1st Voodoo Radio party! A special acoustic show by LOST n? FOUND

Ο VOODOO RADIO έκανε τα μαγικά του και ετοίμασε ένα εκρηκτικό ROCK PARTY!
Μία μέρα μετά την καταστροφή του κόσμου, σύμφωνα με τους Μάγια, εμείς θα το γιορτάζουμε.
Η συνταγή αλάνθαστη: προσκαλούμε μία από τις πιο ταλαντούχες εγχώριες rock μπάντες να δυναμιτίσουν την ατμόσφαιρα, βάζουμε τους παραγωγούς του VOODOO RADIO να δώσουν ρυθμό με το soundtrack του party πριν και μετά το live, προσθέτουμε free σφινάκια και πρωτότυπα δώρα έκπληξη για σας και τα ανακατεύουμε όλα αυτά σε έναν απ’ τους ωραιότερους χώρους,
με εξαιρετικές τιμές, στο κέντρο τις Αθήνας.

Οι Lost n? Found με όλα τα μέλη της μπάντας επί σκηνής και τα βύσματα στην άκρη, θα μας ξεσηκώσουν, θα μας ταξιδέψουν και θα μας συνεπάρουν με ιδιαίτερες εκτελέσεις αγαπημένων classic, hard και progressive rock τραγουδιών.

Σάββατο, 22 Δεκεμβρίου, ο Voodoo Radio σας προσκαλεί να ρίξετε ΑΓΚΥΡΑ Σόλωνος 124.

22/12 @ Άγκυρα, Σόλωνος 124, (πλησίον ΜΕΤΡΟ Πανεπιστήμιο και Ομόνοια)
Ποτά από 5 ευρώ, Μπύρες / Kρασί από 4 ευρώ
Είσοδος 10? με ποτό
Έναρξη 10 μμ

Lost n? Found:
Βασίλης Παπαδημητρίου ? φωνή, κρουστά
Δημήτρης Βεργίνης ? κιθάρες
Αντώνης Τρουμπούκης ? πιάνο, πλήκτρα, φωνητικά
Μάκης Χιώτης ? ντραμς, κρουστά, φωνητικά
Ερμής Κιτσάκης ?μπάσο, φωνητικά
www.youtube.com/watch?v=eIQZuBOsr9s
www.facebook.com/lostnf

facebook event: http://www.facebook.com/events/143674915779487/
facebook voodooradio.net page: http://www.facebook.com/VRadio.net

Να είστε όλοι εκεί!!

Η μπάντα του Shadowcaster ε. Κάτι άκουσα ότι θα παίξει λαηβ ολόκληρο το Ummagumma…

Ρε μαλακες,σκαστε γαμω,θα παραδοθώ

__Χαχαχαχα, ωπ! τι έγινε? ΜΕ ΔΩΣΑΤΕ ΣΤΕΓΝΑ ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ? :stuck_out_tongue:

__Καλά δεν κρυβόμουν τόσο καιρό?! :lol:

*σταμάτα να κρύβεσαι.
**γαμώ την αφραγκια μου…

bump

Να έρθετε θα παίξουν ΧΙΤΣ.

__Nαι είναι αλήθεια, θα παίξουμε!

[CENTER][/CENTER]

__Ρε κρίμσον, τι θα ερχόσουν?!:smiley: αυτά είναι, αγάπες, λουλούδια κλπ :smiley: Εντάξει τα εισιτήρια να έρθεις είναι το θέμα, από τιμές η Αγκυρα ξηγήθηκε, χαχα 4 η μπύρα (μεγάλη) 5 το ποτό 8) θα κερνάει και ο Ρούδης σφινάκια, ψήστο σου λέω :lol:

__Δεν κρύβομαι μωρέ (μόνο τα τραγουδιστικά μου ψιλοκρύβω :oops:), απλά έχουν πέσει πραγματικά ΠΟΛΛΑ (δουλίτσες) και ξέρω ότι αν αρχίσω να ξαναγράφω στο φόρουμ θα κολλήσω και θα με δείρουν :lol:

Ελπίζουμε να είμαστε εκεί! 8)

Ναι θα ερχόμουν(ειδικά αν έρθει αυτός ο απροσάρμοστος απο τον τυρναβο, ο deckard). αλλά έχουν πέσει πολλά έξοδα και δεν υπάρχει μια…

*γύρνα πίσω… θέλω ποστ σεντόνια τα ξημερώματα .!! (μακάρι να έχεις οχι θες:D)

υπάρχει και τρέιλερ για το ιβέντ: http://www.youtube.com/watch?v=e-8l3Ai-fnk :smiley:

Νγκαβλωτικό.

