Ελληνικό Πρωτάθλημα 2006-2007

Αύριο έχω κυρήξει εθνικό πένθος… :frowning: (Από το Χαιδάρι μωρέ??Ακόμα νομίζω ότι είναι αστείο)

Ama eimoun Demis tha tous patousa ena ksegyrismeno prostimo kai idiws sto tsoglani twn Kyriakidi oxi mono bonus, prims kai malakies. Ta vodia.

Mακάρι να ξεπεράσουμε αυτό το σοκ ανώδυνα.Εν`ωψιν και Μίλαν την άλλη βδομάδα…

Παιδια μηπως ξερετε πως παω για Χαιδαρι???
:lol: :lol: :lol:
Η ΑΕΚ ακομα πασχιζει να τη νικησει αυτην την ομαδα, ουτε στα φιλικα δεν την εχει νικησει, πελατες τους εχουν τους ΑΕΚτζηδες οι χαιδαριωτες!!!

Κομμένοι οι καφέδες και οι βόλτες από Χαιδάρι.Ποτέ ξανά. :lol:

Και για να θυμησω ενα ακομα επικο ματς της ΑΕΚ για το κυπελλο το 1998-99
Ποσειδων Νεας Μηχανιονας - ΑΕΚ 1-0
το γκολ ο Πριττας!!!

Τωρα γιατί ξύνεις πληγές ε?ΓΙΑΤΙ??? :lol:

Εντάξει μωρέ, αυτά συμβαίνουν και είναι καλό και υγιές να συμβαίνουν στο ποδόσφαιρο. Μιας και είμαι φιλοαεκτζής θα ήθελα να περάσει η ΑΕΚ, αλλά δεν πειράζει. Ας νικήσει τη Μίλαν που θα’μαστε και μέσα! (προς αποφυγήν παρεξηγήσεων…παραμένω Θρύλιτς)

[size=1]Μ@λ@κία. Μπουχαχα[/size]

Να η αποδειξη οτι γαυροι και αεκτζηδες τα εχουν κανει πλακακια εναντιον της Παναθηναικαρας μας, ουστ δολοπλοκοι!!

Να η αποδειξη οτι γαυροι και αεκτζηδες τα εχουν κανει πλακακια εναντιον της Παναθηναικαρας μας, ουστ δολοπλοκοι!![/quote]

Λάθος οι αεκτζίδες με τους βάζελους τα έχουν κανει πλακάκια…
Π.Χ. περασμένη κυριακι ημουμε φίλο παναθηναικό στο οακα
[size=1]το οτι είχα τσαβα εισιτρ. ελενχεται ως ανακριβες…[/size]

Και εγω εχω παει στη σκεπαστη πριν 4 χρονια περιπου αλλα αυτο δεν λεει κατι.

Εγω εφαγα σκεπαστη πριν 2 μερες…μηπως αυτο λεει κατι; :roll: :roll: :roll:

το 90πόσο ήταν που κάθισε κι έχασε η αεκ από το γαύρο για να μην πάρει ο Παο πρωτάθλημα?

Εδω ειχαν βγαλει πανο που ελεγε: “Φιλοι οπαδοι του ολυμπιακου ελατε να πανηγυρισουμε μαζι το πρωταθλημα” εννοωντας αυτο που δεν θα παρει ο Παναθηναικος.

Βασικά είχε γίνει το αντίθετο. Ο Θρύλος είχε χάσει με κάτω τα χέρια 3-1 από την ΑΕΚ. Και πρέπει να ήταν το '93. Ή το '92. Κάπου εκεί, δεν είμαι θυμάμαι σίγουρα.
Πάντως θυμάμαι ότι είχαμε τερματοφύλακα τον ανεπανάληπτο Μήρτσο! Και το σκορ είχε ανοίξει στο πρώτο λεπτό!

Εκπληκτικη ατακα ενος γνωστου μου με πρασινα αιθηματα σε κατι φιλαρακια μου αεκτζηδες: “Το μεγαλυτερο παπαρι το σερβιρουν στο Χαιδαρι”!!! :lol:

Ρε λέτε να το σηκώσουμε χωρίς φράγκο στην τσέπη;

ΜΠΑΟΚ ρε. Για πλακα θα βγουμε παλι 4οι.

καλοδεχούμενη η πλάκα. Για μένα καλύτερα που αποκλειστήκαμε για δύο λόγους. Ο σημαντικότερος είναι ότι αν δεν μπορείς να βάλεις γκολ στο Χαϊδάρι (έστω κ η δεύτερη ομάδα) δεν αξίζεις να περάσεις. Ο άλλος είναι ότι δεν νομίζω ότι αυτή η ΑΕΚ μπορεί να χωρέσει τόσα καρπούζια κάτω από την ίδια μασχάλη. Και αν είναι να πάρουμε πρωτάθλημα ή να προχωρήσουμε στην Ευρώπη, χαλάλι το κύπελο. Στηρίζουμε
Φερέρ όμως και ροτέσιον !!!

Να δούμε τι θα γίνει με Λάρισα σήμερα. Η ΑΕΚ μου αρέσει γιατί παίζει επιθετικά. Αν ο γαύρος πάρει πρωτάθλημα, θα κοιμηθεί ο θεός.

5ara aekara kai ta muala sta kagkela!!

:smiley: :smiley: