Πιο Σέξυ Γυναίκα Για Το 2010 \m/

για πάμε.όχι κάτω από 18 χρονών, και όχι πάνω από 40.

[SIZE=“5”]Zooey Deschanel[/SIZE]

30χρονη αμερικανίδα ηθοποιός και τραγουδοποιός.

[SIZE=“5”]Marion Cotillard[/SIZE]

35χρονη γαλλίδα ηθοποιός.

[SIZE=“5”]Christina Hendricks[/SIZE]

35χρονη αμερικανίδα ηθοποιός.

[SIZE=“5”]Daisy Lowe[/SIZE]

21χρονο μοντέλο από την αγγλία.

[SIZE=“5”]Megan Fox[/SIZE]

24χρονη αμερικανίδα ηθοποιός.

[SIZE=“5”]Gretchen Mol[/SIZE]

37χρονη αμερικανίδα ηθοποιός.

[SIZE=“5”]Blake Lively[/SIZE]

24χρονη αμερικανίδα ηθοποιός.

[SIZE=“5”]Belen Rodriguez[/SIZE]

26χρονο μοντέλο από την αργεντινή.

[SIZE=“5”]Ximena Navarrete[/SIZE]

22χρονο μοντέλο από το μεξικό.

[SIZE=“5”]Larissa Riquelme[/SIZE]

25χρονο μοντέλο από την παραγουάη.

[SIZE=“7”][FONT=“Impact”]ΨΗΦΙΣΤΕ![/FONT][/SIZE]

Ω ρε μάγκα ζημιά… Πάω για ύπνο και με καθαρό μυαλό θα έρθω να στηρίξω την top of the tops!!!

Ρε χόρρορ, θέλω εδώ και καιρό να σε ρωτήσω. Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος που πάντα κοτσάρεις δίπλα στο εκάστοτε μνί την ηλικία του;

Τεσπα, ΑΕΛάρα Ρικέλμε από μένα. Να χαρεί κι ο Κρίμσον.

τι μας κάνεις ρε φίλος…αν και δύσκολο (ίσως και περισσότερο από την λίστα με τα 20 καλύτερα album) αγαπάμε και στηρίζουμε Γαλλία και Marion Cotillard…:roll:

[SPOILER]γιατί δεν έβαλες την κυρα Perry??? όχι οτι θα άλλαζε η ψήφος αλλά μετράει σαν ηλίθια γκόμενα που φαίνεται ότι είναι…:p8)[/SPOILER]

απλά κάποιες μπορεί να φαίνονται μεγαλύτερες, και κάποιες μικρότερες.δε με αφορούν τόσο οι ηλικίες, απλά το κάνω για να διαγράφεται καλύτερα και η κάθε μια, αλλά και επειδή πάντα όταν έβλεπα κάποια που μου άρεσε στην τηλεόραση ή σε κάποιο περιοδικό, ήμουν περίεργος να μάθω πόσο χρονών είναι…
θα ακολουθήσουν και ξεχωριστά αφιερώματα για τις 10 υποψήφιες.8)

βασικά θα την έβαζα, αλλά μοιάζει πολύ με την deschanel.και έτσι προτίμησα τη zooey.8)

από όλες αυτές θα ψηφίσω Zooey Deschanel

αν και για εμένα η πιο σεξυ γυναίκα είναι η lady gaga

[SPOILER]όχι δεν τρολλαρω:p[/SPOILER]

[B][SIZE=“5”] belen rodriguez [/SIZE][/B]

βιβα λατιν αμερικα

[SPOILER]

[/SPOILER]

Larissa Riquelme
λόγο ονόματος…:stuck_out_tongue:

*ακου ΑΕΛάρα Ρικέλμε :lol:
**[B]horror[/B] παίζει μικρός να ήθελες να γίνεις μάνατζερ μοντέλων…δεν εξηγείτε αλλιώς…

[B]πιο ομορφη (αγαπη-μελια-οικογενεια-παιδια)[/B]

[SPOILER]κοτιγιαρ[/SPOILER]

[B]πιο σεξυ (σεξ-σκισιμο-σεξ-σκισιμο-σεξ-σκισιμο κοκ)[/B]

