1st Voodoo Radio party! A special acoustic show by LOST n? FOUND

ΦΩΝΑΡΑ o Shadow!!! :respect:

κι εγω παιζει να ερθω

Πάντως, σχετικά με αυτό που έγραψα πιο πάνω, ήθελα να πω ότι πρέπει να στηρίζουμε αυτούς που γουστάρουν τη μουσική και προσπαθούν να κάνουν, να δημιουργήσουν κάτι, εφόσον γουστάρουμε κιόλας, όχι με το ζόρι. Εάν μπορούμε να το κάνουμε, γιατί να μην το δείξουμε εμπράκτως; Αυτής της γνώμης είμαι γενικά, ειδικά αν η προσπάθεια γίνεται από νέα παιδιά που το γουστάρουν… Και επίσης, δεν χρειάζεστε μόνο εσείς την τέχνη, αλλά και η τέχνη εσάς και δεν αναφέρομαι σε σας σε σας αποκλειστικά, αλλά γενικά σε όσους το κάνουν κέφι!! Αυτά σε απάντηση των αποπάνω!! :slight_smile:

Δυστυχώς ένα απρόοπτο δεν θα μ αφήσει να κατέβω. Και το περίμενα πολύ ρε γμτ. :frowning:
Καλά να περάσετε όλοι boys n girls!
Shadowcaster. Σκίστε!!

__ω! :oops: thanx Storm!! :smiley:
θέλω πολύ δουλειά ακόμη, αλλά που θα πάει, δε θα κερδίσω το τζόκερ;! θα παρατήσω την ντέι-τζάμπ (:p), θ’ αρχίσω μαθήματα και θα αφοσιωθώ :stuck_out_tongue:

__σάιλεντ, εντάξει, νομίζω περισσότερο συμφωνούμε παρά διαφωνούμε :slight_smile:

__Ντεκ, σε άφησα για το τέλος… όχι ρε φίλε, τι τραυματισμός ήταν αυτός ενώ βγαίναμε από τη φυσούνα προς τον αγωνιστικό χώρο?!:stuck_out_tongue: αλήθεια τώρα, κρίμα ρε :?. θα σου αφιερώνουμε αύριο νοερά το Kansas… “Carry On Wayward Son”, ελπίζω όλα καλά!

Σήμερα ε.

Να έρθετε ΟΛΟΙ.

χεχεεχε καλή επιλογή!

Θα πίνω υποβρύχια ντεπόν σε πονστάν αλλά θα είμαι κείθε. Και για ομαλή μετάβαση από τις μουσικές Shadowcaster, έχω ετοιμάσει ειδικό set Παντελίδη να παίξω στα decks.

Αν ξεκουνηθω απο το σπιτι θα ερθω και γω.

μεσα κι εγω σημερα

Να ερθεις μπρουχερια εσυ και παμε ολ τουγκεδερ μετα στο παρτακι:p

Εκτος οτι δεν εχω ακουσει (εκτος απο το Μαριχουανα 8) ) και οτι προτιμω να δωσω σε αλλο λαηβ το εικοσαρι, με τη σαπιλα που με διακατεχει μονο Μπρουχερια μου λειπουν :stuck_out_tongue:

Θα ερθεις εσυ μετα;

Δεν εχω ιδεα.Μπορει να περασω για καμια μπυριτσα,ισως να μην περασω και καθολου ομως.Νο μανυ νο χανυ

Ο Χοουπ τι θελει τετοια ωρα μεσα;;!!

Τα λεμε κει μαγκες8)

Clock strikes twelve and moondrops burst…

Φώτοζ,βίντεοζ και κοσμικό ρεπορτάζ για να δώσουμε Gigi και λαδί πασούμια παρακαλώ.

Φοβεροί Lost N Found και εντυπωσιακότατος Shadowcaster. Ομορφιές.

__πωω, εντάξει, ήταν υπέροχα! :smiley:

__ήταν λίγο γεμάτα, έμεινε δυστυχώς κόσμος απ’ έξω (!), αλλά η ατμόσφαιρα μέσα ήταν σούπερ! πολύ ενέργεια και φοβερό feedback! πραγματικά ευχαριστούμε!! :smiley:

__μόλις έχουμε υλικό (φώτο ή βίντεο), θα μοιραστούμε :wink:

shadow ελατε θεσσαλονικη κια καντε ενα Live μαζι με τους Mother Turtle ΤΩΡΑ :smiley:

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο!!:D:D:D