10o European Jazz Festival

21-30/5, στην Τεχνόπολη ως συνήθως.

Από τις ωραιότερες προσπάθειες που βλέπουμε στην χώρα.

http://www.breathtakingathens.com/node/5001050 λινκ με πρόγραμμα και με τα όλα του.

αυτό. εύγε.

το έχω τιμήσει 2-3 φορές στα γρασίδια χωρίς να έχω ιδέα για τις μπάντες…ομοίως και φέτος…να πάτε, δωρεάν είναι, να αράξετε με την παρέα σας και να γουστάρετε ethnic jazz απο όλο τον κόσμο…

Μια απ’ τα ίδια.

μαλλον θα τιμησουμε και αυτην τη φορα το φεστιβαλ…ειχα παει στο 1ο και ηταν αρκετα καλο και καλα οργανωμενο…:slight_smile:

Eεεεπ! Καλη φαση αυτο εδω! Δεν γνωριζα καν την υπαρξη του για να ειμαι ειλικρινης. Παιζει να περασω και εγω καμια βολτουλα, με ενδιαφερει και αυτη η μουσικη οποτε…

Μηπως θα ηταν καλυτερο να παει στις συναυλιες το θεμα?

γίνεται και σε πολύ καλό χώρο. θα τιμήσουμε σίγουρα (μάλλον μέσα στο σαββ/κυριακο). είναι και δωρεάν μέχρι 29/5…μιά χαρά. τέτοιες κινήσεις πρέπει να επικροτούνται και να υποστηρίζονται από το κοινό. :trumpet:

Σήμερα παίζουν και οι Spinalongaioi Biri Biri που μια πολύ δυνατή μπάντα. Να τους τσεκάρετε :!:

Ώ ναι ! Προσυπογράφω για Biri Biri ! :slight_smile:

Εξαιρετικοί οι Ηρακλειώτες!

Τρεχάτε! Θα περάσετε όμορφα σίγουρα! :wink:

Jazz παίζουν αυτοί; :-s

Παιδιά, θα σας πώ εντυπώσεις όταν πάω…
Πάντως, απο προηγούμενες χρονίες που έχω πάει, αξίζει μιά βόλτα…

τώρα είδα το ποστ σου σόρυ :p,
jazz-ίζουν κάπως :slight_smile:

σημερα παω και εγω!
δεν εχω ιδεα τι παιζει…:?
αμα εχει μος πιτ καλα θα ειναι :stuck_out_tongue:

εσύ άσε την κουλτούρα και κοίτα να είσαι παρασκευή στην σχολή καλών τεχνών, για να την κάνουμε σχολή καφρο-τεχνών.:stuck_out_tongue:

χαχαχ
ναι ρε. θα ειμαι εκει για να ζησω στιγμες “μπαχαλα και βια στη θρας δεκαετια” με οδοφραγματα και φωτιες στην πειραιως κλπ 8)