[SPOILER]belen rodriguez[/SPOILER]

[B]βγαλε την οντετετσι κ αλλιως ο ad1stt ειναι στο αμερικα κ ειναι τιγκα στις cheerleaders οποτε fuck him and his pick , βαλε ΤΩΡΑ την belen μη γινουμε bilien μιας κ βλεπω την ρικελμε να εχει λογω βυζιου τον ανδρομαγνητη !!![/B]

αμαν με τη Κοτιγιαρ μωρε.Σιγα την σεξυ.:?
Απο αυτες που εχετε δω περα ψηφισα μια Κριστινα:roll:
για την τελευταια φωτο δεν ειστε δικαιοι γιατι βαλατε απλα εναν κωλο.Παιξτε δικαια :stuck_out_tongue:
Χμμ ζηλεψα και θα ανοιξω αντιστιχο thread για αντρες

Μόνο Κατερίνα Στικούδη φέτος παιδιά.

η belen rodriguez είναι απείρως ομορφότερη, και την προτιμώ πολύ περισσότερο.αντικειμενικά όμως, η riquelme είναι η θηλυκή παρουσία του μουντιάλ, που είναι από τα γεγονότα της χρονιάς.δε μπορούσε να μείνει απ’έξω.δώσε μου 10 επιλογές ακόμα, και πάλι θα έχω πρόβλημα για το ποιές θα αφήσω απ’έξω.:stuck_out_tongue:

ποτέ δεν είναι αργά.8)8)8)

στην αρχή έλεγα να τη βάλω, αλλά μετά είπα να παίξω με διεθνή κριτήρια, οπότε (δυστυχώς) δεν είχε θέση…

ok

βγαλε την ανορεξικια την [B]Odette Yustman [/B]

[B]βαλε θεα belen στη θεση της και ειμαστε κομπλε[/B]

(ψηφο δεν εχει παρει ακομα η οντετ αρα ειμαστε οκ)

ας ξεκινησει κ με -2 η μπελεν δεν μασαει 8)

οκ, τη χέζω την αντικειμενικότητα.εντελώς υποκειμενικά, να βάλει κάποιος [B]Moderator[/B] την [B]Belen Rodriguez[/B] στη θέση της [B]Odette Yustman[/B].

Christina Hendricks…απλα ειναι ο τυπος γυναικας που ερωτευομαι θανατηφορα

Επισης,ειναι αδικο να εχει η λαρισα φωτογραφια για playboy ενω οι αλλες για casual περιοδικα…επειδη κεντριζει περισσοτερο το βλεμμα μας,δε κρινουμε αμεροληπτα[-X

awake (φιλικά όπως πάντα)

[SPOILER][B][SIZE=“4”]ΓΑΜΗΣΕ ΜΑΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΗ ΡΟΝΤΡΙΓΚΕΖ ΡΕ! ΤΟ ΠΕΣ ΜΙΑ, ΤΟ ΠΕΣ ΔΥΟ, Ε ΚΟΦΤΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ![/SIZE][/B]

Επίσης είσαι σκατοάμπαλος που δεν εγκρίνεις τη Λαρίσα. ΟΚ ρε δεν είναι και η πιο [I]όμορφη[/I] που υπάρχει, αλλά ο τίτλος λέει [B][I][U]ΣΕΞΥ.[/U][/I][/B] Με πιάνννεις;[/SPOILER]

το θέμα είναι πως είναι δύσκολο να βρείς φωτογραφία της larissa που να μην κεντρίζει το βλέμμα σου.:stuck_out_tongue:
κάπως το διόρθωσα πάντως για να είναι πιο δίκαιο…

xaxaxax μην μαλωνετε παιδια

photo ποσταρετε, δεν 8α τις @μησετε κιολας :wink:

α, ψηφιζω Daisy Lowe
τρελλη κινηση
http://www.youtube.com/watch?v=y1weIJM3vgs

Μegan Fox…για πολλά όμως!!!

Εννοείται ότι χωρίς δεύτερη σκέψη ψηφίζω και πεθαίνω γι’ αυτό το πλάσμα :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :bounce::bow:=P~

[SPOILER][/SPOILER]