"1055 rock extreme" στους 106,5 FM

Συγνώμη εκπέμπει; Στο αμάξι δεν το έπιανα για καιρό και το έσβησα από τη μνήμη.

Εγώ πάντως που τον ακούω στο χέσιμο δεν έχασε καμιά φορά το σήμα του… Τώρα ή η χέστρα έχει γαμώ τις λήψεις ή κάτι άλλο παίζει και δεν άκουγες…

Εκπέμπει κανονικά αλλά για κάποια δευτερόλεπτα κάνει διακοπές ενίοτε

To link vasika eida oti mia ekpempei ton 105.5 mia ton 106.5 teleutaia akroash pou to ekana prin fugw eixe 105.5 :confused: twra sto radiofwno ekpempei kanonika (an kai to exw petuxei kapoies meres na min akougetai ka8olou).Gia kapoio allo link gnwrizei kaneis kati an exei ksekinhsei epishma tin ekpomph mesw net?

το προσεχουν πολυ φαινεται…

Xθες που το έβαλα (στα fm μιλάω) έπαιζε κανονικά στα γνωστά του επίπεδα. Δηλαδή να είσαι στο κέντρο της πόλης και να ακούς με παράσιτα.
Τεσπα έτσι και αλλιώς αν δεν γίνουν εκπομπές με παραγωγούς, ούτε στο αμάξι δε χρησιμεύει ο σταθμός δεδομένου ότι με ένα στικάκι φορτώνεις όση μουσική θες.
Κλάιν…

Κάνα Link να ακούσουμε κι εμείς εδώ Αθήνα παίζει??

ρε παιδιά, ένα τραγούδι που έχω ακούσει πολλές φορές στο σταθμό μήπως το ξέρει κανένας ?
το ρεφρέν του ξεκινά σε φάση:“bringer of the night… (ή light)” :band: *και από πίσω παίζουν δυκασιές, η φωνή τού τραγουδιστή θυμίζει “παλιούς” helloween. Παρακαλώ ας με βοηθήσει κάποιος… μου έχει κολλήσει άπειρα και δεν το βρίσκω με τίποτα :slight_smile:
Ευχαριστώ εκ των προτέρων… :slight_smile:

Ρε σεις μηπως τον εχουν παρατησει τον σταθμο; Στην αρχη ολοι τον υποδεχθηκαν με μεγαλο ενθουσιασμο, τωρα δεν ξερω τι γινεται , σημα καλο δεν εχει, οαραγωγουσ δεν αχει, μουσικη βαζει ως επι των πλειστων τρεχα γυρευε hard core, thrash αγνωστα, κ death ψιλοαγνωστα τις περισσοτερες φορες μια που δεν το κατεχω κ πολυ…