Χριστουγεννιάτικο Διήμερο ΜΕΓΑ Παζάρι Δίσκων 18 ? 19 Δεκεμβρίου στο Σύνταγμα

Το Σάββατο 18 Δεκεμβρίου και Κυριακή 19 Δεκεμβρίου σας προσκαλούμε σε ένα λαμπερό Χριστουγεννιάτικο παζάρι δίσκων. Χιλιάδες δίσκοι που άφησαν εποχή αλλά και σπάνια κομμάτια σας περιμένουν να τα ανακαλύψετε.

Θα βρείτε την μεγαλύτερη ποικιλία στην Ελλάδα σε δίσκους LP και 45άρια από την δεκαετία του ?50 μέχρι σήμερα, Maxi singles αλλά και CD σε όλα τα είδη της μουσικής. Οι πάγκοι του παζαριού θα ξεχειλίζουν από ψυχεδέλεια της δεκαετίας του ?60, Punk και New Wave, Ελληνική έντεχνη και λαϊκή μουσική, Surf και Garage, Rock ?n? Roll του ?50, Folk, Blues, Classic Rock & Heavy Metal, Alternative, 70?s Disco, Ελληνικό Rock από τα 60?s μέχρι σήμερα, Jazz, Soundtracks, 80?s Italo, Soul και Funk. Όλα δηλαδή τα είδη της Pop και Rock μουσικής του τελευταίου αιώνα.

Οι πόρτες ανοίγουν στις 10 το πρωί Σάββατο και Κυριακή και θα παραμείνουν ανοικτές μέχρι τις 8 το βράδυ του Σαββάτου και τις 6 το απόγευμα της δεύτερης ημέρας του παζαριού.

Βουλής 36, Σύνταγμα

Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2010 (10 πμ ? 8 μμ)
Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2010 (10 πμ ? 6 μμ)

Η είσοδος είναι δωρεάν !!!

Το Σάββατο θα παρευρίσκομαι κι εγώ με πολύ φτηνό και νέο πράμα :smiley:

:p:p:p:p:p:p

Την δουλεια μου μεσα μαμω :frowning:

Εγώ θα το τιμήσω με την παρουσία μου το Σάββατο:p [SIZE=“1”],μάλλον[/SIZE]

Θα τιιμησω και τα δυο (αν προλαβω) :slight_smile:

συμφωνο απολυτα

Ξεκινάμε σήμερα Σάββατο.

Οι πόρτες ανοίγουν 10.00 το πρωί και κλείνουν 8 το βράδυ !!!

Μπορει να μου πει καποιος που ακριβως ειναι στο Συνταγμα?ειναι πανω στην πλατεια?

Δεν είναι πάνω στην πλατεία…όπως κατεβαίνεις την Ερμού είναι το δεύτερο (νομίζω) στενό δεξιά (Βουλής 36):smiley: