Η ώρα του λαού #1&2

Το φλωρος το καταλαβαινω, τα εισαγωγικα ειναι που με μπερδευουν…

Το κατοικιδιο ζωακι του φορουμ!!!

Γιατι μου θυμιζει μια επικη ταινια με τιτλο “Το αγαπημενο ζωακι του καθηγητη” ; :lol: :stuck_out_tongue:

Ωχ, αυτό εδώ είναι πιο δύσκολο απο τα πολιτικά! Γυρνάω στο αρχικό ψηφοδέλτιο, και ρίχνω τους σταυρούς μου…

Καλύτερος user ----> Angmar
Χειρότερος user ----> εγώ (μπανάλ, τι να πω)
Ποιοτικότερος user —> led_zeppelin, dazmaniak, hokam, chrisP (τώρα μάλιστα)
Πιο όμορφος user —> απο τη φωτό που είναι σαν τον jesus christ, o rudolf
User που δεν έχετε γνωρίσει και θα θέλατε —> ναι, έχω γνωρίσει πολλούς ως τώρα! :stuck_out_tongue:
Πιο καθυστερημένος/σιχαμένος user ----> εεε? αποχή!
Πιο spammer ----> δε τα παρακολουθώ πολύ αυτά… θα πω freedomofrock! :stuck_out_tongue:
Μεγαλύτερος ιντερνετοπέφτουλας —> χεχεε, επειδή κάπου έπεσαν στο μάτι μου κάτι διάλογοι, red pyramid! :smiley:

ομιτζι. με κανετε και ντρεπομαι. αληθεια. :oops:

Και εσύ τέκνον Βρούτε!!!???8O :evil: 8O :evil: Μια μέρα θα πέσεις στα χέρια μου παλιοκούνελο,και τότε:lightsabre:

Μα δε είμαι πέφτουλας:cry: :cry: :cry: :stuck_out_tongue:

Μα δεν είναι κακό… :roll: (red, σοβαρά τώρα, η παρουσία σου εδώ είναι απαραίτητη! δε ξέρω τι θα έκανα χωρίς τον έτερο κομικ-μάνγκα-φρικ, θα ήμουν ο μόνος εδώ! και ναι, δεν είσαι πέφτουλας - μάλλον σου την πέφτουν θα λεγα! :stuck_out_tongue: )

(τα χρήματα μετά)

Με πληρη αντικειμενικοτητα…:–

Καλύτερος user ----> Aloe,Nephelie,Sofi-k,Witch,Rangel,OxiOlga,Lena Mdm,Princess Of the dawn,Rosie,Rock_and_roses,Dexter,Lady Starlight
Χειρότερος user ----> Tα αρσενικα του φορουμ
Ποιοτικότερος user —> Aloe,Nephelie,Sofi-k,Witch,Rangel,OxiOlga,Lena Mdm,Princess Of the dawn,Rosie,Rock_and_roses,Dexter,Lady Starlight
Πιο όμορφος user —> Aloe,Nephelie,Sofi-k,Witch,Rangel,OxiOlga,Lena Mdm,Princess Of the dawn,Rosie,Rock_and_roses,Dexter,Lady Starlight
User που δεν έχετε γνωρίσει και θα θέλατε —> Aloe,Nephelie,Sofi-k,Witch,Rangel,OxiOlga,Lena Mdm,Princess Of the dawn,Rosie,Rock_and_roses,Dexter,Lady Starlight
Πιο καθυστερημένος/σιχαμένος user ----> Τα αρσενικα του φορουμ
Πιο spammer ----> Τα αρσενικα του φορουμ
Μεγαλύτερος ιντερνετοπέφτουλας —> Τα αρσενικα του φορουμ

:stuck_out_tongue:

Φανταζομαι τον εαυτο σου δεν τον συμπεριλαμβανεις στους αντρες του φορουμ α;

με λίγα λόγια και εσύ συμφωνείς ότι ο red pyramid είναι μέσα στους ιντερνετοπέφτουλες :stuck_out_tongue:

Φυσικα και τον συμπεριλαμβανω.Ειμαι ο χειροτερος-καθυστερημενος-σπαμμερ-ιντερνετοπεφτουλας επισης.

Α ναι.Επισης δε θα θελα ποτε να με γνωρισω.

