2012: Choose the end

Το 2012 ήρθε…ας μην προσποιούμαστε άλλο. Μας τα λένε και οι maya, μας τα λένε διάφοροι ειδήμονες παγκοσμίως. Φίλε/φίλη συμφορουμίτη/ συμφορουμίτησσα το τέλος ήρθε! Στις 21 Δεκέμβρη ο κόσμος μας θα είναι παρελθόν. Τί έχεις κάνει εσύ για αυτό; Έχεις ετοιμάσει το προσωπικό σου καταφύγιο κάτω απο το σπίτι σου το οποίο περιλαμβάνει ένα i-phone, τα manowar άλμπουμ σου και mars σοκολάτες; Έχεις ετοιμάσει τον κατάλληλο οπλισμό για να αντιμετωπίσεις την εξωγήινη απειλή; Έχεις ετοιμάσει αποχαιρετιστήρια πάρτυ με αλκόολ, γυναίκες και ναρκωτικά; Περιμένεις σε βουνά να έρθουν ανώτερες φιλές απο το διάστημα που θα φέρουν την παγκόσμια ειρήνη και θα κάνουν χίπικο έρωτα; Και κυρίως… ποιό τέλος προτιμάς;
Είσαι θρήσκος και θεωρείς πως ήρθε η ώρα να επιστρέψει ο ηγέτης, ο mvp, ο play maker jesus christ στη γή; Προτιμάς (όπως και εγώ) να πεθάνεις πολεμώντας εξωγήινους ή ακόμα καλύτερα zombies; Είσαι ξενέρωτος και πιστεύεις πως ένας άλλος πλανήτης θα συγκρουστεί με τη γή; Ή ακόμα χειρότερα ο πλανήτης θα καταστραφεί απο αστρική καταιγίδα; Είναι ο Obama ο αντίχριστος; Θα κατέβουν οι ΕΛ στη Γη; Θα ανοίξουν οι πύλες της κολάσεως;
Το ultimate trolling thread για το τέλος είναι εδώ…

Είμαι ανάμεσα στην πιο μέτσαλ (πρώτη),και στην πιο ρεαλιστική (δεύτερη).

Βοηθήστε!

Εγω λεω αστρικη καταιγιδα.

Αυτά δεν έχουν πλάκα. Πρέπει να γίνει κάτι για να παλέψουμε εναντίων του. Πχ να γίνει εισβολή εξωγήινων ή να εξαπλωθεί ένας ιός που θα αναγεννεί τους νεκρούς.

Τέταρτο Ράιχ

Οι Queensryche θα βγάλουν κάτι χειρότερο από το Dedicated to Chaos.

zombie και μόνο zombie. Αλλιώς δεν έχει πλάκα και δεν παίζω

zombie ρε γαμωτ’,να πιασει τοπο τοσο σκαηριμ

Ω ναι. Ξεχάστε το δικό μου. Πάω με Moonchild.

Ναι ρε πούστη zombies. Τι σκατά τόσα horror βλέπαμε. Πάνω κάτω ξέρουμε τι να κάνουμε

???

[SPOILER][/SPOILER]

Πάντως αν βγάλουν καινούργιο, μπορεί να είναι τόσο κακό που να απειλήσει και τον πλανήτη

έδιτ χεχε με πρόλαβε ο μουντσάιλντ

Φήμες λένε ότι εκεί που θα γίνεται η επεξεργασία του υλικού των ryche θα δημιουργηθεί μαύρη τρύπα και θα ρουφήξει όλο το σύμπαν
seriously

εγω επέλεξα alien invasion για να πέσουμε ηρωικά πολεμώντας

Κόφτε το αυτό το αστείο με την καταστροφή…άντε και κέρδισα το φλουρί…δηλ μια φορά το πέτυχα και θα ρθει η συντέλεια, να πούμε; :expressionless:

Πολύ ενδιαφέρον θέμα! Μόνο που μου αρέσουν οι συνδιασμοί. Άν πχ πούμε ότι γαμιέται ο πλανήτης με ένα πυρηνικό ολοκαύτωμα, αλλά οι άνθρωποι παραμένουν ζωντανοί και γίνονται ζόμπι λόγο ενός ιού, τότε μας σώζει μόνο μία αστρική καταιγίδα/αστεροειδή. Τα ζόμπι είναι η κούλ επιλογή όπως και να έχει, τα άλλα όμως είναι τα πιο πιθανά σενάρια. Οπότε ψηφίζω Πυρηνικό ολοκαύτωμα που δε το ψήφισε κανείς ακόμα. Ένα παγκόσμιο Τσέρνομπιλ είναι ότι μας χρειάζεται!

γουσταρω ταξιδακι στο σειριο

αντικειμενικα οποια καταστροφη και να γινει θα προερχεται απο τον ανθρωπο.ειτε αμεσα(πυρηνικα) ειτε εμμεσα(εκδικηση της φυσης)…το θεμα ειναι οτι σε τετοιες περιπτωσεις ολο και καποιος θα επιβιωσει οποτε η ανθρωπινη βλακεια θα διασωθει.

αρα ψηφιζω να ερθουν εξωγηινοι να μας καταστρεψουν:p

Τα σημαδια πληθαινουν…
Εγω ημουν μεταξυ μετεωριτη και ζομπιζ, αλλα αν με πιασουν και δεν εχω γεματο οπλο να σκοτωθω, θα ναι κακη φαση να μου τρωνε τα χερια και να ζω ακομα. :\
Απ’την αλλη αν εχεις χειροβομβιδα θα ναι καλη φαση, ενωσο σε τρωνε.

Τα πράγματα είναι απλά σε τέτοιες περιπτώσεις: