Οι 100 καλύτεροι κιθαρίστες του Guitar World

φίλε μου λες μαλακίες.
Αν δεν ήταν ο Χέντριξ θα ταν κάποιος άλλος.

κ αν δεν ηταν ο κολμβος καποιος αλος θα ειχε ανακαλυψει την αμερικη… χαιρω πολυ BLUEZLICK!

O Hendrix εδωσε ηχο χρωμα μαγεια υφος τα παντα με λιγα λογια σε αυτο που λεγετε ΚΙΘΑΡΑ! τοσοι αλλοι υπηρχαν τοτε αλλα αυτος τα εκανε ολα! μπορει να μην ειχε την τεχνικη
αλλα ειχε κατι που τον εχουνε ελαχιστοι μυαλο κ φαντασια! ηξερε με μια νοτα να σε ταξιδεψει!

για πες ενα αλλον εσυ…

Εγώ συμφωνώ πάντως μαζί σου…

Αν δεν ήταν ο Hendrix, θα ήταν ο Blackmore

Aν δεν ήταν ο Blackmore, θα ήταν ο Malmsteen

Αν δεν ήταν ο Malmsteen, θα ήταν ο Norum

Αν δεν ήταν ο Norum, θα ήταν ο jimlick

Κι αν δεν ήταν ο jimlick θα ήμουν εγώ φυσικά…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

κ αν δεν ηταν ο κολμβος καποιος αλος θα ειχε ανακαλυψει την αμερικη… χαιρω πολυ BLUEZLICK!

O Hendrix εδωσε ηχο χρωμα μαγεια υφος τα παντα με λιγα λογια σε αυτο που λεγετε ΚΙΘΑΡΑ! τοσοι αλλοι υπηρχαν τοτε αλλα αυτος τα εκανε ολα! μπορει να μην ειχε την τεχνικη
αλλα ειχε κατι που τον εχουνε ελαχιστοι μυαλο κ φαντασια! ηξερε με μια νοτα να σε ταξιδεψει!

για πες ενα αλλον εσυ…[/quote]

ο ζαμπέτας.
επίσης ναι, τα έκανε όλα.
αλλά αφτό δεν πα να πεί οτι αν δεν υπήρχε δεν θα είχε γίνει τπτ και όλοι θα πουλούσαν στραγάλια.
κοινώς, ακόμα μαλακίες λες.

Αυτό πές το ξανά!!!

μου αρεσει η Επιχείρηματολογια σου!
δες λιγο μαλλον ακου τι επαιζαν το 66 τα αλλα group κ τι ο Hendrix…

[quote=“bluezlick”]

μου αρεσει η Επιχείρηματολογια σου!
δες λιγο μαλλον ακου τι επαιζαν το 66 τα αλλα group κ τι ο Hendrix…[/quote]

Αυτά που παίζω εγώ τώρα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Η εξυπνάδα Τέλη δε πάει στα βουνά…
Μες τα φόρουμ τριγυρνά… :lol: :lol:
και όταν χάνουν το respect,είναι ένδειξη θετική,απ` ότι σερβίρει το γυαλί…
και τα μυαλά ,γίνονται νιανιά…ΑΝΤΑ γειά χαρά…

[quote=“bluezlick”]

μου αρεσει η Επιχείρηματολογια σου!
δες λιγο μαλλον ακου τι επαιζαν το 66 τα αλλα group κ τι ο Hendrix…[/quote]

ναι. και επειδή ο χέντριξ ήταν πρωτοπόρος, οι άλλοι όλοι αν δεν τον είχαν δεί θα πουλούσαν στραγάλια.
άντε ν’ απλώσεις κανα τραχανά παλικάρι μου.

συνεχιζω να πιστευω οτι ως προξενος θα ησουν φοβερος!
ο τραχανας δεν μου αρεσει δεν πας να τον απλωσεις εσυ να φας κιολας γιατι απο οτι καταλαβα προτιμοτερο ειναι να “μασας παρα να μιλας” γιατι πολυ απλα δεν λες τπτ!
αντε καλο πασχα!

Να πω και γω την ταπεινή μου άποψη χωρίς να μαι ειδικός στο θέμα. Ο Hendrix ήταν μεγάλος κιθαρίστας και πρόσφερε πολλά στη rock/metal σκηνή, αλλά δεν πιστεύω ότι αν δεν υπήρχε αυτός όλοι οι υπόλοιποι θα “πουλούσαν στραγάλια”. Απλά αυτό που νομίζω είναι ότι η μουσική που ακούμε θα είχε πάρει μία εντελώς διαφορετική πορεία και θα ακουγόταν αλλιώς.

Αμα δεν ηταν ο misplaced childhood τι ωραια που θα ηταν…αλλα θα ταν καποιος αλλος …οπως καποιος που θα εβαζε τον Malmsteen στους 100 καλυτερους…χαχαχαχαχαχαχαχα μαλλον το 80% εδω μεσα… :frowning: :frowning: :frowning:

κι αν δεν ηταν ο bluezlick…αφηστε…δεν θα ταν ο πανος…ο γιουργος,ο νικος, ο μητσος,o Γουτμαν , ο βασιλας…ο ΤΟΥΡΚΟ… ετσι δεν ειναι ρε bluesman??? και στην τελικη ουτε κι εγω… 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Αυτό δείχνει την διανοητική ανωτερότητα του συγκεκριμένου forum… Αυτό έλειπε να μην είναι ο Μalmsteen στους 5 καλύτερους όλων των εποχών…

λαθος σειρα εαν δεν ηταν ο πανος ο γιουργος δεν θα ειμασταν ολοι οι αλλοι!

pisteyw h lista tou hlia na einai me tyxaia seira eeee :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :twisted:

Αυτό δείχνει την διανοητική ανωτερότητα του συγκεκριμένου forum… Αυτό έλειπε να μην είναι ο Μalmsteen στους 5 καλύτερους όλων των εποχών…[/quote] ](*,)

](,) ](,) :-#

αισχος και καταντια που δν ειναι στη λιστα ο Rock n Rolf Kasparek

Αυτό δείχνει την διανοητική ανωτερότητα του συγκεκριμένου forum… Αυτό έλειπε να μην είναι ο Μalmsteen στους 5 καλύτερους όλων των εποχών…[/quote] ](*,)

](,) ](,) :-#[/quote]

Μετά από τόσο χτύπημα, επιτέλους το παραδέχεσαι κι εσύ…

  1. Brian May (QUEEN) ???
    39 MANTAS!!!

kala autoi olous tous trendydes diafinizoune!!!
my answer
…american magazines…FUCK OFF AND DIE…
semna panta…hhaaaaha

Ο Brian May ειναι δικαιωματικα στην 20αδα. Κατα τ’αλλα η λιστα ειναι κομματακι τραγικη, οντως.