Ενδεχεται να τιμησω και γω!

Μάλιστα τώρα κατάλαβα ποιος είναι ο Shadowcaster…:p:p:p

ένιγουέι,εννοείτε πως θα τιμήσουμε… :):):slight_smile:

Θέλω κι εγώωωωω πάρτυυυ
Θέλω κι εγώωωωωωωω πάρτυυυυυυ
Θέλωωωωωωωωωω κι εγώ πάρτυυυυυυυυυυυυυυυυυ

[SPOILER]Τα παπάρια μου θα πάρω πάλι! :[/SPOILER]

Ρε συ Silent, θέλω εδώ και κάμποσο καιρό να σε ρωτήσω. Συχνά-πυκνά γίνεται μια συναυλία, ένα πάρτι, κάτι, και πάντα γράφεις κάτι του στυλ αχ θέλω πολύ να έρθω, μακάρι να μπορούσα να έρθω, αλλά δεν μπορώ κτλ.

Αλήθεια, τι ακριβώς σε εμποδίζει;

Η απόσταση βασικά…:wink:

Δυνατό εμπόδιο, όντως.
Πάντως στη συγκεκριμένη περίπτωση μάλλον δε χάνεις και πολλά. Απλά κάτι μασόνους τύπου Deckard να παίζουν τις μαλακίες τους. Big deal. :razz:

@Γράκχο: Χαχαχαχαχαχα!!! Έλα βρεεεε, εμείς πρέπει να τα στηρίζουμε τα παιδιά!!! :lol::lol:

Στο επόμενο πάρτυ είμαι μέσα.8)

[SPOILER]Κανονίστε πάρτυ αποκλειστικά και μόνο με ΕΠΙΚΕΣ μουσικές, pagan, viking, folk, celtic, άφθονη μπύρα και ψητά(γιατί είμαστε και “τρου” τρομάρα μας) και είμαι μέσα. Χα. :p[/SPOILER]

__Βασικά εγώ προσωπικά δε θέλω να με στηρίξει κανένας :stuck_out_tongue: :slight_smile:

__Οποιος πιστεύει ότι θα πάει κάπου και θα περάσει καλά, θα διασκεδάσει ή θα ψυχαγωγηθεί, να πάει.

__Έχουμε 1000 ψυχαναγκασμούς να μας πολιορκούν σήμερα, δε χρειαζόμαστε άλλον έναν. Χαλαρά ρε, όποιος γουστάρει και μπορεί, έρχεται! :smiley:

__Θα βρεθούμε Σαββατιάτικα σε έναν πολύ ωραίο χώρο, θα σας παίξουμε prog και classic rock κυρίως σε ακουστική φάση αλλά με φουλ μπάντα (τύμπανα, πιάνο με ουρά… ομορφιές), θα πιούμε ποτάκια σε πολύ καλές τιμές, θα διαλέξουν όμορφες μουσικές για μας φίλοι μας, θα πιούμε σφινάκια, θα ξαναβρεθούμε με φίλους και ίσως κάνουμε νέους. :smiley:

__Μι λάικς. Γι’ αυτό το κάνω. :slight_smile:

υ.γ.1 φυσικά και δε θα χάσει κανείς τίποτα σπουδαίο. σπουδαία είναι άλλα πράγματα. και ούτε έχει κανέναν μας ανάγκη η τέχνη. εμείς την έχουμε ανάγκη. :slight_smile:
υ.γ.2 [SPOILER] ΔΙΣ ΙΖ Ε ΜέΙΣΟΝ -->
[CENTER][/CENTER][/SPOILER]