Γενια του χαους - ρεκβιεμ βινυλιο 1989 + panx romana 3 lp

πωλουνται τα εξης βινυλια:

γενια του χαους - ρεκβιεμ (1989)
(το αυθεντικο με τον αγγελο, οχι το διπλο) 120e

Panx Romana: Παιδιά στα όπλα (1987), Αντάρτες πόλεων (1989), Σπάσε τη γραμμή (1993)

επισης VA Το Μαγικό Βοτάνι (1994) color vinyl 30e εκαστος

στη τιμη θα τα βρουμε…
xyzzy@gmail.com
ευχαριστω

poulaw thn 1h prova twn stress 1000e.

opoios prolavei.

times syzhthsimes

αχ και να το ξερα στα χρονια της αγριας νιοτης, τοτε που υψωναμε μοικανες, οτι αυτα τα βινυλια που ειχα τοτε θα μου λυνανε το οικονομικο προβλημα στην σημερινη κοινωνια του αδισωπιτου καπηταλισμου…! παλι καλα ομως, γτ τοτε με λιγα λεφτα λεγοσουνα πανκης, τωρα θελει ισχυρο μπατζετ!

εχω μια κλανια του Biafra κλεισμενη ερμητικα σε μπουκαλακι μονο 3000 ευρω

είστε ΑΠΛΕΣ και ΓΙΓΑΝΤΕΣ.
Γιατι εγώ είμαι ΚΑΘΑΡΜΑ, και πουλάω μόλις 50000 ευρώ τον πρώτο, πανσπάνιο δίσκο (κυκλοφόρησε μόνο σε 300.000.000 αντίτυπα) των The Jam.

Με ενδιαφερει πολυ η κλανια.Μπορεις να μου πεις σε τι κατασταση βρισκεται κλανια και cover (μπουκαλακι);

Είναι η πρωτότυπη, ή τις άλλες που έβγαλε με τα ρεβύθια το 2006?

xaxaxax με ενδιαφερει κ μενα η κλανια αν κ θα την προτιμουσα σε συσκευασια κασετας, μπουκαλοπλειερ δν εχω γμτ λολ

ρε συ xyzzy να πουμε πολυ ωραιος, τιμες αλληλεγγυης ε? ειπαμε ειμαστε αρρωστακια με τα δισκακια αλλα το γαμησες χαχα

φρικη σκετη, με την εικονα που εχεις, ειναι σαν να την μοιρησες, οποτε εσενα δεν σε πιανει, εισαι ηδη ‘κλασμενος’ με την καλη την εννοια! :smiley:

δεν θες να ακουσεις βασικα… :smiley:

ειναι χεσμεντεν, οταν ο biafra εχεζε ψηλα και αγναντευε. την ειχε αμολυσει πανω στην σκηνη και ηταν εκκωφαντικη, νομιζω πρεπει να εχει κλειστει και ο ηχος μαζι! 4000 ευρω!

χαχαχαχαχαχαχαχαχα μου φυγε κ μενα μια απο το γελιο κ ειμαι κ αρρωστος χαχα

μ’αρεσει που γκρίνιαζες οτι σου πηδάνε τις αγγελίες και κοπτόσουν για το οτι καθένας έχει δικαίωμα να βάζει οτι τιμές θέλει… [-X

εξορκιστ αγορι εισαι πολυ λαλακας, μα πολυ λεμε! πεταχτηκες ειπες την μλκια σου τις προαλλες που δεν ειχε ιχνος χαβαλε, ητανε τιγκα προκλητικη, και τωρα συνεχιζεις και πουλας υφακι ρε? σε τρωει ο πωπος σου? στην τελικη στα @@ μου αν πουλισω η οτιδηποτε, ποιο πολυ για χαβαλε ειμαι εδω και περναω μια χαρα γτ ειναι παιδια που εχουν κατι να πουν, εσυ ομως εισαι για πολλες κλανιες ρε φιλε!

ε θεμα δικο σας κλπ αλλα λιγο εξτρημ η αντιδραση σου νομιζω offline6, εγω χωρις να ξερω ειδα το σμαιλι [-X κ νομιζω οτι το παιδι εκανε χαβαλε πιο πολυ

ναι ρε φιλε, αυτο λεω και εγω, θεμα δικο μας, τωρα τι πεταγεται πανω που κανουμε χαβαλε και μου την σπαει? αν θελει κατι, τον προκαλω σε μονομαχια κατω απο την αγρια μουρια! :stuck_out_tongue:

Tα posts που δεν εδειχναν ενδιαφερον για την αγγελια σβηστηκαν.
Αφηστε τον καθενα να εχει οτι τιμες θελει.

παιζει να γινει κατι στα μισα λεφτα για ρεκβιεμ?

sorry alla exei perasei tosos kairos, to paidi exei pethanei

κριμα το παιδι…

αυτο σημαινει μπορω να το παραλαβω δωρεαν?