1 Day For Freedom - 10.04.09

Είδα το αφισέτο σήμερα έξω απ’το An. Ίδια μέρα με τους Mono δυστυχώς…

αυτο.-

Είδες κι εσύ το αφισέτο έξω απ το An? :stuck_out_tongue:

οχι.

γιατι? :-k

Γιατί με κουόταρες και συμφώνησες με το ποστ μου, τελεία και παύλα :expressionless:

Έλα μωρέ άστο, σπαμμάρουμε :stuck_out_tongue:

μπομπα!

ποιοι μόνο ρε??? Εδώ μιλάμε τα πάντα όλα. Earthbound, Nightstalker είναι κορυφές στην κατηγορία τους. Low Gravity , Lord 13, Bliss… τι να λέμε τώρα…Με 10 ευρώ 5 μπαντάρες 8)
Εσείς που γουστάρετε Mono περάστε αφού τελειώσει η συναυλία τους. When there’s a will there’s a way…
Και μην ξεχνιόμαστε…Nightstalker είναι αυτοί :!:

Όχι, ρε γαμώτο, ίδια μέρα με Die Krupps!

Πολύ καλή φάση!!! Στο Αν παίζουν; Γιατί εγώ δεν είδα την αφίσα!
Επισής παρακαλώ να ποστάρει και κάποιος που θα πάει Opeth.

Ποιοι είναι headliners? Ίσως τους προλάβουμε!

Headliners είναι οι Stalker. 100% τους προλαβαίνετε. Μη σου πω και earthbound προλαβαίνετε. Ρε τα πάντα όλα :smiley:

Οπως λεει και η αφισα ‘‘Τhis must be like that…It’s for a good musician and friend’’ 1 Day For Freedom και προκειται για τον Χαρη (τον πρωτο τους κιθαριστα) οπου τα εσοδα θα χρησιμοποιηθουν για καποιος δικαστικους του λογους.

θα ειμαι opeth… κριμας…

Και μόνο για την αφίσα-παρωδία Woodstock, αξίζει. Αλλά τι να λέμε τώρα. Αν οι Nightstalker ήταν Αμερικάνοι ή Σουηδοί θα κάναμε ουρές για να πληρώσουμε 30άρια να τους δούμε μόνους τους. Αλήθεια, επειδή πάει καιρός που έχω να τους δω, ποιο είναι το line up τους τώρα; Ο Argy εξακολουθεί να είναι μόνο στα φωνητικά ή ξανάπιασε τα τύμπανα;

O Argy τώρα τελευταία παίζει τύμπανα σε μερικά κομμάτια. Στα υπόλοιπα λογικά θα παίξει ο Κώστας των Lord 13. Κιθάρα ο Τόλης( αντικατέστησε τον Harry) και στο μπάσο κλασσικά ο Αντρέας.

Στο μεταξύ , ΖΑΑΑΑΑΑΡΚΑ, ψήστο να αλλάξεις τον τίτλο σε κάτι πιο κάτσυ …του στυλ Nightstalker, Earthbound, Lord 13, Low Gravity, Bliss. Όχι τίποτα άλλο, δεν θα πάρει ο κόσμος πρέφα το live αυτό και θα κλαίνε μετά :stuck_out_tongue:

Καλύτερα που δεν το πήραν πρέφα περισσότεροι.
Άλλη φάση. :slight_smile:

Το πήραμε πρέφα, αλλά ήμασταν Κρουπς. Πείτε τίποτα (καλά θα τα γράψει ο ζουγκ, το ξέρω).

Την πέμπτη εκεί όμως.

Εγώ μπήκα στο An λίγο πριν τελειώσουν οι Low Gravity. Earthbound ίσως personal favourite απ’ όλη την βραδιά, ήμουν στο απόγειο της καλής διάθεσης και σ’ εκείνη τη φάση μου μίλησε εκείνη η εκπληκτική τύπισα-αφασία που γούσταρα από την ώρα που την είδα μπροστά μου. Είμαι μέγιστος φλώρος γενικά αλλά δεν τα συζητάμε εδώ αυτά, Lord13 ψιλοβαρεμάρα, δεν είναι για μένα μάλλον, Nightstalker υπερθεοι όπως ΠΑΝΤΑ, Ντίνος μεγάλη αγάπη παιδάκι μόνο που περίμενα να παίξουν κανά μισάωρο ακόμα (Ζαρκαδούλας: ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΠΡΕΖΑΚΙΑ) και φυσικά ν’ακούσω κανα Raw και Freakland. Επίσης στους στόκους άπειρο stage diving και ξύλο με τους γορίλες τριγύρω μου. \m/

Nightstalker & Jack Daniels. Πολλή αγάπη το λάηβ. Αγαπήσαμε Earthbound, αλλά Trigger Happy ρε BAN.

“σπιτια δεν εχετε;”