2- 3τροποι για να σου κλεψουν το κινητο

εχω χασει γυρω στα 10 κινητα,δενμου κλεψαν κανενα,μαλιστα πολλα χρονια πριν ειχα το νοκια 3330 που ηταν τοτε αρκετα καλο εκανε 80 χιλιαρικα δραχμες εε αυτο το κινητο χαλασε σε τσακωμο με ενα παιδι…τον κυνηγουσα και επειδη ειμαι αργος του ριξα το κινητο,και δεν το πετυχα και μετα εκανα 2 μηνες να ω κινητο απο τους γονεις μιυ

Αυτό λέω… Για 200 ευρώ σιγά μην κάτσω να μπλέκω σε ιστορίες… (όχι ότι είναι λίγα, αλλά η σωματική μου ακεραιότητα αξίζει περισσότερο). ¶σε που είμαι απροπόνητος 3 χρόνια οπότε τρέξιμο δεν παίζει… :stuck_out_tongue:

Εμεις εδω στην γειτονια μας εχουμε λοφο και συχναζε μια παρεα που εκλεβε κινητα. Σ’ εναν συμμαθητη της αδερφης μου του χανε βαλει τσιγαρο στο ματι και τον απειλουσαν. Ελα ομως που θυμοταν φατσες και που ο πατερας του εκτος απο αστυνομικος ειχε κονε με την μαφια. Τους την εστησαν και τωρα μπορουμε ν’ αφηνουμε τα κινητα μας εκει περα το βραδυ και να γυρναμε το πρωι να τα παιρνουμε :lol:

Μια φορα, μετα απο τ’ αγγλικα (6.30 τ’ απογευμα, οχι αργα) μας πλησιασαν εμενα και τις 2 συμμαθητριες μου 2 τυποι και μας λενε δωστε μας τα κινητα σας. “Σιγα μη στο δωσω” του λεει η μια και τον σπρωχνει Μπαινουν μπροστα μας και τους κανουμε παραπερα. Ε τους βρισαμε και φυγαμε :lol:
Ειναι πολυ που το κανουν αυτο και εκμεταλευονται το οτι χεζεσαι. Αν ψαρωσεις καλο δικο τους, αλλιως την κανουν.

8O 8O 8O

:lol:
Σαν διαφημιση της κοκα κολα ειναι!

:lol3: :lol3:

Πειτε κι αλλους τροπους ρε παιδια, μπας και βουτηξω κανα κινητο και βγει το μεροκαματο…

Σήμερα στο μετρό. Μπαίνουν σε μια στάση 2 κουστουμάτοι και δίπλα τους ήταν ένας πακιστανός, ο οποίος ήταν κυριλέ ο άνθρωπος. Με το που τον βλέπει ο ένας κουστουμάτος φωνάζει στον άλλο: Πρόσεχε το κινητό σου, ε!
:lol: :lol: Ηλίθιος λέμε!

όλοι οι τρόποι που αναφέρονται έχουν βάση και έχουν συμβεί,δεν έγραψε βλακείες ο js:wink:

Νταξει, την επομενη φορα εγω δεν παιζει να τρεξω…Εκτος αν μου τυχει οπως ενος φιλου μου που τον πιασανε δυο εξω εξω απο το mall στη νεκρα που οσο και να τρεξεις δεν φτανεις πουθενα μεχρι να δεις την κηφισσιας…

Emo ητανε?

Καθόλου ηλίθιος. Μου έχουν τύχει δύο περιστατικά στο μετρό, πανομοιότυπα. Ανοίγουν οι πόρτες να βγει ο κόσμος και πάνω στον πανικό βάζει ο τύπος το χέρι στην τσέπη κάποιου και του παίρνει τα λεφτά. Και τις δύο φορές που μου τυχε για κακή τύχη του τον έπιασαν. Και τις δύο φορές ο δράστης ήταν πακιστανός. Οπότε…

Οπότε όλοι οι Πακιστανοί κλέβουν κινητά, άρα όταν βλέπουμε έναν πρέπει να φοβόμαστε; :-s Δε νομίζω να πιστεύεις ότι ισχύει αυτό…

Trendy. Τον ειδανε με φρατζα και Ray Ban και λενε θα χει λεφτα…:stuck_out_tongue:

Σωστή η δέχτσα. Εκτός από αυτό, δεν ήταν ανάγκη να το φωνάξει… :wink:

Αν ήταν έτσι τότε τους Έλληνες δε θα πρέπει καν να τους πλησιάζουμε.

Προφανώς και δεν κλέβουν όλοι κινητά. Δεν μπαίνω σ αυτή τη λογική. Απλά αν δεις και το ποστ που quote-αρα, θέλω να δείξω ότι όλοι κλέβουν άρα καλό είναι να φυλαγόμαστε απ όλους.

αλβανο πειναει κατσαριδα φαει κατσαριδα κλαει αλβανο δε φταει