1000mods

Οι πόρτες ανοίγουν: 19:00
Wish Upon A Star on stage: 20:50-21:30
1000mods on stage: 22:00

2 Likes

Όχι ρε γαμωτο δουλεύω. Έλεος ελληνική μπάντα και πάντα κάτι τυχαίνει να μην τους έχω δει ποτέ

Θα τιμησουμε.

1 Like

και αυτοι θα γαμησουν κωλους!

1 Like

Δες τους ρε. Είναι και γαμώ.

Sold out πάλι σήμερα. Καθυστέρησαν μισή ώρα να ξεκινήσουν γιατί υπήρχε κάποιο τεχνικό πρόβλημα, αλλά παρ’ όλα αυτά, και πάλι γαμήσανε. Διωράκι, κομματάρες, ηχάρα, πολύ ωραίο κοινό.

1 Like

δε ξερω αν το τεχνικο προβλημα ηταν αυτο, αλλα εκει που καθομουνα εγω η δεξια κιθαρα (οπως βλεπουμε) δεν ακουγοταν καθολου. Οταν λεω καθολου, καθολου ομως, σολαρε ο αλλος και δεν ακουγοταν τιποτα

Οποτε τους εχω δει η αριστερη κιθαρα ειναι πιο δυνατα απο τη δεξια, πιστευω ετσι το θελουν. Κι εγω νομιζω οτι ειναι λιγο μαλακια, θα ηθελα λιγο πιο ψηλα τη δεξια.

Από τον κώλο… :dark_sunglasses:

Ή με τον κώλο;; :thinking:

οπως την βρισκει ο καθενας!
Τα παλικαρια παιζουν μεγαλη μπαλα .
Αερας μεγαλης μπαντας , κανουν οτι θελουν το κοινο, δειχνουν να εκτιμουν την αγαπη που παιρνουν απο το κοσμο και 2 ωρες γεματες με παραμορφωση , ιδρωτα , groove.

Y.Γ. Η πολλαπλη επαναληψη απο μερικες ατακες (“ευχαριστουμε” και “να ειστε ολοι καλα” ) κουρασε λιγακι.

1 Like

2 Likes

Μωρέ μπράβο!!

2 Likes

It’s been almost 3 years since “Repeated Exposure to…” was released! We’ve spent those 3 years on the road playing gigs and performing at festivals around Europe, USA, Canada, Mexico and Australia, including our last show in Athens, Greece last week at Release Festival with Alice In Chains, Fu Manchu, Puta Volcano and Monovine. It has been a hell of a ride and now with a few shows left till the end of the summer, we are ready to try and make something way different than we are used to!

So, from October 21st until November 14th we will be at Seattle, Washington state, USA to record our 4th album with producer Matt Bayles (Mastodon, Pearl Jam, Isis, Minus the Bear, Soundgarden, etc). The recordings will take place at London Bridge Studio and Studio Litho, two of the most legendary and iconic studios of the world, where lots of bands and artists we look up to, have recorded over the years.

This is gonna be so much fun and we are all so grateful that we will live that experience!

Stay tuned!

Peace,
1000mods

3 Likes
2 Likes

Πολύ Clutch ο ήχος και μ αρέσει

4 Likes

4 Likes

Το άλμπουμ θα κυκλοφορήσει στις 24 Απριλίου

  1. Lucid
  2. So Many Days
  3. Warped
  4. Dear Herculine
  5. Less Is More
  6. 21st Space Century
  7. Pearl
  8. Blister
  9. Young
  10. Dissent
  11. Mirrors
3 Likes
3 Likes