Μιχάλης Ρακιντζής 19/02 gagarin

Μηπος εχει δει καποιος την αγαπη μου ποσο θα θελα να σουν τωρα πλάι μου
για σενα μου μιλαει ο πουφ=ο βατραχος που κραταει σε ολο το βιντεο κλιπ ο Ρακιτζης.
Κριμα που δεν θα ερθει και απο δω μια βολτα ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ :stuck_out_tongue:

Τον ηξερε ο θειος μου παλια…κανανε μπαφους μαζι στο Αιγιο…

Πολύ χαλαρά θα είμαι εκεί!Ειδικά τώρα που παίζει με μπάντα, γιατί στις εμφανίσεις του χειμώνα ήταν μόνος του.Προσκυνάμε! :bow2:

:lol::lol: σε κάποιο σημείο λέει είμαι χορηγός αρνητικής ενέργειας :lol::lol: σαμποτάρει την motion :-k:-k

Ευκολα μεσα!

Αξίζει τον κόπο ο Ρακιντζής.Οπότε εκτός συγκλονιστικού απροόπτου θα είμαι εκεί.Αλλά δεν μπορούν να υπάρχουν εισιτήρια έστω για 2 μέρες πριν τη συναυλία σε κάποιο σημείο…Είναι ανάγκη να περιμένουμε στην ουρά εκείνη την ημέρα;;;[-X
Δεν τον έχω δει και ποτέ ζωντανά…

Αν είναι δυνατον!!! Υπαρχει ακόμα αυτός;

http://www.youtube.com/watch?v=pW2odzfXOy4&feature=related

ρε λες να αξίζει??:-k

Support ποιος θα ειναι?
Η Σοφια Αρβανιτη η ο Πασχαλης?Μπορει να ειναι και Ο Δ.Κοντολαζος γιατι ο Ρακιντζης του εγραψε ολοκληρο δισκο.
Ελεος!!!

Εγώ θέλω support OPA ή Γιοκαρίνη…:lol:

Θα είμαι εκεί! Τι είπες τώρα!;;;!
Αρκεί να έχει και πραγματική μπάντα όχι τα καραόκε που κάνει τα τελευταία χρόνια. Αλλα βλέπω να κρατάει κιθάρα μετά απο πολύ καιρό… Άαααντε πάμεε. Πάμε για ξεσάλωμαα!!!

Καλα σε σχεση με κατι σημερινους ξεπλένηδες μια χαρά ηταν ο ρακιτζης.γιατι αν αναλογιστεί ο καθένας τι τυπακια ακουει πρεπει να γελάνε και οι πέτρες (βάζω και τον εαυτό μου μέσα φυσικά).δηλαδη αν γελάς με το ρακιτζη μια φορα με κατι μπλακμεταλαδες που βγαινουν σαν τη μεγαλη παρασκευή εξω πρεπει να γελας 200.

Eφτασε η μεγαλη στιγμή…:smiley:

Έτσι, χαμός θα γίνει!Θέλω stage diving-mosh pit και τρελό headbanging!!! :stuck_out_tongue:
Αν και στο δελτίο τύπου, λέει ότι θα συνδυάσει το παρελθόν με μοντέρνους ήχους,οπότε δεν περιμένω να ακούσω τα τραγούδια όπως στο live του '92 που υπάρχει στο youtube.Δεν πειράζει όμως, όπως και να παίξει,θα γαμήσει!!

Όλοι μέσα ρεεε

το βράδυ θα γένει χαμός

Θα έχει και συμμετοχή από Marc Cross και Ian Gillan (και τη Μπάρμπα να χορεύει;) http://www.youtube.com/watch?v=QFwmjeh5b88

Τι ώρα λέτε είναι καλά να είμαστε εκεί για τα εισιτήρια;;;:?:
Οι πόρτες ανοίγουν στις 9:00 σύμφωνα με το πρόγραμμα…:-k

Αν πας 8,πιστεύω θα είναι κυριλέ.

[SIZE=“6”]ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ![/SIZE]