2012: Choose the end

Εγώ είμαι ξενέρωτη!!! Και θα πω Δευτέρα Παρουσία… με επικράτηση του Βερζεβούλη!!! 8)

Εγώ θα πω καταστροφή από ηλεκτρική καταιγίδα. Ηλεκτρική καταγίδα = καταιγίδα από κεραυνούς! Θα τραγουδάμε “με παρέσυρε το ρεύμαααα, μάνα μου δεν είναι ψέμα” με μεταφορική βέβαια τη σημασία της λέξης “ρεύμα”. Βέβαια, δεν το αναφέρεις παραπάνω οπότε πρέπει να διαλέξω. Επίσης θα έλεγα, λοιμός! Σκοτωνόμαστε μεταξύ μας για τροφή, ψοφάμε όλοι, σώζουμε τη γη από τις μαλακίες μας και καταστρέφεται αργότερα από κάποια φυσική καταστροφή και σκορπούνται όλα τα κοκκαλάκια μας στο διάστημα! Γενικά πιστεύω σε κάποια φυσική καταστροφή οπότε ψηφίζω αστεροειδή και αστρική καταιγίδα.
Αλλά όπως και να 'χει…

ψηφιζω ζομπι… θα παιξει συνδιασμος ταινιων resident evil, zombieland, & dawn of the dead.

Ειναι και ‘πιθανο’ σεναριο. Ιος που εξαπλωνεται και μετατρεπει ανθρωπους σε ζομπι. Απλα πραγματα.
Κοιμαμαι με σπαθι κατω απο το μαξιλαρι μου, και περιμενω καρτερικα. :smiley:

ναι :hippy:

Zombie Apocalypse ρεεεεε! Οπως ανεφεραν ηδη καποιοι, τοσες horror/splatter ζομποταινιες δεν θα πανε και στραφι! Να γυριστει το “Κακο 3” in real time, να αδειασει το Συνταγμα και η Ομονοια και να κατεβουμε με shotguns να γινει σφαγη.

Εμφάνιση zombie θα είχε πλάκα… διότι έτσι το θεϊκό άσμα παρακάτω θα βγει αληθινό :stuck_out_tongue:

:band: :metal:

Βλέπω γουστάρετε πολλοί εδώ μέσα ζομποκαταστάσεις. Θα κάνουμε team λοιπόν για να επιβιώσουμε.Τους έχουμε ρε

Πάω να προμηθευτώ Βάριο :lol:

Μόνο μακαρονοτέρας ρε άπιστοι…

Da fuck is that;

εγω εχω το οπλοστασιο Γιοβανοβιτς απο το Resident Evil.

Btw πρόσφατα ανακάλυψα ότι έχει τρομακτικά παρόμοια δομή με τον ανθρώπινο εγκέφαλο. Μετανοείτε άπιστοι.

Τα ζόμπι θα βρωμάνε κι ο λιακόπουλος θα μας σπάσει τα νεύρα. Ο χίπικος έρωτας δυστυχώς δεν υπάρχει. Οπότε προσωπικά, ό,τι και να γίνει, θα το αντιμετωπίσω κλεισμένη στο υπόγειο μου με αλκόολ-πρέζες-όργια

εκτός κι είναι κάτι απελπιστικά θεαματικό, στυλ Αρμαγεδών να πούμε, οπότε plan changes σε μπαλκόνι&αλκόολ-πρέζες-όργια

…φυσικά οι Ελ και ο Λιακό:):!:

Απο τα της λιστας ψηφιζω Zombie Apocalypse αλλα…

[SIZE=“5”][B]ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ ΡΕ ΑΠΙΣΤΟΙ?[/B][/SIZE]

Και να τι ξέχασα…

Και κατι αλλο, εγω τον ξερω ως “Βελζεβουλη” οχι “Βερζεβουλη”.

Ίσως το πρωτοείπε κάποιος που δεν μπορούσε να πει το “ρο” :stuck_out_tongue:

http://www.star.gr/ellada_kosmos/125707/

:papas::papas::papas:

[SPOILER]ποια κριση?το σταρ βρισκεται παντα μπροστα απο την εποχη του και ασχολειται με τις σαλπιγγες της αποκαλυψης.ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ!

περα απο την πλακα ο ηχος δεν μοιαζει με τον ηχο τον εξωγηινων απο τον πολεμο των κοσμων?:-s
[/SPOILER]

Δεν νομιζω το κακο να ερθει απο τιποτα απο τα παραπανω! Αν ειναι,θα ερθει απο καμια μαζικη,παγκοσμια οικονομικη καταστροφη… Ετσι οπως παμε,ολο και πιο πιθανο το βλεπω…