Αλκίνοος Ιωαννίδης - Μουσική Σκηνή Αυλαία [14-16,21-23,28-30/3/2011]

Ο Αλκίνοος Ιωαννίδης στη μουσική σκηνή Αυλαία, Δευτέρα ως Τετάρτη 14-16, 21-23 και 28-30 Μάρτη

Ο Αλκίνοος Ιωαννίδης μόνος στη σκηνή της Αυλαίας για τρία τριήμερα του Μάρτη…

Τιμή εισιτηρίου 15 (με κρασί / μπίρα)

Μουσική σκηνή Αυλαία
Αγίου Όρους 15
Βοτανικός
τηλ.κρατήσεις: 2103474074
www.avlea.gr

Μόνος πάλι. Θα το τιμήσουμε. Έχουμε καιρό να δούμε Αλκίνοο και μας έλειψε.

Αχ τι ωραία! Μου έλειψε ο Αλκίνοος! Μπράβο!! Σίγουρα θα τον τιμήσω κάποια από τις μέρες αυτές!!! :smiley:

Αγαπάμε Αλκίνοο. Ο χώρος τι λέει; δεν τον έχω ξαναακούσει. Καλή και η τιμούλα με το ποτάκι :wink:

Ωραία μαζευτούμε να πάμε όλοι μαζί:D

Eίναι όμορφος χώρος και μέχρι πρόπερσυ που πήγα τελευταία (:p) είχε καλές τιμές από την άποψη ότι μπορούσες να καθίσεις σε τραπέζι (εφόσον το είχες κλείσει) και να πάρεις ποτό/μπύρα και να πληρώσεις όσο θα πλήρωνες αν καθόσουν στο μπαρ! Δεν ξέρω όμως κατά πόσο ισχύει αυτό ακόμη…:slight_smile:
Όπως και να 'χει αγαπάμε Αλκίνοο και θα τον τιμήσουμε! :slight_smile:

ξεκαρδιστικός όπως πάντα :lol::lol::lol:

πωπω χιουμοοοοορ … 8O

Λοιπον πηγα εχτες, ωραιος χωρος και πολυ καλος ο Αλκινοος. Βγηκε στις 10:45 και τελειωσε κατα τις 1:50:). Οπως ειπε λογω κρισης οι περισσοτεροι απο εμας δεν εχουν εργασια αρα δεν εχουν και πρωινο ξυπνημα:p
Σε πολλα τραπεζια επαιζαν μπουκαλια κτλ…Μια παρεα καθησε σε τραπεζι, τους ειπαν για μπουκαλι αλλα τελικα πηραν μονο το ποτο της εισοδου8)
Εαν σας βγει να πατε, θα περασετε καλα

Καλά μιλάμε τέλειο το χτεσινό live…
Κάθε συναυλία του αλκίνοου είναι και μια ξεχωριστή εμπειρία, μερικοί άνθρωποι απλά ξέρουν να σ’αγγίζουν στην ψυχή.

:’( :’(

χάρηκα για όσους γνώρισα από το φόρουμ αλλά και όσους ήξερα και ανταμώσαμε ξανά … δυναμικό παρόν και στην επόμενη παιδιά . pm να κανονίσουμε αμάξι αυτή τη φορά για να μην έχουμε πρόβλημα με τις συγκοινωνίες.

Ολοι εχτες πηγαμε:p Ειχα 2 πιτσιρικια που καθοντουσαν διπλα μου και τους ακουσα να λενε οτι ειχαν μεινει με 6-7 Ε και ελεγαν να παρουν ταξι μεχρι εκει που τους εφταναν τα χρηματα και μετα να το πανε ποδαρατο:) Κανενα set list εχετε; γιατι μερικα τα τραγουδια τα “εχασα”.

Ασχετο, μα