1000mods

Αμαρτία απ’το Θεό αυτό το group να μην έχει δικό του thread. Απ’ότι φαίνεται λοιπόν οι μάγκες ξεπέρασαν τα φανταρικά και τις σχετικές μαλακίες και το Νοέμβρη βγαίνουν σε περιοδεία. Σύμφωνα με τις ως τώρα ημερομηνίες η εξόρμηση ξεκινά από την Καβάλα στις 23/11, αναλυτικότερα:

23.11 Kavala TBC
24.11 Thessaloniki @8-ball Pinatero’s Birthday w/This is Nowhere
30.11 Athens @ Gagarin 205 w/Lord 13 & Mahakala
15.12 Patra @ Estia w/Sadhus, Weathers & I want You Dead
22.12 Sparti @ Steki w/Mass Culture
23.12 Argos TBC
24.12 Athens @ An Club X?MASS EXPLODE FEST
29.12 Korinthos TBA

ενώ απ’όσο κατάλαβα πρόκειται να προστεθούν κι άλλα live στο πρόγραμμα. Το super van vacation είναι ένα από τα καλύτερα stoner albums κατά την ταπεινή μου γνώμη και οι live εμφανίσεις τους είναι από τις καλύτερες που έχω παρακολουθήσει γενικώς.

άντε μπράβο . Επιτέλους καλά νέα από την μπάντα 8)

Θεουληδες.Ηδη απο τα ντεμακια τους ειχα λατρεψει και το Σουπερ Βαν απλα σπερνει

Η βινυλιακή επανέκδοση του Super Van Vacation σε βινύλιο είναι επιτέλους διαθέσιμη!
έρχεται σε διπλό διάφανο-μωβ βινύλιο και gatefold εξώφυλλο.

βρείτε τη στο webstore μας: http://tinyurl.com/mods-svv

Σύντομα και στο δισκάδικο της γειτονιάς σας

Καύλα ο δίσκος… ξαφνικά νιώθω καλά που δεν το είχα τσιμπήσει παλιά στο 8ball…

Όμορφα όμορφα

Μπαντάρα μαζι με τους Nightstalker απο τις λίγες καβλά μπάντες που έχω δει

[I]Claws[/I] :vibrate::drunk::blues:

Αναμένουμε με ανυπομονησία το νέο δίσκο από τη μπαντάρα. Πολύ καλό το πρώτο δείγμα πάντως :smiley:

ελπιζουμε σε καλυτερα κομματια, ωραιο το πρωτο δειγμα παραυτα

Χωρις να θελω να γινω γκρινιαρης, το κομματι θα ηταν ΜΠΟΜΠΑ αν τελειωνε στο 3.11 ας πουμε. Απο κει και περα σαν καποιος να τους ρουφηξε ολη την εμπνευση, Αλλα νταξει κλαιν, κατα τα αλλα μια χαρα, δεν περιμενω το συνολικο αποτελεσμα να με απογοητευσει.

ΔΥΝΑΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ
ΕΥΓΕ ΠΑΙΔΙΑ

Αυτό που άκουσα εγώ είναι μια στροφή σε πιο rock δρόμους σε σχέση με το svv που ήταν μέσα στη στονεριά. Σαν κομμάτι, μέχρι τη μέση καλά πήγε… μετά ήταν λίγο ανούσιο όλο αυτό. Τέσπα, είμαι βέβαιος ότι το άλμπουμ θα είναι γαμάτο. Super van vacation δε νομίζω ότι μπορεί να ξαναβγεί εύκολα.

αυτο ακριβως, το κομματι ειναι [B]μπομπα [/B]μεχρι εκει το 3ο λεπτο, μετα ειναι σαν να περιμενεις να τελειωσουν κομματι live (εδω που τα λεμε δεν ειναι και τοσο προβλημα, απλα παταω νεξτ αμα βαριεμαι :p)

και επειδη βλεπω πως δεν εχω ποσταρει εδω μεσα, απλα σεβασμος στην μπαντα που εχει βγαλει super van vacation, απο τους πολυ κορυφαιους στονερ δισκους που εχω ακουσει. και μονο αυτο αρκει για να τους κανει στα ματια μου, ανετα την κορυφαια ελληνικη μπαντα στο ειδος

Φρέσκο:

[B]Vultures[/B]

κόμματος! το φχαριστήθηκα πιο πολύ από το Claws

Γαμάει λίγο ε

Πολύ καλό. Νομίζω αρχίζουν σιγσ σιγα να διώχνουν το φαντασμα των Kyuss απο πάνω τους

Αν οι Graveyard έπαιζαν live το “She”, θα γινόταν ολοκαύτωμα σε σκηνή και κοινό. Αν ο ΑΑΑ Σουηδός τους, εκστόμιζε τέτοιους στίχους θα τα έμπηγε. Αν ο Ντάνι γίνει λίγο πιο Jaymez ακόμα…θα έχουμε δράματα. Προσεχώς…

Enjoy:

[B]http://1000mods.bandcamp.com/album/vultures[/B]