2310 Festival 6/7 : Judas Priest,Whitesnake,Firewind & 7/7 : James,Suede,My Excuse

Μόλις το είπε ο Σκύλος στο ραδιόφωνο…:D:D:D

Kαλα δεν περιμεναμε και τον Παναγιωτοπουλο να μας πει. Οπως και να εχει ηταν σιγουρο οτι θα γινει. Ο κοσμος το χε τουμπανο και μεις κρυφο καμαρι. Απλως λεγαμε μηπως ειχαμε καμια εκπληξη και εμπαιναν οι Twisted Sister σφηνα. Κριμα…γιατι θα ηταν καλα να ηταν ολοι μαζι.

http://www.metalhammer.gr/magazine/news/1166-judas-priest-whitesnake-.html

Καλά πλέον όλοι περιμένουμε μόνο τις επίσημες ανακοινώσεις… Δεν πιστεύω να έπεσε κανένας από τα σύννεφα…

Πάντως καλώς έγινε ξεχωριστό topic γιατί το άλλο έχει γεμίσει με post όπως “τι θα γίνει με θεσσαλονίκη”…“πέρασαν Χ μέρες και ακόμα”…“θα έχει motorhead η θεσσαλονίκη” κλπ ανούσια post…

mia xara tin vlepw kai tin Salonika fetos :slight_smile:

To ειχα πει στις φημες!Ευχαριστω.Το ηξερα απο μεσα ρε παιδια!Δυστυχως δεν θα ειμαι λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων!

Ε,ρε γλεντια!Ας ειναι και λογικο το ticket και θα ειμαστε μια χαρα!Πολλα live ομως φετος ρε γαμωτο,μηπως ερχονται να μας τα παρουν πριν κυρηχθει πτωχευση?!

[B]ΤΡΕΛΛΑ ΣΣΕ ΛΛΕΩ ΨΗΛΛΕ :D[/B]

βγαλτε γκαστζη και βαλτε κουηνσραηχ γαμω.

το εχω πει και στο αλλο thread της Αθηνας, πολυ καλη επιλογη! εννοειται μπαινει στο προγραμμα και αναλογα με τα λεφτα που θα εχω, παρεα και αλλα live που θα ανακοινωθουν παιζει να το τιμησω! παντως ειχε πει η Detox οτι θα ειανι 2μερο ή κατι τετοιο το φεστιβαλ.παιζει να ισχυει?

Ισχύει… Περιμένουμε τις επόμενες μέρες επίσημη ανακοίνωση για priest/whitesnake αλλά και για την δεύτερη μέρα…

βασικα γιατι δεν τα ενωνετε τα 2 thread?? :stuck_out_tongue: ειναι λιγο ακυρο να υπαρχει αλλο για Αθηνα κ αλλο για Θεσσαλονικη

Ελπιζω λογω κρισης να μας λυπηθουν με τις τιμες των εισιτηριων…

ένα 35αρι - 40αρι αρκετά καλή τιμή . :):!:

με 35-40 και την φτώχεια που έχει πέσει δεν πατάω,όσο κι αν θέλω να στηρίξω!

Κανα 20αρι ειναι καλα?

μαλλον κανεις πλακα…

Ντάξει ρε 35-40 είναι οκ πιστεύω η κατάσταση… Ίσως αν μπορέσω να βρω κάποια ψίχουλα να πάρω και εγώ κανένα τίκετ… :slight_smile:

Καμιά 30αριά δλδ στο Καυταντζόγλειο που θα μαζέψει κόσμο δεν σας φαίνεται τίμια τιμή?Εν μέσω κρίσης?Εμένα μου φαίνονται μια χαρά.Τα 40 μου φαίνονται πολλά

Και 15άρι ακόμα καλύτερα :wink:

Καλύτερα να μην ενωθεί το τοπικ με αυτό της αθήνας γιατί στην περίπτωση που θα γίνει τελικά το φεστιβάλ θα πρεπει να τα χωρίζουμε πάλι… Όσο για τις τιμές ενα 40αρι η μέρα και κανένα 60αρι 2ήμερο (με ανάλογα ονόματα την δεύτερη μέρα) πιστεύω είναι κομπλέ… Εδώ 50 έχουν αθήνα μόνο οι 2 τους…