Ζητάω 2 Εισητήρια Bon Jovi

Γεια σας, αν έχει κάποιος 2 εισητήρια για εξέδρες ας μου στείλει μήνυμα! Ευχαριστώ!

Πουλαω 2 εισητηρια των bon jovi στην θυρα 5 τμημα Α σειρα 13 θεση 141-142(καθησμενοι,πολυ κοντα στην σκηνη) :smiley: :smiley:

Πλεον δεν υπαρχουν εκει εισητηρια.και τα πουλαω με αντικαταβολη

200 ευρω και τα 2

Οποιος ενδιαφερεται να τηλεφωνησει στο 6981611124

Στη 5 μια χαρά υπάρχουν εισιτήρια σύμφωνα με τη διοργανώτρια εταιρεία, και μάλιστα στη τιμή των 80, και όχι των 100 ευρώ :slight_smile:

επειδη μου την σπασατε και μιλατε χωρις να ξερετε και μου λοκαρατε το topic 150 ευρω και τα 2 και ας μπω 50 ευρω μεσα

σορρυ που εχουμε κανόνες που απαγορεύουν την μαυρη και στη σπάσαμε ε!!

άμα τον νευριάσετε κι άλλο παίζει να πέσει κι άλλο η τιμή???

αν ηθελα φιλε μου μαυρη αγορα δεν θα το εβαζα στο site αλλα θα πηγαινα εξω απο την συναυλια να τα δωσω.Δεν με ξερεις δεν σε ξερω.Δευτερον αν καποιος μου ελεγε φιλαρακι δεν εχω τοσα λεφτα δωστα μου να παω παλι θα το εκανα γιατι δεν ξερεις αν μου λειπουν η οχι τα χρηματα.σεβομαι τους κονονες αλλα παλι δεν το εκανα εσκεμενα να βγαλω 40 ευρω στα τετοια μου κιολας γιαυτο κ τα πηγα στα 150.Να μαθεις πως μπορεις να προσβαλεις τον αλλον απροσωπα πισω απο ενα υπολογιστη,το δεχομαι σε κανει να φενεσαι γαματος.Στην αληθινη ζωη φιλαρακι αλλαζουν τα πραγματα.

οκ δεκτόν, απλά εμείς δε μπορούμε να ξέρουμε τι και πως, και κρίνουμε από το αποτέλεσμα. Βλέπουμε τιμή μεγαλύτερη από την τιμή πώλησης, και αυτό απαγορεύεται. That’s all και no hard feelings

ok αδερφε κανενα προβλημα

Υπαρχουν δυο για θυρα 11. Τιμη 150 αντι για 160 της αρχικης. Αν ενδιαφερεσαι στειλε mail στο rockarolla72@yahoo.gr με στοιχεια επικοινωνιας

Ευχαριστώ πολύ για τις προσφορές και για το american bar! χαχα! Βρήκα λύση! [SIZE=“5”]Μπορεί να σβηστεί το θέμα παρακαλώ, thanks ! ! [/SIZE]