Διαφανα Κρινα 16 & 17 Ιανουαριου

…στο Κυτταρο.

Μοργκι, μου παν πως ψηθηκες. ε;

Δεν εχω ακουσει το καινουργιο βεβαια.

Γιατι στην γιορτη μου ( 17 ιανουαριου) να μην ειτανε oi in flames φεριπην και πρεπει να ειναι τα διαφανα κρινα…??? ε ε? ενισταμαι!! ( just joking ).Το κακο ειναι οτι η παρεα μου ειναι ελληνικοι ροκαδες…οποτε μαλλον…#-o#-o#-o θα ειμαι εκει…

Ωραιο ειναι angmar.Σαν τα παλια και λιγο πιο βαρυ.Ποσο εχει το εισητηριο ξερουμε?

Βεβαιως εχω κατι χρονια να τους δω, τους ειχα χασει και τον Δεκεμβρη, τα σπαει ασχημα και το καινουριο (ακου το!!!) οποτε δεν τους χανω:wink:

Που πεφτει εντωμεταξυ το Κυτταρο ρε σεις?

Είναι Ηπείρου 48, δρόμος κάθετος στην 3ης Σεπτεμβρίου.
Για να μην σε μπερδέψω, κατατοπίσου

edit: πως νομιζα οτι λεγεται βορειου ηπειρου; τεσπα.

Αχα καταλαβα, ουτε που το ηξερα οτι υπαρχει μαγαζι, αρκετα κοντα και στο Ροδον, θενκς ε λοτ! :slight_smile:

Το λαηβ χτες τα εσπασε ωσ συβηθως (8η φορα που τους βλεπω :smiley: ), 3 ωριτσες επαιξαν, πρεπει να επαιξαν ολο το καινουριο (ναι ΚΑΙ τον Τελευταιο Σταθμο!!!), ο Θανος εντελως κομματια (“και τωρα θα πουμε ενα κομματι που εγραψαν οι μπατσοι, λεγεται Απεραντοι Θλιμμενοι Αναρχικοι” οοοοοοοοοοοο,τι να’ναι :smiley: :smiley: :smiley: ), τρομερος ηχος και αποδοση με πολυ παθιασμενο κοινο ειδικα στα πιο γρηγορα κομματια τους!

Ληστεια τα 20 Ευρω, οι τυποι ειναι εγγυηση live, περιμενουμε εναγωνιως την επομενη φορα :wink:

Παλι καλα που θα πηγαιναμε βρε! Να σ’ καλα! :stuck_out_tongue:

Εγω σου ειπα οτι θα πηγαινα ρε μλκ, αφου δεν πηρες κανα τηλ να κανονισουμε υπεθεσα οτι δεν θα πας εσυ.

Μλκια, σορυ :frowning: .

Και η χθεσινη βραδια πολυ καλη… πανω απο 2μισι ωρες live. 1η φορα που τους εβλεπα και σιγουρα θα επιδιωξω να τους ξαναδω

Λοιπον το Νοεμβριο δεν τους ειδα τωρα τους ειδα.2 1/2 ωρες λαιβ οπως αλλωστε το περιμεναμε.Παιξαν ολα τα κομματια απο το καινουριο δισκο(δεν μας χαλασε μπορω να πω)…Με τα ‘‘σε μια γη που ανατελει’’,’‘με ενα αδειο ποτηρι’’ και ‘‘στη κολαση βαθεια’’(πεσμενος ο Θανος να βογγαει) να ξεχωριζουν.Ο Θανος ηταν παρα πολυ λιωμα χτες και ειναι κριμα γιατι η αποδοση του δεν ηταν καλη:( και γενικως δεν ειναι ωραιο να τον βλεπεις ετσι.Κατα τα αλλα παιξαν κομματια απο ολους τους δισκους τους αν Κυριακη των Βαιων δεν με βλεπω να ακουω ποτε…
Ενσταση οσον αφορα το κλασικο ******* κοινο των Κρινων.Ελεος με το mosh pit και τους μεθυσμενους απο την αρχη της συναυλιας που δεν νιωθουν μια…Για τους πρωτους υπαρχουν και οι kreator για τους δευτερους τα bar…Ομορφη βραδια γενικως.

Τα βλαμμενα με τα κρασια δυστυχως υπαρχουν παντα στις συναυλιες των Κρινων, εκανα ενα μπανακι με μπυρα χτες, αλλο πραμα!
Ο Θανος επισης ειναι παντα λιωμα, χτες δεν ηταν κακη η αποδοση του, το οτι ξεχναγε τους στιχους απο το καινουριο ειναι ενα χρονιο προβλημα που εχει και γι’αυτο εχει και το αναλογιο.

Οσο για την Κυριακη Των Βαιων (το αγαπημενο μου κομματι επισης), τουε εχω δει 7-8 φορες, να σου πω την αληθεια ειναι η πρωτη φορα που δεν το επαιξαν, ισως επειδη εδωσαν για πρωτη φορα τοσο πολυ βαρος στην καινουρια δισκαρα, το επαιξαν ολο μιλαμε :smiley:

Εγω και την περασμενη φορα που τους ειδα δεν το ειχαν πει γαμωτο…Τεσπα ελπιζω σε επομενη συναυλια να παιξουν ισα απο ολους τους δισκους(και απο τους παλιους οχι τα τοσο προφανη.).Αν και οπως ειπα δεν με χαλασαν καθολου τα καινουρια.
Οσο για το Θανο το Σαββατο μου φανηκε υπερβολικα μεθυσμενος…

Σε καποια φαση πηγε και εγλυφε τον Κυριακο πισω απο το αυτι.Και εκεινος ηταν σε φαση '‘εεεεχμ οχι μπροστα στον κοσμο αν γινεται’:pτρελο σκηνικο.

Ε εντάξει. Ο Θάνος έχει βγει πολλές φορές και σε χειρότερη κατάσταση:p! Εγώ πήγα και τον Νοέμβρη στο ΙΜΕ. Στο Κύτταρο με χάλασε πολύ ο χώρος λογω πολυκοσμίας. Στο ΙΜΕ είμασταν μια χαρα.

Το μόνο π με χάλασε ήταν η μικρή φραντζούλα του Θάνου (έλεος πια!) και που κάθε λίγο και λιγάκι φώναζαν συνθήματα απο πορείες. Είπαμε μία δύο… Όχι σε κάθε τραγούδι…

Ναι ηταν ψιλοemo ο καμενος χοχοχο.

Οντως συνηθως ειναι χειροτερα, αφου ειχα πετυχει μια φορα που ηταν τοσο κομματια που σκονταφτε στα καλωδια :smiley:

Απ’οτι ακουσα το επομενο live θα ειναι γυρω στον Μαρτη στο Αν, θα το ψησω και για εκει :wink:

Άντε να περάσουν κι απο Πάτρα…