Μη συκοφαντείτε τον hokam! Ψήφισε, η ψήφος είναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ του καθένα, όπως και οι επιλογές που θα κάνει. Δεν έχουμε παρά να σεβαστούμε την επιλογή του. Προσωπικά θεωρώ πως έχει σημαντική βάση και τον βρίσκω αντικειμενικό και σε τελική ανάλυση η ψήφος πηγάζει απο τα προσωπικά ψαξίματα του καθένα. Ας είμαστε επιτέλους δίκαιοι.

(τώρα εγώ μιλάω σοβαρά? :stuck_out_tongue: :lol: )

Παντα!Οπως και ολοι μας!Επισης οπως λεγαμε οταν ημασταν πιτσιρικαδες:οποιος το λεει ειναι!:stuck_out_tongue:

Ο λογος σου ειναι μεστος και τα επιχειρηματα σου ακλονητα φιλτατε Ελλανορ και σ ευχαριστω τα μαλα για την υποστηριξη.Ολοι οι ιντερνετοποεφτουλες καποια μερα ελπιζουν να καταφερουν να βγαλουν τις γυναικες"εξω απο τα ρουχα τους" και νομιζω οτι στο φορουμ βρισκομαστε σε καλο δρομο!:stuck_out_tongue: Ολοι μαζι πρεπει να προχωρησουμε μπροστα βαδιζοντας πλαγια προς τα πισω.:-k

(τωρα εγω μιλαω σοβαρα νο2??:lol: )

Εμπρός, για το Νέο Κίνημα της Αλλαγής! Μαζί προχωράμε, Μαζί μπορούμε (άντρες και γυναίκες :wink: )

Είθε να φυτευτεί ο Σπόρος μέσω του οποίου θα καρποφορήσουν οι Ιδέες μας στις επόμενες γενιές

(πολύ φρουδικό υπονοούμενο το τελευταίο, ας μη συνεχίσω… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

Επιλέγω ενεργούς users της περιόδου:
Ιούλιος 2006 (που έκανα register) - Ιούνιος 2007!
Τους τελευταίους 2 μήνες γράφτηκαν πολλά νέα μέλη, αλλά δεν παρακολουθούσα καθόλου το forum (λόγω έλλειψης internet), οπότε δεν έχω γνώμη για αυτά ακόμα!
Όπως και δεν βάζω παλιότερους users, αν και έβλεπα τα posts τους, γιατί δεν ήμουν registered εγώ!

Πιο "στο ληξιαρχείο έχουν κάνει λάθος μερικές δεκαετίες στην ημερομηνία γέννησης! " user ----> dazmaniak

Πιο “έχω ‘έγκυρη’ γνώμη για τα πάντα” user ----> Angmar

Πιο καλός / ποιοτικός (σε θέματα μουσικής και όχι μόνο!) user —> hokam, thorgal, ChrisP, manos87

Έχουμε λίγα σχετικά κοινά ακούσματα, αλλά χαίρομαι πάντα να ακούω την άποψη σας!
Και του παλιού και των πιο νέων!

Πιο καλός / ποιοτικός user (σε οτιδήποτε ΕΚΤΟΣ μουσικής) user —> montecristo

Πιο “ρε Δημήτρη, πώς θα τους βρούμε αυτούς για αυτόγραφα;” / αγχωτικός user —> freedomofrock

Πιο spammer user----> Gigatron, dark_of_the_sun, Defix

Πιο πειραχτήρι user ----> Davidian

Πιο ιντερνετοπέφτουλας user----> telisvas (δεν θα τον φτάσει κανένας σας!)

Πιο “πορωμένος με την αγαπημένη του μπάντα” user----> rudolf, ΟxiΟlga

Πιο " '60s" user ----> bluezlick

Πιο " '70s" user ----> starstruck

Πιο όμορφη user —> Εδώ έχουμε αρκετές και τις έχω γνωρίσει σχεδόν όλες 8) , οπότε θα πω μια που δεν έχω γνωρίσει…:-- ----> tinkerbell

Πιο “άμεσα αγαπητός” user ----> Αloe

User που δεν έχετε γνωρίσει και θα θέλατε —> Είχα την τιμή να γνωρίσω πάρα πολλούς από εσας το τελευταίο εξάμηνο! Σε ανεπίσημα και επίσημα meetings, σε συναυλίες, σε σπίτια, σε festivals κ.τ.λ.
Υπάρχουν αρκετοί ακόμα!
Η 5η Οκτωβρίου δεν αργεί!

