23/6 Dolores ή Evanescence?

Φίλοι συμφορουμίτες γειά σας…

Θέλω μια βοήθεια. Στις 23/6 θα παίξουν στην Αθήνα τόσο η Dolores των Cranberries όσο και οι Evanescence της Αmy Lee. Δεν ξέρω που να πάω ! Πείτε μια γνώμη !

Α. Για Dolores : το φετινό δισκάκι της είναι πολύ καλό, αλλά από τα παλιά ξέρω μόνο τα σούπερ χιτ. Μου αρέσει περισσότερο μεν, αλλά αν δεν παίξει αυτά που ξέρω φοβάμαι μήπως ξενερώσω.

Β. Οι evanescence είναι τίμιοι, θα έχουν περισσότερο τζέρτζελο σαν συναυλία, ξέρω τα κομμάτια τους (άτιμε Ηλία, άτιμο ρόκιν), αλλά μου αρέσουν ένα κλικ λιγότερο.

Τι να κάνω ? Εσείς που θα πάτε/πηγαίνατε ??

ΥΓ : Παρακαλώ μηνύματα που θα βρίζουν τα δύο σχήματα να λείπουν γιατί δεν βοηθάνε. Ευχαριστώ !

Αν πάω κάπου, Dolores φυσικά!

Προσωπικα θα πηγαινα στους evanescence επειδη εχω ασχοληθει πολυ παραπανω με αυτο το group παρα με dolores…+ του οπως ειπες το κοινο στους evanescence ειναι πολυ καλος λογος για να πας…:stuck_out_tongue: :wink:

Εγώ μάλλον θα πάω Dolores, οπότε αν έρθεις και εσύ για παρέα, το κοινό σε αυτή τη συναυλία θα είναι σίγουρα πιο όμορφο!!!8) 8)

Καλό το κοινό των Evanescence αλλά πρόπερσι ήταν μέσος όρος ηλικίας 13, άρα φέτος τα 16… Πρόσεχε γιατί πριν τα 16 θεωρείται αποπλάνηση!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Aν πήγαινα κάπου,θα πήγαινα Dolores 8)

Μe 2 !!!

Dolores θα εχει στανταρ καλυτερο κοινο για χαζι…αλλα δεν την μπορω την φωνη της με τπτ οποτε… Eva (ασε που θα μαζεψει και emo και θα εχει πλακα).

Έχω γραπτή εξουσιοδότηση από τον Bluezlick για να απαντήσω αντ? αυτού:

[SIZE=“4”]ΠΟΥΘΕΝΑ!!![/SIZE] :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Σόρρυ αν θα σε απογοητεύσω, αλλά νομίζω μέχρι τα 18 είναι! :stuck_out_tongue: Καλά, δε βάζω και το χέρι μου στη φωτιά, δεν το έψαξα ποτέ! Χεχε!

Ντέρμπυ μέχρι τώρα πάντως ! Ψηφίστε κ βοηθήστε !

Dolores αν δεν εχεις ασχοληθει πολυ θα βαρεθεις (αν κι εχει πιασαρικα τραγουδια…).

Εβανεσενς μπορει να βρεις και γκομενα αλλα, δεν ξερω, θα νιωθα περιεργα σε τετοια συναυλια…

μαλλον ντολορες

ντολορες πανε

Τι ακριβώς εννοείς με αυτό;

Dolores xilies fores.

Dolores…

ετσι! :lol: :stuck_out_tongue: :wink:

Ρε συ τι συγκρίνουμε ακριβώς;
Linger, Dreams, Zombie, Ridiculous Thoughts, Animal Instict,… με τις παπαριές των Evanescence?