Έπεσε από τα 12.000 πόδια και σώθηκε

Κι εγώ το είχα δει αυτό!Συγκλονιστηκό ήταν!
Κι αυτός ο τύπος πάντως ήταν υπερβολικά κωλόφαρδος…(σαν τον Λοκ από το Lost!:stuck_out_tongue: )

ti mou thumises…mia fora mou eixan kanei dwro mia petseta…tin eixa mesa se mia sakoula kai tin krataga sto timoni…o dromos katw eixe tsimento…kapoia stigmi mleketai i saloula sti roda kai me fernei kapaki!!!apo ta neura mou rixnw mia sti sakoula kai paraligo na pesei mesa se 1 mpalkoni!!:lol: :lol:
mia alli fora(arketa mikros)eixa paei gia psarema me ena filo mou,katsame polu wra,kai sto telos katafera na piasw 1 psari…pairnw to podilato kai arxinw na trexw xaroumenos gia to spiti mou…ligo prin ftasw trww mia toumpa me apotelesma na gurisw spiti mou klegontas mesa sta aimata me to psari sto xeri!!!:-s
kai telos akoma pio mikros eixa pesei 2 fores panw se autokinita…8O
me auto to podilato de mporeite a fantastite poses toumpes exw faei…

Εμένα όλοι με φωνάζουν ατυχηματία ,άστε μην τα συζητάμε! (και πιτσιρίκα ήμουν μπουμπουκάκι):stuck_out_tongue: !!!
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=1978
αλλά τσεκάρετε και εδω μέσα!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:thumbup: :thumbup:

Για άλλη μία φορά οι mods σου είναι ευγνώμονες!!

μια που λέτε για ατυχήματα και περίεργα…

είμαι στο σχολείο και μαζί ο αδερφός μου στο ίδιο κτίριο (2 χρόνια μικρότερος ακριβώς… 15 Γενάρη εγώ 15 Γενάρη αυτός…του 83 και 85!!!)

ακούω την τέταρτη ώρα ότι ο αδερφός μου έχει χτυπήσει και ότι τον πήγαν στο νοσοκομείο για ράμματα…έως εδώ καλά …δεν είναι και τίποτα τρομερό…

γυρίζει στο σχολείο και επειδή δεν είναι κάποιος σπίτι του λένε μείνε έως το τέλος της ημέρας (δυο ακόμη ώρες) στο σχολείο και μετά φύγε με τον αδερφό σου…
ο αδερφός μου είχε χτυπήσει στο κεφάλι αλλά κέντρο όλα…μέτωπο ,μύτη, χείλια, σαγόνι…σαν να τράκαρε με κολώνα…
στεναχωρημένος αυτός που έχει χτυπήσει και που στο σπίτι πολύ πιθανόν να χτυπούσε περισσότερο (αν χτυπούσαμε , στο σπίτι γινόταν ο τρίτος παγκόσμιος από τους δικούς μας) κάθετε στο παράθυρο και κλαίει την μοίρα του.την ώρα εκείνη έρχεται ένα παιδί που δεν τον έχει δει όλη την ημέρα και ταυτόχρονα τον χτυπάει στην πλάτη και του λεει:που είσαι ρε Γιάννη???

αποτελεσμα:σκονταψε, έπεσε με το κεφάλι και άνοιξαν όλα τα ράμματα του:!: :!: :!:

μιλάμε για τρελό πόνο και κλάμα…μπορεί να μην ακούγεται εντυπωσιακό αλλά φανταστείτε το…

τώρα τα δικά μου…

είμαι με τους προσκόπους (όποιος γελάσει να του καεί το video)και είμαι σε μια πλαγιά και μαζεύουμε ξυλά για φωτιά…
εγώ είμαι στη μέση της πλαγιάς και ο άλλος στην κορυφή… σε μια στιγμή μου λέει βρήκα ,να σου ρίξω? λέω πέτα… και το κριάρι μου πετάει εκατό κιλά ξύλο και με παίρνει παραμάζωμα…κατρακυλώντας γυρίζει το πόδι μου και χτυπάει σε έναν βράχο και ανοίγει την πιο περίεργη πληγή που έχω δει ποτέ…μια μεγάλη τρυπά χωρίς σχεδόν καθόλου αίμα αλλά με πολύ πόνο…ότι ναναι…


είμαι στο σχολείο με τον κολλητό μου ημέρα εξετάσεων και τελειώνουμε αυτά τα λίγα που γράψαμε…πάμε κάτω και βλέπουμε δυο φίλους μας να ετοιμάζονται να φύγουν…λεμέ δεν την κάνουμε και εμείς?
φεύγουν αυτοί μπροστά και εμείς κάποια δευτερόλεπτα μετά…στα 80-100 μετρά είχαν σκάψει για κάποιον λογο οπότε οι μπροστά μας κάνουν δεξιά για να αποφύγουν την μεγάλη λακκούβα…έλα όμως που εκείνη την στιγμή ο κολλητός μου αποφασίζει να περάσουμε με μεγάλη ταχύτητα και εμείς από δεξιά…!!!

το αποτελεσμα:συγκρουση και 4 πτώματα στην άσφαλτο…μιλάμε για τρελό τρακάρισμα…έχω χάσει παπουτσι,εχω δυαλισει να ρούχα μου έχω χτυπήσει και στα δυο χεριά και έχω χτυπήσει στο κεφάλι και τα βλέπω όλα ασπρόμαυρα (από τον φόβο μάλλον)
είμαι ο μονός που μπορεί να σηκωθεί και πηγαίνω σε ένα σπίτι απέναντι και κάθομαι και τα έχω τελείως χαμένα…κάθε 5 δευτερόλεπτα νομίζω πως θα λυποθυμισω…περνάει η ώρα και έρχεται το ασθενοφόρο…
παίρνει τους άλλους 3 και εμένα με αφήνει…πάω με το ζόρι να μπω και ο τύπος με ρωτάει τι έχω…του λέω πως χτύπησα κεφάλι χεριά και ότι δεν βλέπω καλά…και τι μου λεει???ενταξει είσαι μείνε εδώ…:!: :!: :!:

εγώ μένω κάγκελο και αναρωτιέμαι αν δεν νοιάζει ούτε τον φίλο μου που είναι ήδη μέσα…τότε ακούω την φωνή του…
Βαγγέλη…???
πετάγομαι και του λέω :έλα εδώ είμαι…
και τι μου λέει???

[SIZE=“3”]μείνε εδώ να φυλάς το μηχανάκι θα έρθει ο αδερφός μου να το πάρει…!!![/SIZE]

στο τέλος έγινα καλά και άλλαξα κολλητό…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΕΙΣΑΙ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Eισαι σίγουρη περί αυτού?

:lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μη τα λες αυτά και πάω για μπάλα σε λίγο…Είμαι και Β Λυκείου…!

Εγω την επαθα στο σχολειο επειδη δεν ηταν βιδωμενα τα τερματα καλα… Ασε πο φυσουσε κι ολας, οποτε, μην ανυσηχεις…:stuck_out_tongue:

Ειχε vedder ο ανθρωπος

οκ κρυαδα :cold:

Λες να ήμουν πιο έξυπνη αν δεν είχε γίνει αυτό; :stuck_out_tongue:
Να υποθέσω ότι κι εσύ είχες πάθει κάτι παρόμοιο στην παιδική σου ηλικία… :lol: :lol: (κακία. σε μισώ ρε!:stuck_out_tongue: )