18/5/07 greek scorpions fan club party with herman rarebell

Τα 10 χρόνια του Greek sting fan club θα τα γιορτάσουμε παρέα με τον Herman Rarebell!!!
Κλασσικό κέφι σε scorpions party,κάτι παραπάνω,ο καινούριος δίσκος του Herman και rock like a hurricane μέχρι να βγει ο ήλιος και να μας διώξουν από το μαγαζί!!!
Ραντεβού στο γνωστό πλέον μέρος Outlaw rock club

[SIZE=“4”]Herman ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε![/SIZE]:respect:

Αυτά είναι! =D> :thumbup: :yahoo: :vibrate: :bounce:

[SIZE=“1”]Όχι ότι δεν το ήξερα, αλλά λέμε τώρα… :p[/SIZE]

Ωραια ημερομηνια βρηκατε να το κανετε ρε ΄σεις, μπραβο!!!
Την επομενη μερα πρωι-πρωι δινω Michigan!!! Οποτε Αντε Γεια, το χανω.:blow: :blow: :blow:

εμ,άμα ήταν ένα απλό party ok,αλλά ο Herman εκείνες τις μέρες θα είναι εδώ!!!sorry!:frowning: :wink:

Ναι μωρε καταλαβα. Την τυχη μου μεσα!!! Γιατι ρε γαμωτο ???
Τεσπα θα με αντιπροσωπευσει καποιος αλλος στο Event και θα του δωσει και τα χαιρετισματα μου!!!

I ll be thereeeeeeeeeeee

Eeeeeeeeeeeeeeeeee twra re paidia,8a mas trelanete kiolas…paraggelies 8a kanume?Milame gia terastio kallitexni mu mas kanei tin timi na er8ei se party na ypograpsei na milisei,na rockarei mazi mas ktl ktl ktl…as eleges se kapoion pisw sta 80’s i 90’s oti 8a erxotan o Herman se party fan club,na deis ti 8a su elege…lypamai an den mporeis…alla ayta den mporun na probleytun…opote mporei o kallitexnis erxetai!!!

Οπως ειδες παραπανω δεν εχω παραπανο απο εσας το Fun Club, ουτε απο τον Herman αλλα για την τυχη μου.
Το ξερω οτι δεν μπορουν να προβλευτουν και πανε βαση προγραμματος τπυ καλιτεχνη.

…basika,den su tin eipa…katalabainw…makari na ginotan na mporusan oloi…alla mono pu ginodai tetoia events…einai kati pu palia ute pu mporusame na fadastume…ti na su pw twra,na er8eis?Na riskareis na min grapseis kala?Den exw apadisi…:-k :-k :-k

Ax κρίμα Rychehead! Μπορείς όμως να πεις σε κάποιον απτους γνωστούς σου να σου φέρει κανα αυτόγραφο για παράδειγμα:wink:

Γιάννη, θα φέρω το TOKYO TAPES να μου το υπογράψει…
Το βρήκατε το video ή ακόμα κοιμάστε??? ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???
O Meine έχει πει οτι “κάτι υπάρχει”…ακόμα να το βρείτε!!!

:lol: :lol: :lol: δεν ξέρει αυτός

λογικα θα ρθω…επειδη μενω διπλα. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

παντως περαν της πλακας το μερος με βολευει πολυ οποτε το πιο πιθανο ειναι να με δειτε.:wink:

Μην τολμήσεις και δεν έρθεις… [-X

:stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Poly ton dyskolo mas kaneis esy,e:-k :-k :-k

O Uli padws exei pei,pws den yparxei…to mono pu yparxei einai plana gyrismena me tin proswpiki tu videocamera sta opoia fainodai oloi ektos apo ayton :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: k stoixizei panakriba na perastun se videokasseta i dvd…

Μόνο γι’αυτ’ο θα έρθεις??!! Καλέ, εδ΄ω έρχεται ο θρυλικός ντράμερ και συ θα ρθεις μόνο για “βόλτα”?! :-k
Βεβαια θα μου πεις, “τι Scorpions, δεν είναι δα και οι Porcupine Tree!..” … :smiley:

βγαίνει και το poster σε λιγάκι!

ρε καντε κανενα θεσσαλονικη! :frowning:

μα…που το καταλαβες;;;; 8O

πλακα πλακα κατι παρομοιο θα λεγα:lol:

αν και μαλλον δυσκολο να ρθω. η θεσσαλονικη, ο χιππικος ερωτας και οι scanner κερδισαν την καρδια μου για το τριήμερο :hippy: