο τρου-νταμετιον
πιο πτυχιο αγλλικων-ελληνικων-μοντε
πιο χαζα παιδια αλλα καλα-ροκ και βεντερ…
πιο γαματοι με την καλη εννοια-ανχολυς,ναιλιστ.τολκι.
πιο τα εχω καλα με ολους-μανος 87
σε λιγο εντιτ
πιο μας λειπεις-ζεπελιν
πιο γλυκουλης με τις γυναικες-θεριον

τωρα το δα!
δεν συμφωνω!

΄Ετσι. Κόβουμε ότι δεν μπορούμε να απαντήσουμε η να καταλάβουμε (το δεύτερο σας τιμάει λιγότερο).

εφυγε ε?
κακως
γλιτωνει το ban θαρρω ομως

Χμου. Ο Μόντε μου ζήτησε να τα σβήσει γιατί είναι πράγματα που δεν αφορούν το φόρουμ, και του 'πα σβήστα. Και έληξε. Δεν καταλαβαίνω πάντως ακόμα και να έμεναν αυτά, γιατί ακριβώς θα μου άξιζε μπαν. Ειρήνη υμίν.

μην λες βλακεις ρε αυτος τολμησε και ειπε την γνωμη του ρε .θρασος το κωλοπαιδο.ουστ τσογλανι.

Γιατί έχεις αθηναικές πινακίδεεεεεεεεες!

Καρδούλες.

εε ξερω γω…
αλλοι εχουν φαει μπαν για
πιο δεύτερα πραματα

δεν ειχα σκοπο να πω πως σου αξιζει μπαν

  1. Καλύτερος user -------> Angmar, Wretch, Deathster
  2. Χειρότερος user ------> Maiden79
  3. Ποιοτικότερος user ------> panagiotis
  4. Πιο όμορφος user -----> έλα ντε;
  5. User που δεν έχετε γνωρίσει και θα θέλατε. ----> unholy martyr
  6. Πιο καθυστερημένος/σιχαμένος user ----> rudolf κατά βάση αλλά και αρκετοί άλλοι
  7. Πιο spammer----> thats why
  8. Μεγαλύτερος ιντερνετοπέφτουλας. —> Davidian
  1. Καλύτερος user -------> Angmar,ellanor,manos87,mrwhatsisname,stelios86
  2. Χειρότερος user ------> damnation669,paoktsis(μονο γι αυτο που ειπε για το live της bjork)
  3. Ποιοτικότερος user ------> elllanor(respeeect),freedomofrock
  4. Πιο όμορφος user -----> δεν εχω αποφασισει ακομα
  5. User που δεν έχετε γνωρίσει και θα θέλατε. ---->bluezlick,mrwhatisname
  6. Πιο καθυστερημένος/σιχαμένος user ---->damnation669
  7. Πιο spammer----> ελα ντε?
  8. Μεγαλύτερος ιντερνετοπέφτουλας. —ελα ντε?