Πιο καθυστερημένος/σιχαμένος user ----> Ευτυχώς έχει φάει ban!

Πιο “ήπιων τόνων” user ----> Rychehead

Πιο “σωστός πολλές φορές στις απόψεις του, αλλά το παρατραβάει ενίοτε” user ----> led_zeppelin

Πιο “καμια σχέση με αυτά που ακούει” user ----> nihilist

Πιο "υπομονετικός και ήρεμος, αντί να ρίχνει 10 ban τη μέρα :stuck_out_tongue: " user ----> kourou

Πιο “νυχτόβιος” user ----> sofi-k

Πιο “καλό παιδί” user ----> Cozy, Therion, karvou

Πιο “γνώστης μεν, εύκολα παρεξηγήσιμος δε” user ----> Eagleheart, karja_kurunen

Πιο "μη κατανοητός :? " user ----> socrates, KIMI

Πιο “ώριμος για την ηλικία του” user ----> zafrock

Πιο “σεξιστής” user ----> tolkki

Πιο “μην μπλέξετε μαζί τους” users: witch, Rangel και Bloody_Angel :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Δεν πιστέυω να παρεξηγηθεί κανένας ή καμία! :-s
Τα έγραψα με χιουμοριστική διάθεση! :smiley:
Σαφώς και δεν έχετε μόνο την “ιδιότητα” που σας τόνισα, αλλά ήθελα να γράψω όσους περισσότερους γινόταν! :wink:

Εισαι ΕΝΑΣ ρε γαμωτο…

Maiden1821 For President!8)

Aν και δεν έχω γνωρίσει κανέναν σας από κοντά:

Πιο “αρχηγός” user ----> Davidian
Πιο “cool” user—> Gigatron
Ποιοτικότερος user —> ChrisP, ellanor, maiden1979, akis272
Πιο “δεν πιάνομαι με τίποτα” user —> Angmar, signal05, Ulver, mamieisblue
Πιο spammer ----> Defix, manos87
Πιο “κοντά στα δικά μου ακούσματα” user ----> voutiriadou
Πιο “συμπαθής” user----> hatebreeder, poweras, red pyramid, led_zeppelin, Deathster, Cynic, matia, zafrock
Πιο “εξάρτηση έτσι” user----> hokam
Πιο “εξάρτηση αλλιώς” user----> kostis013
Πιο “εξειδικευμένοι σε συγκεκριμένα είδη” user: Εagleheart, nihilist
User που δεν έχετε γνωρίσει και θα θέλατε —> όλους
Πιο “μου την έλεγε στην αρχή επειδή ακούω και άλλα είδη μουσικής, αλλά δεν του κρατάω κακία” user —> tollki
Πιο “last but not the least” user—> karvou

:stuck_out_tongue:

8O 8O

έπος. Με αυτή τη φράση κλείνω τα περισσότερα γραπτά μου στα αγγλικά!!!

Κάτι περίεργο παίζει εδώ… They are listening :-s :-s

the truth is out there… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

συμπληρώνω

Πιο “sodomaniac” user ----> Sharuman

τς τς τς…δεν είμαι κατοικίδιο!

Καλύτερος user ----> Angmar/Karvou
Χειρότερος user ----> χμ…δε μου ρχεται κάποιος
Ποιοτικότερος user —> Eagleheart,thorgal
Πιο όμορφος user —> silencer! (<3) χαχα!όλοι όμοφοι+όμορφες είστε!
User που δεν έχετε γνωρίσει και θα θέλατε —> αρκετοί! red pyramid,ellanor,tolkki (θεέ μου τι λέω…:lol: )
Πιο καθυστερημένος/σιχαμένος user ----> dunno
Πιο spammer ----> freedomofrock+dark_of_the_sun!! (σκατούλια!!!:stuck_out_tongue: )
Μεγαλύτερος ιντερνετοπέφτουλας —> hokam!!respect!:lol:
Πιο κολλημένη με ΗΙΜ : εγώωω!!!:smiley:
Πιο ώριμος: zafrock
Mε ποιόν σχεδιάζω τις καλύτερες πλάκες: nihilist!
Πιο παραπονιάρης+γκρινιάρης: freedomofrock :stuck_out_tongue: )για να μάθεις να με λες γκρινιάρα!!χιχι!)
Πιο ωραία άρθρα: monte!