ΗΜΙΣΚΟΥΜΠΡΙΑ - 14th ANNIVERSARY LIVE @ GAGARIN 205 26/03

ΗΜΙΣΚΟΥΜΠΡΙΑ 14TH ANNIVERSARY
LIVE + VERY SPECIAL GUESTS ΣΤΟ GAGARIN

Support Act: TRENDY HOOLIGUNS + TUS

14 χρόνια Ημισκούμπρια!!! Ουάου!!!
Από το χρυσό «30 χρόνια επιτυχίες» που κυκλοφόρησε τον Μάρτη του 1996 μέχρι και σήμερα πρόλαβαν και πέρασαν 14 χρόνια!
14 φαντασμαγορικά, αμετανόητα, ημισκουμπριακά χρόνια γεμάτα μουσική, ρίμες, γέλια, σάτιρα, παράνοια και χιλιάδες οπαδοί να ακούν, να ακολουθούν, να μαθαίνουν και πάνω απ? όλα να ψυχαγωγούνται.
14 χρόνια και γενιές που μεγάλωσαν με τα Ημισκούμπρια. (Ας πρόσεχαν)
Το θέμα είναι ότι ενώ άλλοι έχουν πάει σπίτι τους ή απλά διάλεξαν άλλη πορεία, τα «βδελυρά» ΗΜΙΖ είναι ακόμα εδώ! Ζωντανά επάνω στη σκηνή. Συγκεκριμένα στη σκηνή του GAGARIN στις 26 Μαρτίου!
Τι θα γίνει εκεί? Μα φυσικά μια μεγάλη συναυλία με αφορμή τα 14 χρόνια του group.
Μαζί με τα ΗΜΙΖ θα παρελάσουν πολλοί γνωστοί καλεσμένοι που όλα αυτά τα χρόνια συμμετείχαν στο τρελό ημισκουμπριακό κρεσέντο και ποικίλες ακόμα εκπλήξεις.
14th anniversary λοιπόν για τα ΗΜΙΖ και τα μικρόφωνα για μια φορά ακόμα θα ανοίξουν για τον Δημήτρη Μεντζέλο και τον Μιθριδάτη, να τα χειριστούν όπως αυτοί ξέρουν και τον DJ Πρύτανη να κάνει μαγείες και να κρατάει τα μπόσικα.

Σας περιμένουμε όλους να γιορτάσετε μαζί μας σε ημισκουμπριακούς ρυθμούς!

Μετά τιμήz
Τα ΗΜΙΖ

Τιμή Εισιτηρίου: 15 Εuro
Θα υπάρχει και προπώληση…
STAY TUNED…

ετσι για να γουσταρουμε!!

ΧΑΧΑΧΑ και τυς σαππορτ! :lol:

με τσακισε απο το βιντεο το γεγονος οτι ειναι γυρισμενο στο ελληνικο!!!

Mόνο δάκρυα συγκίνησης το βίντεο παιδιά.
Πακέτο δυναμίτης όμως ε!

Το ψήνω ΑΣΧΗΜΟΤΑΤΑ

Με τα 1000!!!

Μακαρι να ειμαι Αθηνα :frowning: Αν ναι τοτε σιγουρα! :slight_smile:

παμεεεεεεε!

ΨΗΝΟΜΑΙΙ!!!

Λες;;;;;;

Έντιτ: Άκυρο… Πέφτει την ίδια μέρα με Τζεφ Μάρτιν.

Βρε λεω…Εγω το ψηνω και ας ειναι ειδος μουσικης που δεν μου αρεσει…

Καποια εποχη περασαμε και εμεις με ΗΜΙΖ παρεα στο cd player…Ακουγα για καποιο διαστημα οταν δεν ηξερα ακομα τους AC DC…Μιλαμε για 1997-1998…

Τι ειπες τωρα…Αν δεν δουλευω εκεινη τη μερα θα παω…

Προθερμανση οτι πρεπει για Firehouse, Bonfire 2 μερες μετα…:p:p

Αν ημουν αθηνα στανταρ θα πηγαινα! θα ηθελα να τους σε δω σε iive με τις παλιες καλες επιτυχιες τυπου η μαγικη τσατσαρα δημοσιο forevah οδηγω και πινω ο διαβολος κατεβηκε κατω στο χολαργο ο κυρης του σπιτιου κτλπ

Αθανατε εποχες!!!

Σεσεεεεεε…ημισκουμπρισμός uber alles…τους είδα στο cult festival - βασικά μόνο για το live πήγα…ντάξει true εντελώς όμως, σέβονται πάνω απο όλα αυτό που κάνουν, γαμώ τους ήχους, ενέργεια, γέλιο και πάνω απο όλα κομματάρες…o μύθριδάτης έχει αδυνατήσει επίσης απίστευτα…για κάτι τέτοια κομμάτια αυτό το group είναι 400 χρόνια μπροστά…

για κάτι τέτοια έπη και για ονομασία πρώτου δίσκου 30 χρόνια επιτυχίες…

the monahister!

το εχω ψησει αγρια…

Και η κλασσική ερώτηση…

Setlist ξέρουμε;;;;

:D:D:D:D

λογικα ενα all time classics…

και αφισετο

Παιδες ξερουμε ποτε αρχιζει η προπωληση (ή μηπως εχει αρχισει?) και απο που μπορουμε να προμηθευτουμε τικετς?

Ίδια μέρα με Jeff Martin γαμώ

Απίστευτο!!! :lol::lol::lol:

ειδα και merch που εχουν ανεβασει στο fb…

λογικα στο live θα υπαρχουν…

α θα είναι και το μαλακισμένο ο τους? βασικά στα @@ μου. για ημις θα πάμε ρε!