Χάρης & Πάνος Κατσιμίχας - 2010 Best of Tour

26.06.10 - Αθήνα, Terra Vibe Park

30.06.10 - Ιωάννινα, Θέατρο ΕΗΜ

02.07.10 - Θεσσαλονίκη, Μονή Λαζαριστών

26.07.10 - Βόλος, Θέατρο Μελίνα Μερκούρη

Οι Χάρης και Πάνος Κατσιμίχας, μετά την μεγάλη επιτυχία των δύο συναυλιών τους τον περασμένο Μάρτιο, στη Θεσσαλονίκη και στην Αθήνα, θα βρίσκονται στο TerraVibe Park, στην Αθήνα το Σάββατο 26 Ιουνίου για να μας αγκαλιάσουν με τις αισθαντικές φωνές τους και να μας ταξιδέψουν με τις αγαπημένες μας μελωδίες σε μέρη, που μόνο εκείνοι ξέρουν να μας οδηγούν…

Νύχτωσε Νύχτα? Μια Βραδιά Στο Λούκι? Της αγάπης μαχαιριά? Φάνης?. Ανόητες Αγάπες?. Ρίτα Ριτάκι? Μη Γυρίσεις? είναι μερικά από τα τραγούδια, που περιμένουμε να μας ξυπνήσουν συναισθήματα ζεστά, αληθινά, αυθεντικά, ουσιαστικά! Μία μοναδική συναυλία για το Αθηναϊκό κοινό

δεν ξέρω για τις άλλες πόλεις αλλά στην αθήνα έχει και πολύ καλό εισιτήριο… από 11-15?
λογικά θα τους τιμήσω…

υ.γ. νομίζω ότι έχουν και άλλες πολεις στο πρόγραμμα…

παιζει τιποτα και για λαρισα??? αν βρεις ποσταρε!!!
20? ειναι στις αλλες πολεις!

Γενικα για ποιες αλλες πολεις παιζει κατι;;;

Σε ενα αλλο site βρηκα αυτες
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Κρήτης - Τετάρτη 16 Ιουνίου - Παγκρήτιο Στάδιο
ΒΟΛΟΣ ? Τρίτη 22 Ιουνίου ? Θέατρο ?Μελίνα Μερκούρη?
ΑΘΗΝΑ - Σάββατο 26 Ιουνίου ? TerraVibe Park
ΙΩΑΝΝΙΝΑ - Τετάρτη 30 Ιουνίου - Θέατρο ΕΗΜ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - Παρασκευή 2 Ιουλίου - Θέατρο Γης
ΛΕΥΚΩΣΙΑ, Κύπρος - Πέμπτη 8 Ιουλίου - Πύλη Αμμοχώστου
ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ - Παρασκευή 16 Ιουλίου - Θέατρο Φλόκα
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ - Σάββατο 31 Ιουλίου ? Στάδιο “Κοσμάς Φώτης”
ΚΑΒΑΛΑ - Κυριακή 1 Αυγούστου ? Αμυγδαλεώνας, Παλιό Αεροδρόμιο,Φεστιβάλ Φιλίππων

Προφανως αυτη του Βολου εχει μεταφερθει για τις 26 Ιουλίου…
Οποιος ξερει κατι αλλο να ποσταρει

πηγα σημερα στα Γιαννενα να παρω εισιτηριο και μου ειπαν οτι η συναυλια αναβαλλεται επειδη περιμενουν βροχη(χαμηλη προπωληση το λενε στο χωριο μου…!!) ξερει κανεις αν ισχυει?? στο ticketpro.gr δινουν ακομα εισιτηρια…:-k:?

ειχα δει τον πανο κατσιμιχα ειχε παιξει σε ενα φεστιβαλ στο χωριο μου(8O)(το χωριο ειναι προσοτσανη στον νομο δραμας φετος εχουμε σταροβα και μαλαμα οπιος ενδιαφερεται) μην χασετε το live ειναι καταπληκτικοι και οι δυο !!!

http://rocking.gr/article7767.php

και επισημα! τρελη ξενερα!!!