Πιο Σέξυ Γυναίκα Για Το 2010 \m/

Υπερ-άνετα, τι να λέμε τώρα, τα πάντα όλα. Ακόμα και ο ΤΣΑΚ υποκύπτει

Daisy Lowe γιατι γουσταρω

άντε, ακόμα? :stuck_out_tongue:

επίσης, μιας και η Ximena Navarrete είναι άγνωστο όνομα και έχει μείνει στο 0, να πω πως είναι η μις κόσμος για το 2010:

δεν μπορουμε να κανουμε αλλαγες σε πολλ

θυμάμαι πως ο ellanor, όταν το είχα ζητήσει, είχε αλλάξει μια επιλογή στο poll για τον καλύτερο μέταλ δίσκο του 1989.αν δε γίνεται πάντως, ποιός τον ακούει τον awake? :lol::stuck_out_tongue:

Έως κι εγώ εντυπωσιάστηκα από το θρεντ :roll:

Ψηφίζω Hendricks λόγω κοκκινομάλλικης αλληλεγγύης, και επιπλέον γιατί είναι νταρντανογυναικάρα και μου αρέσει το σώμα της, έτσι πρέπει να είναι οι γυναίκες και έτσι θέλω να γίνω όταν μεγαλώσω.

Cotillard είναι πασπαρτού, eerie :smiley:

Πάντως αν δεν κάνετε ένα μίνι αφιέρωμα για την καθεμία σιγά μην κάτσουμε να τις γκουγκλάρουμε. Θα καταφύγουμε στην εύκολη λύση των οπισθίων της λαρίσσα και με το δίκιο μας <3

η belen rodriguez είναι και επίσημα στο παιχνίδι.awake, πλέον μπορείς να ψηφίσεις…

και για να μην καταφύγετε στα οπίσθια της λαρίσσα (δικά μου είναι!), πάρτε και ένα αφιέρωμα:

Ήμουν στο τσακ να ψηφίσω την Cotillard…αλλά έριξα έναν στην Riquelme!!!Ψήφο εννοώ…:lol:

Ρε σεις ηρεμήστε με την Bellen…καλή είναι αλλά δεν πιστεύω ότι είναι η πιο sexy

εγω ψηφιζω το κατω…γιατι το 2010 μονο αυτη η προσωπαρα μου εκανε εντυπωση!!!


in larissa we trust…:slight_smile:

ρυσεησε

χορρορ

μπορουσες απλα να κανεις c/p τις φωτο μου ρε συ

[B][SIZE=“5”] belen rodriguez [/SIZE][/B]

ποιοτητα οχι μαλακιες 8)

[SPOILER]

[/SPOILER]

Λόγω διαφοράς ώρας άργησα να μπω και [SIZE=“7”]SHEEEEEEEEEEEEEEEEIIIIT[/SIZE] βγάλατε την Οντέτ; Ξύπνησα και με πόναγε η πλάτη μου, έπρεπε να καταλάβω ότι ο Awake μου είχε καρφώσει το μαχαίρι… :p:p

Από τις επόλοιπες το Χριστινάκι… Τζάμπα το βλέπαμε στους μανιακούς άντρες; Γιατί καλός ο Ντον αλλά μόνο η Χέντρικς γέμιζε την οθόνη…

μαχαιρι και γυαλια μυωπιας μαζι σου εβαλα :stuck_out_tongue:

γκαβουλιακα ε γκαβουλιακα :stuck_out_tongue: :lol::lol::lol:

Όταν κάποια σου θυμίζει γκόμενα που ήσουν κολλημένος για τέσσερα χρόνια μαζί της, την υποστηρίζεις μέχρι τελευταίας ρανίδος του αίματός σου (και στ’@@ σου σημαίες και εμβλήματα) :p:p:p:p Για μια Ελένη γίνονται όλα στην τελική…

κ που να το ξερω ρε μπονγκο μπονγκ αγορι ?

να μυρισω νυχια ?

[SPOILER]Μονο 4 χρονια ησουν κολλημενος ? Καλα εισαι :p[/SPOILER]

στειλε το μσν να σου παρει καμια μπυρα μιας κ δεν το χρησιμοποιεις για να τα πουμε 8)

σωσιας της katy perry αρα ασχημη

ωραια αλλα οχι η χρονια της

ωραια

τιποτα το σπουδαιο

ωραια αλλα απο που κι ως που η χρονια της

ασχημη

ασχημη

ασχημη

ωραια

στο προσωπο δεν λεει αλλα ειναι sexy και ειναι η χρονια της

αν ηταν στο πολλ θα ψηφιζα αυτην

[SPOILER]

[/SPOILER]

αλλα δεν ειναι
ετσι ειμαι αναμεσα σε christina και ximena
και θα ψηφισω ximena γιατι η christina εχει μαζεψει ψηφους

η deschanel είναι 30 και η perry 25.άρα η perry είναι σωσίας της deschanel που έχει βαλθεί να την αντιγράφει, για να αποκτήσει ερείσματα στο indie κοινό.και άσχημη?λολ…

η cotillard έπαιξε στην ταινία φαινόμενο της χρονιάς, συν του ότι πρωταγωνίστησε σε διαφημιστικές καμπάνιες, φιγουράρισε σε εξώφυλλα περιοδικών, και τώρα κυκλοφόρησε στη γαλλία το little white lies του guillame canet, όπου πρωταγωνιστεί.αν δεν είναι φέτος η χρονιά της, πότε είναι διάολε?

το ότι η megan fox πρωταγωνίστησε στην καμπάνια για τα γυναικεία εσώρουχα του armani, φτάνει και με το παραπάνω πιστεύω.

τα υπόλοιπα είναι προσωπικές απόψεις και δε θα τα κρίνω.

αντε την cotillard μπορεις να την βαλεις αλλα την μεγκαν φοξ με τιποτα
εδω και τρια-τεσσερα χρονια ειναι αρκετα γνωστη,περυσι προπερσι ηταν η χρονια της.οχι φετος